Ankieta: Zmiany do edycji:)
Chcę aby potwory się respiły na ekranie, czyli tak jak jest
Nie chcę aby potwory się respiły na ekranie
Chcę aby senzu beans zostały tak jak są, czyli jak klikniesz za szybko to znów trzeba czekać
Nie chcę aby senzu beans się "zacinały" gdy klikam za szybko = można je spamić
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ANKIETA - VULTI
#11
Senzu jestem za spamem patrz post learzybco do mobow to jak juz maja sie respic jak teraz to proponuje wydluzyc troche ich czas respienia gdy gracz jest na ekranie bo nie da sie pz gubic
Odpowiedz
#12
(27-05-2017, 23:28)Cive napisał(a): Senzu jestem za spamem patrz post learzybco do mobow to jak juz maja sie respic jak teraz to proponuje wydluzyc troche ich czas respienia gdy gracz jest na ekranie bo nie da sie pz gubic

Dlatego jest ciekawiej Szczęśliwy
Odpowiedz
#13
Andrzej trzeba się dobrze ustawić i w tedy nie trzeba umieć ustawić się na obracanie do kamki.....
dodaj reklamy jakiś denc cipek i chlopaki ogarna
Odpowiedz
#14
a MOJE propozycje,na next uptade to:
- obnizenie walk speeda "najlepszych mobow" - wiadomo, te ktore zapierdalaja jak motory...
- te spamienie senzu.... zaznaczylem, zeby bylo "odblokowane" przez pryzmat wielu deadow spowodowanych uzyciem senzu 0.0000001 przed czasem.....
- wyjebac "anti map clicka" lub zwiekszyc exh super kamki do 3s......... po cos cooler ma byc "wyjatkowy" ze daje exha, a nie kazdy (BEZ MOZLIWOSCI MAP CLICKA) dostaje exha na walk co 1s (w przypadku mass wasow- bo tak serwer jest stworzony) to kurwa,.... JEDEN Z DRUGIM WLECCKIE W KOGOS WE 3 ZE SPAMEM SUPPER KAMEK... ten exh jest wg mnie pokurwiony - do poprawy.


reszte napisze jutro rano, jak sb przypomne
Odpowiedz
#15
Naprawde, wywalcie tego map clicka. Przez to nie mozna swobodnie expic.
Odpowiedz
#16
(28-05-2017, 19:40)Tobby napisał(a): Naprawde, wywalcie tego map clicka. Przez to nie mozna swobodnie expic.

Pytalem Andrzej go nie usunie Smutny
Odpowiedz
#17
No to powodzenia na wyższych lvlach przy questach typu rebelion. Pozostaje mi czekać na edycję z map clickiem, teraz odpuszczam Język
Odpowiedz
#18
odpuścic bo nie ma mapclicka ? SzczęśliwyDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
jak dla mnie świetnie sie zapowiada ta edycja a tu jakis map click rly ? SzczęśliwyD
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#19
Ja całe życie w tibii expiłem biegając myszką+hoty. Teraz na real tibii biegam myszką i używam spelli myszką i nie wyobrażam sobie zdobywania doświadczenia w inny sposób. Chcesz biegać strzałkami? To biegaj strzałkami. Dla mnie taki sposób gry jest męczący. Tym bardziej, że przez 14 lat styczności z tą grą, obrałem sobie taki movement, a nie inny. Kto co lubi Oczko
Odpowiedz
#20
Mozesz biegac myszka tylko ze robiac 1 kratki. tez mnie to wkurwialo teraz jedynie mnie wkurwia biegniecie snake waya.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu