Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
taki mały pomysł
#1
Napisać na acc na głównej stronie, że itemy spadają od 150 lvla. Bo 70 lvle się pytają jak na aol nazbierać Szczęśliwy
Odpowiedz
#2
rowniez pomysl z mojej strony aby po kazdym logowaniu na czerwono na def czacie wyswietlal sie poradnik dla newbie w pigulce ale tekstem a nie w linkach , ciezko sie odpowiada na 1 pytanie 150 raazy dziennie gdzie expic , z czego bic , co to jest grav room itp itd. nowym ciezko wchodzi sie na wiki zeby samemu poczytac Duży uśmiech
Odpowiedz
#3
(02-07-2017, 14:27)Gleszczu napisał(a): rowniez pomysl z mojej strony aby po kazdym logowaniu na czerwono na def czacie wyswietlal sie poradnik dla newbie w pigulce ale tekstem a nie w linkach , ciezko sie odpowiada na 1 pytanie 150 raazy dziennie gdzie expic , z czego bic , co to jest grav room itp itd. nowym ciezko wchodzi sie na wiki zeby samemu poczytac Duży uśmiech

pomysl generalnie dobry, ale nowym wszystko ciezko sie robi, a jak slysze odpowiedz w stylu "nie bede wchodzil po to sa tutorzy itp" to mnie krew zalewa
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • yalesz
Odpowiedz
#4
Vultur please  Wywracanie oczami
Odpowiedz
#5
(02-07-2017, 15:39)Invisiblity napisał(a):
(02-07-2017, 14:27)Gleszczu napisał(a): rowniez pomysl z mojej strony aby po kazdym logowaniu na czerwono na def czacie wyswietlal sie poradnik dla newbie w pigulce ale tekstem a nie w linkach , ciezko sie odpowiada na 1 pytanie 150 raazy dziennie gdzie expic , z czego bic , co to jest grav room itp itd. nowym ciezko wchodzi sie na wiki zeby samemu poczytac Duży uśmiech

pomysl generalnie dobry, ale nowym wszystko ciezko sie robi, a jak slysze odpowiedz w stylu "nie bede wchodzil po to sa tutorzy itp" to mnie krew zalewa

Dokladnie dasz gosciowi poradnik do wiki do zakladki gdzie expic a on i tak w to nie wejdzie bo oczekuje, ze ktos wejdzie na acc maker zobaczy kim gra jakie ma skile eq achi i obliczy na czym mu bedzie najlepiej.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • yalesz
Odpowiedz
#6
- "poda ktoś link do XX?" - bo: nie chce mi sie szukac, nie umiem znalezc, jak mam tibie wlaczona to internet mi nie dziala
- "zaprowadzi ktos do XX" - bo: nie umiem znalezc map, mam nieodkrytą mapę i nie umiem tam pojsc
- "gdzie jest XX resp/quest" - bo: jak wyzej.

takie problemy często widywalem i widuje na czacie. zamiast wielkiego tekstu poradnika proponowalbym odkrytą mapę bez sekretów z większą ilością znaczków? idk.
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu