Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nocheat
#11
(22-05-2017, 22:34)Konohamaru napisał(a): mam wrażenie ze ta edycja bedzie problematyczna. bo ludzie beda reportowac i plakac na boty Szczęśliwy

Akurat w tym nie bedzie nic nowego , na wiekszosci edycji gdzie byly kary za bota byl placz i wojna na reporty. Jedyna nadzieja w graczach ktorzy serio chca grac recznie, szczegolnie ze tu exp nie bedzie tak straszyl jak na starym no cheat
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Learza:
  • Kowbojek, Vultur
Odpowiedz
#12
(22-05-2017, 22:34)Konohamaru napisał(a): mam wrażenie ze ta edycja bedzie problematyczna. bo ludzie beda reportowac i plakac na boty Szczęśliwy

To jest edycja, która stawia na brak bota - masz stamina system, o wiele większe raty i ułatwione pewne rzeczy, także brak bota to nie jest jakiś wielki ból... a tak naprawdę boty psują całą rozgrywkę. Dlaczego odpowiedź jest prosta edycje upadają szybko właśnie przez to, że mcki dropią itemki i robią praktycznie wszystko za gracza włącznie z PvP  Cwaniak Cwaniak Cwaniak
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  • Gosia
Odpowiedz
#13
(22-05-2017, 23:49)Vultur napisał(a):
(22-05-2017, 22:34)Konohamaru napisał(a): mam wrażenie ze ta edycja bedzie problematyczna. bo ludzie beda reportowac i plakac na boty Szczęśliwy

To jest edycja, która stawia na brak bota - masz stamina system, o wiele większe raty i ułatwione pewne rzeczy, także brak bota to nie jest jakiś wielki ból... a tak naprawdę boty psują całą rozgrywkę. Dlaczego odpowiedź jest prosta edycje upadają szybko właśnie przez to, że mcki dropią itemki i robią praktycznie wszystko za gracza włącznie z PvP  Cwaniak Cwaniak Cwaniak

SerceSerceSerce jest dokładnie tak jak napisałeś, "so happpyy!" Szczęśliwy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Gosia:
  • Vultur
Odpowiedz
#14
Fantazcje kogos ponosza Szczęśliwy Zdecydowanie mniej voodeczki Niezdecydowany
Odpowiedz
#15
Można będzie nagrywac?
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Xifreki:
  •
Odpowiedz
#16
(25-05-2017, 17:03)Xifreki napisał(a): Można będzie nagrywac?

Dzony jezeli bez bota to tak Szczęśliwy
Odpowiedz
#17
Ja bym wyjebal nagrywanie przez graczy bo zawsze na dbp sie tak edycje jebaly, invi raczej pamieta czasy axima co potrafil zbanowac 20 typa w nocke Niezdecydowany.
Wystarczy nowych bnow wybrac co beda aktywni ehmmmmmmmm rashel.
Odpowiedz
#18
(25-05-2017, 17:32)Adoxv20 napisał(a): Ja bym wyjebal nagrywanie przez graczy bo zawsze na dbp sie tak edycje jebaly, invi raczej pamieta czasy axima co potrafil zbanowac 20 typa w nocke Niezdecydowany.
Wystarczy nowych bnow wybrac co beda aktywni ehmmmmmmmm rashel.

pewnie, ze duza ilosc bnow to podstawa do no cheat ale nie rozumiem czemu gracze maja nie moc nagrywac
Odpowiedz
#19
(25-05-2017, 17:48)Cive napisał(a):
(25-05-2017, 17:32)Adoxv20 napisał(a): Ja bym wyjebal nagrywanie przez graczy bo zawsze na dbp sie tak edycje jebaly, invi raczej pamieta czasy axima co potrafil zbanowac 20 typa w nocke Niezdecydowany.
Wystarczy nowych bnow wybrac co beda aktywni ehmmmmmmmm rashel.

pewnie, ze duza ilosc bnow to podstawa do no cheat ale nie rozumiem czemu gracze maja nie moc nagrywac

Bo kazda edycja gdzie bot jest niedozwolony konczy sie warem na nagrywanie i edycja dbp upada wciagu tygodnia. Myslisz ze jak typek nagra kogos z full setem i dostanie delejta to wroci do gry? wystarczy 1 osoba z teamu ze tak dostanie i caly team odchodzi. tak wiem 'trzeba bylo nie bocic' ale kazdy boci to juz nieczasy tibi bez bota.

dla kogos jak ja co ma team i zna dbp jak wlasna kieszen to mam calego seta w tydzien to nic mnie delejt z full setem niezaboli ale ktos kto gra tu pierwszy raz bez teamu lub nawet z teamem to zaboli.

juz nie raz bylo tak ze jak ktos z naszego teamu byl nagrany i dostal bana to dla zemsty sie banowalo cala przeciwna gildie. tutaj bedzie to samo 1 osoba dostanie deleta i juz wary gildi na nagrywanie a nie na fragi sie zacznie.

i tu mi chodzi o nagrywanie bota na expie,skillu. w pvp nagrywanie powinno byc normalnie to samo jak ktos ci bloka respa itd.
Odpowiedz
#20
teraz blokanie respa nic nie da bo moby sie respia nawet jak bloczysz Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu