Ankieta: Zmiany do edycji:)
Chcę aby potwory się respiły na ekranie, czyli tak jak jest
Nie chcę aby potwory się respiły na ekranie
Chcę aby senzu beans zostały tak jak są, czyli jak klikniesz za szybko to znów trzeba czekać
Nie chcę aby senzu beans się "zacinały" gdy klikam za szybko = można je spamić
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANKIETA - VULTI
#1
Proszę się wypowiadać po za klikaniem opcji Uśmiech
Odpowiedz
#2
Pomimo tego, że z początku trochę mi to przeszkadzało i wkurzało, to jednak jestem za tym żeby te moby się respiły bo w sumie fajnie jest.

A co do senzu. To nie widzę jakoś tego, żeby można było spamować senzu. I wolę żeby było tak jak jest. Przynajmniej jakieś utrudnienie.
Odpowiedz
#3
1,4 oczywiście ?
Odpowiedz
#4
Spamowanie senzu i masz pvp bez sensu bo ktoś będzie klikać na spam... Mobki na ekranie bardzo wkurzajace. Ale to będą uroki w trudności gubienia pz. Na respach.
Odpowiedz
#5
Nie wiem jak w ogóle można było oddać głos na spam senzu. To już widzę co tu się będzie działo.
Odpowiedz
#6
Co do senzu - strasznie to denerwuje jak misniesz się o kilka setnych i to często powód zgona czy na pve czy na pvp. Najbardziej przeszkadza to na low lvl. Ułatwi to grę nowym chodź też ułatwi trochę pvp bo nie będziesz musiał się martwić o przestrzelenie


Co do mobow to niech zostanie jak jest. Pomaga to z expem jak nie ma map clicka oraz nikt ci respa nie bloknie.


Czyli wybrałem opcje 1 i 4
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#7
hmm...
czy odpowiedź 4 to chodzi o to, ze senzu i tak sie uzywa raz na okolo 2 sekundy jezeli klikamy caly czas? przynamniej ja tak zrozumialem..
jezeli tak to Raav co się bedzie dziać oświeć nas.. do tej pory bot to robil więc nie będzie w ogole roznicy





@down
spoczko juz myslalem ze ja zle zrozumialem x D
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#8
Pomyliło mi się, więc nie patrz na to co pisałem.
Odpowiedz
#9
1 i 4
Odpowiedz
#10
1/4
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu