Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ankieta
#1
Czy chcielibyscie zeby bot byl dozwolony tylko dla achivimentow a uzywanie bota pod expa i pvp=delete postaci              Tak Lub Nie






Chcecie zeby na servie doszedl auto loot np !autoloot add, monkey skin? tak lub nie




a Takze Musimy poprosic vultura zeby zrobil to ze bot bd dozwolony do achivow bo moim zdaniem nikomu recznie sie nei bd chcialo robic relogow,jagod,emotek,shopaholica,1k kili,
Odpowiedz
#2
dopiska
Odpowiedz
#3
autoloot tak ,
bot nie
Odpowiedz
#4
Żadnego bota plus gdzie pozwolenie na "ankietę" bez ankiety?
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#5
autoloot, dodanie mapclicka...dla kogoś kto całe życie w każdej tibii biegał myszą, to katorga
Odpowiedz
#6
map click jest zrobiony po to zeby bylo latwiej dogonic ballowca. ale wedlug mnie powinien zrobic tak ze map click dziala jak niemasz czerwonych mieczykow.
+ specjalnie bylo ulatwienie achivow zeby sie latwiej je robilo + od czego masz taskera? jedynie jagody zajma 1.5h recznie.
Odpowiedz
#7
(27-05-2017, 18:21)Savage napisał(a): autoloot tak ,
bot nie

to mowisz zeby bota nie dac? to wolisz biegac z 2 dni+ recznie robiac jagody z 1 dzien siedziec w pz np robic relogi klikac przez 3 dni co 4 sekundy emotki?
to brawo ty jak wykonasz w ciagu miesiaca 20 agi i 20 powera
Odpowiedz
#8
Autoloot napewno
bot do achivow nie potrzebny mozna po prostu zmniejszyc ilosc/czas za done achi.
cos z senzu mozna by bylo zrobic ale tylko do pve ,zeby w pvp nie bylo to wykorzystywane
Odpowiedz
#9
(27-05-2017, 18:35)Marshall De Teach napisał(a):
(27-05-2017, 18:21)Savage napisał(a): autoloot tak ,
bot nie

to mowisz zeby bota nie dac? to wolisz biegac z 2 dni+ recznie robiac jagody z 1 dzien siedziec w pz np robic relogi klikac przez 3 dni co 4 sekundy emotki?
to brawo ty jak wykonasz w ciagu miesiaca 20 agi i 20 powera
20 agi i 20 powera to ja ci w dzien zrobie lol. nawet w 6-8h to zrobisz. dalej mnie ciekawi czm jeszcze niema kogos z 600 lvlem
Odpowiedz
#10
(27-05-2017, 18:36)Adoxv20 napisał(a):
(27-05-2017, 18:35)Marshall De Teach napisał(a):
(27-05-2017, 18:21)Savage napisał(a): autoloot tak ,
bot nie

to mowisz zeby bota nie dac? to wolisz biegac z 2 dni+ recznie robiac jagody z 1 dzien siedziec w pz np robic relogi klikac przez 3 dni co 4 sekundy emotki?
to brawo ty jak wykonasz w ciagu miesiaca 20 agi i 20 powera
20 agi i 20 powera to ja ci w dzien zrobie lol. nawet w 6-8h to zrobisz. dalej mnie ciekawi czm jeszcze niema kogos z 600 lvlem

to dawaj jak ty taki kozak ze z botem jakos edycje temu w ciagu 2 dni na coolerze nie miales 20 agi i 20 powera a teraz w 8h zrobisz to dawaj pokazuj mi to kozaku
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu