Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne by Vultur :)
#41
(14-05-2017, 19:40)Vultur napisał(a):
(14-05-2017, 19:35)Adoxv20 napisał(a): ta edycja bez elfbota to by sie skaczylo jak no cheat tylko zamiast aela nw 1v5 to bedzie gohan lub c18 1v5.

Bo bez elfa to sie nieoplaca grac niczym innym niz ballowiec na dbp taka prawda.

No zobaczymy czy skończy się tak jak mówisz, ja w to szczerze wątpię Uśmiech

Miałem kilka sytuacji, ze przychodzili ludzie z dbla i pytali się o pare spraw. Większość jak dowiedziała się o tym, ze bot jest legalny to zrezygnowała Język
Odpowiedz
#42
Zastanawiam się jak bardzo zrzedła mina gikiemu gdy po miesiącu walki o jego ulubione s2 doczekał się newsa, a w nim perełki typu max 999 lvl i zabezpieczenia przed elfbotem. XD bezcenne
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Vicodin:
  • Gosia, Learza
Odpowiedz
#43
(14-05-2017, 19:55)Tobby napisał(a):
(14-05-2017, 19:40)Vultur napisał(a):
(14-05-2017, 19:35)Adoxv20 napisał(a): ta edycja bez elfbota to by sie skaczylo jak no cheat tylko zamiast aela nw 1v5 to bedzie gohan lub c18 1v5.

Bo bez elfa to sie nieoplaca grac niczym innym niz ballowiec na dbp taka prawda.

No zobaczymy czy skończy się tak jak mówisz, ja w to szczerze wątpię Uśmiech

Miałem kilka sytuacji, ze przychodzili ludzie z dbla i pytali się o pare spraw. Większość jak dowiedziała się o tym, ze bot jest legalny to zrezygnowała Język

Będzie naprawdę mocna reklama myślę, że DBP nigdy nie miało tak mocnej reklamy i dużo różnych ciekawych zmian, a w tym 25% - 33% DMG w PvP zapewni to, że jakieś nawet małe różnice w PvP nie będą tak odczuwalne bo DMG się o wiele wiele zmniejszy
Odpowiedz
#44
Ahhh trzeba bedzie sobie wkoncu znalesc team ... Smutny no nic trudno ktos chetny Szczęśliwy?
Odpowiedz
#45
Co do edycji bez elfbota to zanim ktos napisze, ze nie ma prawa sie udac bo bla bla bla bla

Pewien server naruto wystartowal w polowie kwietnia z edycja no cheat na poczatku bylo 70 online i 1000 tematow na forum, zeby zlegalizowac bota obecnie jest tam 80 online po miesiacu i to sa ludzie a nie maszyny+mc oczywiscie tam jest zabronione<najlepszy dowod, ze edycja bez bota moze wyjsc ale mysle, ze do no cheat przydalby sie nowy balans z uwzglednieniem braku bota i mysle, ze nie ma sie co z tym spieszyc
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Cive:
  • Gosia, Tobby
Odpowiedz
#46
Vulti dobra robota!
Bez elf bota w koncu tylko cos ten max lvl troche nie pasuje Niezdecydowany
A mam pytanko pacc free bedzie czy bede musial kupic w grze za ccki albo zl?
Mam jeszcze propozycje zeby te postacie szybciej biegaly po tym 300 lvl bo w niektorych miejscach tylko biegaja szybko ;v
Odpowiedz
#47
(14-05-2017, 20:16)Savage napisał(a): Vulti dobra robota!
Bez elf bota w koncu tylko cos ten max lvl troche nie pasuje Niezdecydowany
A mam pytanko pacc free bedzie czy bede musial kupic w grze za ccki albo zl?

Pacc free, tzn ten do wejsc/kaioka
Odpowiedz
#48
(14-05-2017, 20:16)Savage napisał(a): Vulti dobra robota!
Bez elf bota w koncu tylko cos ten max lvl troche nie pasuje Niezdecydowany
A mam pytanko pacc free bedzie czy bede musial kupic w grze za ccki albo zl?
Mam jeszcze propozycje zeby te postacie szybciej biegaly po tym 300 lvl bo w niektorych miejscach tylko biegaja szybko ;v

Elf tak czy siak bedzie moze nie dla wszystkich ale bedzie ;v
Odpowiedz
#49
(14-05-2017, 20:35)Aelov6 napisał(a):
(14-05-2017, 20:16)Savage napisał(a): Vulti dobra robota!
Bez elf bota w koncu tylko cos ten max lvl troche nie pasuje Niezdecydowany
A mam pytanko pacc free bedzie czy bede musial kupic w grze za ccki albo zl?
Mam jeszcze propozycje zeby te postacie szybciej biegaly po tym 300 lvl bo w niektorych miejscach tylko biegaja szybko ;v

Elf tak czy siak bedzie moze nie dla wszystkich ale bedzie ;v
Deletera tez. Może nie dla wszystkich, ale będzie. 2-3 bany i odechce Wam się bocic od nowa Oczko Pozatym, jeden prywatny serwer tibii już zweryfikował przerabiaczy clienta pod loadera i loadera pod clienta. Mam nadzieje, ze tu będzie podobnie Oczko
Odpowiedz
#50
(14-05-2017, 20:40)Tobby napisał(a):
(14-05-2017, 20:35)Aelov6 napisał(a):
(14-05-2017, 20:16)Savage napisał(a): Vulti dobra robota!
Bez elf bota w koncu tylko cos ten max lvl troche nie pasuje Niezdecydowany
A mam pytanko pacc free bedzie czy bede musial kupic w grze za ccki albo zl?
Mam jeszcze propozycje zeby te postacie szybciej biegaly po tym 300 lvl bo w niektorych miejscach tylko biegaja szybko ;v

Elf tak czy siak bedzie moze nie dla wszystkich ale bedzie ;v
Deletera tez. Może nie dla wszystkich, ale będzie. 2-3 bany i odechce Wam się bocic od nowa Oczko Pozatym, jeden prywatny serwer tibii już zweryfikował przerabiaczy clienta pod loadera i loadera pod clienta. Mam nadzieje, ze tu będzie podobnie Oczko

Dokładnie kary jak na no cheat, z drobnymi zmianami = delete jak widać, że ktoś ma bota i to nawet nie musi odpisywać widzimy bota = delete, oczywiście na rzeczy jak macro będzie drobniejsza kara, ale reszta w oficjalnym poście.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu