Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne by Vultur :)
#51
Niestety znajdzie sie wielu ktorzy beda starac sie wrobic w bana badz wojna na nagrania znow sie zacznie JęzykP

Ale jestem pozytywnie nastawiony na nowa edycje, zobaczymy jak to wyjdzie.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#52
(14-05-2017, 20:46)Vultur napisał(a):
(14-05-2017, 20:40)Tobby napisał(a):
(14-05-2017, 20:35)Aelov6 napisał(a):
(14-05-2017, 20:16)Savage napisał(a): Vulti dobra robota!
Bez elf bota w koncu tylko cos ten max lvl troche nie pasuje Niezdecydowany
A mam pytanko pacc free bedzie czy bede musial kupic w grze za ccki albo zl?
Mam jeszcze propozycje zeby te postacie szybciej biegaly po tym 300 lvl bo w niektorych miejscach tylko biegaja szybko ;v

Elf tak czy siak bedzie moze nie dla wszystkich ale bedzie ;v
Deletera tez. Może nie dla wszystkich, ale będzie. 2-3 bany i odechce Wam się bocic od nowa Oczko Pozatym, jeden prywatny serwer tibii już zweryfikował przerabiaczy clienta pod loadera i loadera pod clienta. Mam nadzieje, ze tu będzie podobnie Oczko

Dokładnie kary jak na no cheat, z drobnymi zmianami = delete jak widać, że ktoś ma bota i to nawet nie musi odpisywać widzimy bota = delete, oczywiście na rzeczy jak macro będzie drobniejsza kara, ale reszta w oficjalnym poście.

wiesz nie kazdy musi odpisywac komus na respie ._. chyba ze wejda te "bot checki" co axim nawiedzial nieraz ludzi po 20 razy dziennie ;v
a jak masz zamiar udowodnic komus bota w pvp? tak jak kiedys segir czy ktos tam napisal ze akurat komus wyjdzie "zanzo zycia" czy cos takiego i co znowu zaczna sie delete za domysly jak juz pare osob kiedys dostalo ? =p
Odpowiedz
#53
(14-05-2017, 20:51)Aelov6 napisał(a):
(14-05-2017, 20:46)Vultur napisał(a):
(14-05-2017, 20:40)Tobby napisał(a):
(14-05-2017, 20:35)Aelov6 napisał(a):
(14-05-2017, 20:16)Savage napisał(a): Vulti dobra robota!
Bez elf bota w koncu tylko cos ten max lvl troche nie pasuje Niezdecydowany
A mam pytanko pacc free bedzie czy bede musial kupic w grze za ccki albo zl?
Mam jeszcze propozycje zeby te postacie szybciej biegaly po tym 300 lvl bo w niektorych miejscach tylko biegaja szybko ;v

Elf tak czy siak bedzie moze nie dla wszystkich ale bedzie ;v
Deletera tez. Może nie dla wszystkich, ale będzie. 2-3 bany i odechce Wam się bocic od nowa Oczko Pozatym, jeden prywatny serwer tibii już zweryfikował przerabiaczy clienta pod loadera i loadera pod clienta. Mam nadzieje, ze tu będzie podobnie Oczko

Dokładnie kary jak na no cheat, z drobnymi zmianami = delete jak widać, że ktoś ma bota i to nawet nie musi odpisywać widzimy bota = delete, oczywiście na rzeczy jak macro będzie drobniejsza kara, ale reszta w oficjalnym poście.

wiesz nie kazdy musi odpisywac komus na respie ._. chyba ze wejda te "bot checki" co axim nawiedzial nieraz ludzi po 20 razy dziennie ;v
a jak masz zamiar udowodnic komus bota w pvp? tak jak kiedys segir czy ktos tam napisal ze akurat komus wyjdzie "zanzo zycia" czy cos takiego i co znowu zaczna sie delete za domysly jak juz pare osob kiedys dostalo ? =p

Masz obowiazek odpisac kazdemu na respie nie wazne czy to jest vultur czy mycz(temu drugiemu tylko kropke bo nie warto klawiatury marnowac) mysle, ze jak ma byc edycja bez bota to jakas wieksza ilosc bnow/gmow i czeste checki
Odpowiedz
#54
(14-05-2017, 21:06)Cive napisał(a):
(14-05-2017, 20:51)Aelov6 napisał(a):
(14-05-2017, 20:46)Vultur napisał(a):
(14-05-2017, 20:40)Tobby napisał(a):
(14-05-2017, 20:35)Aelov6 napisał(a): Elf tak czy siak bedzie moze nie dla wszystkich ale bedzie ;v
Deletera tez. Może nie dla wszystkich, ale będzie. 2-3 bany i odechce Wam się bocic od nowa Oczko Pozatym, jeden prywatny serwer tibii już zweryfikował przerabiaczy clienta pod loadera i loadera pod clienta. Mam nadzieje, ze tu będzie podobnie Oczko

Dokładnie kary jak na no cheat, z drobnymi zmianami = delete jak widać, że ktoś ma bota i to nawet nie musi odpisywać widzimy bota = delete, oczywiście na rzeczy jak macro będzie drobniejsza kara, ale reszta w oficjalnym poście.

wiesz nie kazdy musi odpisywac komus na respie ._. chyba ze  wejda te "bot checki" co axim nawiedzial nieraz ludzi po 20 razy dziennie ;v
a jak masz zamiar udowodnic komus bota w pvp? tak jak kiedys segir czy ktos tam napisal ze akurat komus wyjdzie "zanzo zycia" czy cos takiego i co znowu zaczna sie delete za domysly jak juz pare osob kiedys dostalo ? =p

Masz obowiazek odpisac kazdemu na respie nie wazne czy to jest vultur czy mycz(temu drugiemu tylko kropke bo nie warto klawiatury marnowac) mysle, ze jak ma byc edycja bez bota to jakas wieksza ilosc bnow/gmow i czeste checki

Masz rashela, nothinga, inviego i myślę, że jeszcze kogoś może będę mieć. Napisałem też ważną kwestie, nikt nikomu nie musi udowadniać jak zobaczę, że ktoś ma bota od razu delete i takie prawo będę ja mieć i dymek to widać po 3 sekundach jak ktoś biega na bocie i wtedy delete. Oczywiście nie będę z dymkiem 24h na dobe biegać a kara deleta skutecznie odstraszyUśmiech
Odpowiedz
#55
Bez Elfa serwer padnie. 
Odpowiedz
#56
(14-05-2017, 21:26)didus2 napisał(a): Bez Elfa serwer padnie. 

Jest wiele innych czynników, które wpływają na grywalność serwera. Legalny bot, to kropla w morzu. Przykładem są inne serwery dB Język
Odpowiedz
#57
Wiec grajcie se bez elfa bo ja nie zamierzam. Uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post didus2:
  • Aelov6
Odpowiedz
#58
Jak ktoś ma chęć grać na serwerze z legalnym botem, to z pewnością taki znajdzie Język
Odpowiedz
#59

(14-05-2017, 21:34)Savage napisał(a):
(14-05-2017, 21:31)didus2 napisał(a): Wiec grajcie se bez elfa bo ja nie zamierzam. Uśmiech

To nie graj nikt Cie nie prosi , ten serwer  postoi bez bota wiecej  niz z botem Uśmiech
Odpowiedz
#60
CooCoo ciekawe podejscie gramy Sobie na dbko i myslisz ze placze ze tu bota nie bedzie Szczęśliwy? jak wono storm startuje na koniec miesiaca Szczęśliwy? Z botem dozwolonym Szczęśliwy Tylko ze stamina bedzie Szczęśliwy? Strzal w kolano to jest Szczęśliwy jak jest stamina to anuluje ludzi co na bocie cisna bezmyslnie Szczęśliwy A ogranac elfa tu to bedzie pikus Szczęśliwy Wiec easy Szczęśliwy

Zbieranie MS, SSow i innych gowien questowych polowa graczy odpanie zanim zacznie Szczęśliwy Jesli porownujesz losa do dbp to jestes w bledzie Szczęśliwy Tam nie masz bota ale nie liczy sie zbieranie 100 itemkow na questy ktore zbierasz pol zycia Szczęśliwy Ktos chce grac bez bota idzie na pxg gdzie nigdy nie bedzie resetu po xxx latach kazdy wie ze predzej czy pozniej bedzie reset na dbp to tylko tlumony zostana co beda expic i zbierac itemki recznie Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu