Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Bot] Mxiking
#1


#2
No powiem szczerze, ze pomyslowo wykorzystal to, ze moby sie respia SzczęśliwyDD ogolnie ten system strasznie denerwuje bo zgubienie pz an respie graniczy z cudem.

Fajnie, ze ktos nagrywa boty w nocy tylko szkoda, ze to gracz a nie bn/gm jestem niesamowicie zdziwiony, ze na no-cheat brak wladzy wyzszej.
#3
(27-05-2017, 05:45)Cive napisał(a): No powiem szczerze, ze pomyslowo wykorzystal to, ze moby sie respia SzczęśliwyDD ogolnie ten system strasznie denerwuje bo zgubienie pz an respie graniczy z cudem.

Fajnie, ze ktos nagrywa boty w nocy tylko szkoda, ze to gracz a nie bn/gm jestem niesamowicie zdziwiony, ze na no-cheat brak wladzy wyzszej.

Jak by Vulpix dal GMa Nothing to by sprawdzal. Wraca o 24 z pracy to by mogl looknac w nocy na boty.
#4
Gramy kolego na no Cheats nie będę się poczuwał do każdego kolesia co mi przechodzi i pisze czy jestem, nie używałem żadnego "BOTA" bo nic nie działa ,
2 sprawa Regulamin:
7. Zabronione jest korzystanie z wszelkich rodzaju programów które ułatwiają grę:
$)SV1 - bot na siłowni/Train Points/Time Room (nic), Bot na Exp/Loot (kill, w przypadku raportu na forum notka)
$)SV2 - wszystko dozwolone. <--- PTK regulaminu
3 sprawa jak kolega CN Cive pow, jak by pisał do mnie gm, admin, Banner, miał bym obowiązek odp a nie mam takiego obowiązku a na pewno cHęci po posranym klikaniu 5h w ta klawiaturę więc sory nawet jeśli usiłujesz znaleźć kolegę to ja spasuję
#5
Very good dobry start teraz deletetujcie sie nawzajem very good
#6
Kod:
Wyjaśnienia dotyczące botów/macro:
1. Uznanie za bota = delete
2. Uznanie za macro = notka

Co podlega pod bota?
BOT:
- Auto Exp/Auto Drop
- Auto Zanzoken / Auto Follow itd
- Wszystko co wygląda na skrypty bardziej zaawansowane niż typowe macro

Macro:
- Klikanie np. achievementy
- Bieganie po biezni
- Klikanie na sztange
- Senzu/Auto Spell

@Mxking kazdy moze Cie sprawdzic
anyway podziwiam ze wszedzie napisane jest "No Cheat", wzmianki o delete itp, a Ty wykopales punkt z regulaminu ktory ostatnim razem byl edytowany przeszlo rok temu


Do zdeletowania.
Jezeli nikt nie zrobi tego do czasu az wstane to narazie tylko temat zamykam dla pamieci
#7
(27-05-2017, 05:45)Cive napisał(a): No powiem szczerze, ze pomyslowo wykorzystal to, ze moby sie respia SzczęśliwyDD ogolnie ten system strasznie denerwuje bo zgubienie pz an respie graniczy z cudem.

Fajnie, ze ktos nagrywa boty w nocy tylko szkoda, ze to gracz a nie bn/gm jestem niesamowicie zdziwiony, ze na no-cheat brak wladzy wyzszej.

Cive nikt się do mnie nie zgłosił pomimo pisania bo wszyscy byli zajęci ręcznym graniem i gonieniem topki...
#8
Gracz nie robi więcej czyności niż macro:
10:00 Mxiking was notation by Admin Vultur because of Using Unofficial Software to Play now have 1 notations.
#9
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: banner_ref.gif]
#10
Temat został przeniesiony do Śmietnika.

Jeżeli uważasz, że temat nie został wyczerpany, napisz na PW.
[Obrazek: banner_ref.gif]


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu