Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nocheat
#21
Ale pierdolicie Duży uśmiech ma być nocheat tz. Nie ma Przyzwolenia nawet na Bota pilnowanego. Nie zdziwcie się jak Vultur na niewidce wyjebie wam DELETE bo nie musiał robić botchecka tylko popatrzył że postać zachowuje się jak BOT. Z góry załóżcie że Elf to zło a w tedy czy ktoś was będzie nagrywał będzie wam wisiało koło huja Uśmiech
Baaa.. Vultur powinien jeszcze każdemu graczowi poza miastem dać możliwość zrobić Botchecka komuś kto nie ma PK. i jak sam nie masz PK. po 30 sec nieodpisywania nic na defoult Automatyczny DELETE Uśmiech Musi być Rygor albo nie będzie Nocheat

A już miałem nic nie pisać na forum Smutny
[-] Polubienia: 3 Użytkowniów Lubi post Segir:
  • , Learza, Vultur
Odpowiedz
#22
(25-05-2017, 18:19)Segir napisał(a): Ale pierdolicie Duży uśmiech ma być nocheat  tz.  Nie ma Przyzwolenia nawet na Bota pilnowanego.  Nie zdziwcie się jak Vultur na niewidce wyjebie wam DELETE  bo  nie musiał robić botchecka  tylko popatrzył że postać zachowuje się jak BOT.    Z góry załóżcie że Elf to zło a w tedy czy ktoś was będzie nagrywał będzie wam wisiało koło huja Uśmiech
Baaa..  Vultur powinien jeszcze każdemu graczowi poza miastem dać możliwość zrobić Botchecka  komuś kto nie ma PK. i jak sam nie masz PK.   po 30 sec nieodpisywania nic na defoult  Automatyczny DELETE Uśmiech   Musi być Rygor albo nie będzie Nocheat

A już miałem nic nie pisać na forum Smutny

Tak dokładnie, Adox lepiej nie szykuj się na edycje z pilnowanym botem bo on po prostu nie będzie działać a do tego będzie non stop sprawdzany Uśmiech
A nawet jak zobaczę kogoś na bocie to od razu delete Uśmiech
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • maniek544, Tobby
Odpowiedz
#23
(25-05-2017, 18:54)Vultur napisał(a):
(25-05-2017, 18:19)Segir napisał(a): Ale pierdolicie Duży uśmiech ma być nocheat  tz.  Nie ma Przyzwolenia nawet na Bota pilnowanego.  Nie zdziwcie się jak Vultur na niewidce wyjebie wam DELETE  bo  nie musiał robić botchecka  tylko popatrzył że postać zachowuje się jak BOT.    Z góry załóżcie że Elf to zło a w tedy czy ktoś was będzie nagrywał będzie wam wisiało koło huja Uśmiech
Baaa..  Vultur powinien jeszcze każdemu graczowi poza miastem dać możliwość zrobić Botchecka  komuś kto nie ma PK. i jak sam nie masz PK.   po 30 sec nieodpisywania nic na defoult  Automatyczny DELETE Uśmiech   Musi być Rygor albo nie będzie Nocheat

A już miałem nic nie pisać na forum Smutny

Tak dokładnie, Adox lepiej nie szykuj się na edycje z pilnowanym botem bo on po prostu nie będzie działać a do tego będzie non stop sprawdzany Uśmiech
A nawet jak zobaczę kogoś na bocie to od razu delete Uśmiech


CZYLI SERWER PADNIE.?Oczko
Odpowiedz
#24
@up
mysle ze jezeli bedzie tak jak vulti mówi + przyjdzie dodatkowo sporo nowych graczy to nie padnie. jest duzo graczy którzy nie lubią botów więc to by była okazja dla nich. jezeli nie bot to tylko wasz attitjud ich odepchnie X D
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#25
(25-05-2017, 20:32)yalesz napisał(a): @up
mysle ze jezeli bedzie tak jak vulti mówi + przyjdzie dodatkowo sporo nowych graczy to nie padnie. jest duzo graczy którzy nie lubią botów więc to by była okazja dla nich. jezeli nie bot to tylko wasz attitjud ich odepchnie X D

Wiele aktualizacji, które mam w głowie utrzyma graczy, plus jeżeli serwer będzie miał dużą ilość osób to planowana jest ciągła reklama w celu dotarcia do całkowicie nowych graczy Uśmiech
Odpowiedz
#26
Narazie 120 postaci zalozonych a czesc graczy napewno zrobi konto przed samym startem ale bez czestych aktualizacji ludzie zaczna odchodzic wiec mam nadzieje, ze znajdziesz troche czasu na te edycje szczegolnie, ze napewno dobre pare zl na reklame poszlo
Odpowiedz
#27
np ja dopiero jutro chara zrobie i to poznym wieczorem, bo do teraz nie wiem jeszcze kim chce pograc na tej edycji

SWOJA DROGA BARDZO SIE CIESZE Z TEJ EDYCJI BO W KONCU NIE TYLKO JA BEDE GRAL BEZ BOTA (kiedy jestem online, nocki na silce na bocie sie nie licza w przypadku ostatniej edycji s1)
Odpowiedz
#28
A se wejde, ponagrywam. Do zoba
Odpowiedz
#29
(25-05-2017, 23:02)Xifreki napisał(a): A se wejde, ponagrywam. Do zoba

tylko nie dilejtuj mi admina na starcie  Niezdecydowany Niezdecydowany
Odpowiedz
#30
(25-05-2017, 21:10)Vultur napisał(a):
(25-05-2017, 20:32)yalesz napisał(a): @up
mysle ze jezeli bedzie tak jak vulti mówi + przyjdzie dodatkowo sporo nowych graczy to nie padnie. jest duzo graczy którzy nie lubią botów więc to by była okazja dla nich. jezeli nie bot to tylko wasz attitjud ich odepchnie X D

Wiele aktualizacji, które mam w głowie utrzyma graczy, plus jeżeli serwer będzie miał dużą ilość osób to planowana jest ciągła reklama w celu dotarcia do całkowicie nowych graczy Uśmiech

Ktos tu widze ladnie sie najebal, Andrzeju skad taka zmiana? Mam nadzieje ze to nie sa slowa rzucane na wiatr w twoim wykonaniu
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu