Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Regulamin pod pvp i mila gre ( malo punktow)
#4
(03-04-2017, 19:19)Orgazm Mariji napisał(a): Usunolem wiecej niz 1 rzecz jak sie postarasz zobaczysz, Glownie smiany w banach i tym skilowaniu smiesznym Szczęśliwy

Z tego co pamientam na S2 bylo zanzo co 5s chyba czy jakos tez wydluzyl czas zanzo ale nie wiem o ile. Na bank nie bylo tyle samo co kiedys bo prosilismy go by bylo jak na S1. I bylo to widac. Dam CI przyklad, Melon ( Wata) jak byl z nami w teamie to byl noob takie miesko armatnie typowe nic nie zaznaczal ani nie skakal do ludzi. Ja nagle patrze jest z cocodinami i on mi na dupie siedzial non top jak skakalem Szczęśliwy I zawsze na pysk mi fale jebal. Stwierdzilem ze noob w pare miechow nie dostal jakiegos przeblysku i nie mozliwe by ogarnial az tak, wiec auto zanzo. Wykombinowalo sie auto zanzokenik no i on wtedy juz lapal buly na lep. Wiec uwazam ze mocno to psuje pvp.

I nie trzeba 3min nagrania wsyatrczy 10?? skokow ? na perfekt skok masz w chuj mala sznase jak o tym pomyslisz wiec, 10 skokow sie nie da

nie jestem w 100% pewny ale na s2 exh na zanzo to 2,5 sec a na s1 5 sec? Jezeli faktycznie jest takie same i na s2 psulo to pvp to tak jak pisalem nie widze przeciwwskazan aby bylo banowane
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Regulamin pod pvp i mila gre ( malo punktow) - przez Cive - 03-04-2017, 19:26

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu