Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista
#11
(03-07-2017, 18:48)Adoxv20 napisał(a):
(03-07-2017, 17:46)Mutant napisał(a):
(03-07-2017, 01:19)Cive napisał(a): 6-nie... Juz widze jak robisz 4-5 transow+fuzke kurwa tapionowi ktory w anime nawet raz wygladu nie zmienil Szczęśliwy raczej nie ma potrzeby dodawac nowych profesji jak juz to cos co ma wiekszy sens np goten bo dzien w ktorym zobacze raditza ssj 5 na dbp bedzie moim ostatnim dniem tutaj.

bede grac raditzem jak janemba.
No bo wkoncu jaba to fajna profa bije chujowo z lapy ze spella i jeszcze jest mniejszym tankiem niz spc czego wiecej od profy bys chcial? Niezdecydowany.

zapomniałeś ze jako jedyna może otwierać jt i na malym lvl blokać sagi przed rebem Cwaniak
Odpowiedz
#12
Na Janembe narzekacie porównajcie sobie z Shenronem Duży uśmiech Tylko C18/Gohan/Cooler się liczą
Odpowiedz
#13
Cooler to mnie może posmyrac Szczęśliwy zresztą już to robił Szczęśliwy
Odpowiedz
#14
Tu chodzi o stuna,
Odpowiedz
#15
(03-07-2017, 18:48)Adoxv20 napisał(a):
(03-07-2017, 17:46)Mutant napisał(a):
(03-07-2017, 01:19)Cive napisał(a): 6-nie... Juz widze jak robisz 4-5 transow+fuzke kurwa tapionowi ktory w anime nawet raz wygladu nie zmienil Szczęśliwy raczej nie ma potrzeby dodawac nowych profesji jak juz to cos co ma wiekszy sens np goten bo dzien w ktorym zobacze raditza ssj 5 na dbp bedzie moim ostatnim dniem tutaj.

bede grac raditzem jak janemba.
No bo wkoncu jaba to fajna profa bije chujowo z lapy ze spella i jeszcze jest mniejszym tankiem niz spc czego wiecej od profy bys chcial? Niezdecydowany.

tak? adox bajkopisarz nr1 Oczko
Odpowiedz
#16
(04-07-2017, 02:59)Vultur napisał(a):
(03-07-2017, 18:48)Adoxv20 napisał(a):
(03-07-2017, 17:46)Mutant napisał(a):
(03-07-2017, 01:19)Cive napisał(a): 6-nie... Juz widze jak robisz 4-5 transow+fuzke kurwa tapionowi ktory w anime nawet raz wygladu nie zmienil Szczęśliwy raczej nie ma potrzeby dodawac nowych profesji jak juz to cos co ma wiekszy sens np goten bo dzien w ktorym zobacze raditza ssj 5 na dbp bedzie moim ostatnim dniem tutaj.

bede grac raditzem jak janemba.
No bo wkoncu jaba to fajna profa bije chujowo z lapy ze spella i jeszcze jest mniejszym tankiem niz spc czego wiecej od profy bys chcial? Niezdecydowany.

tak? adox bajkopisarz nr1 Oczko

Zaraz po Rambo/Marshallu Oczko
Odpowiedz
#17
(04-07-2017, 02:59)Vultur napisał(a):
(03-07-2017, 18:48)Adoxv20 napisał(a):
(03-07-2017, 17:46)Mutant napisał(a):
(03-07-2017, 01:19)Cive napisał(a): 6-nie... Juz widze jak robisz 4-5 transow+fuzke kurwa tapionowi ktory w anime nawet raz wygladu nie zmienil Szczęśliwy raczej nie ma potrzeby dodawac nowych profesji jak juz to cos co ma wiekszy sens np goten bo dzien w ktorym zobacze raditza ssj 5 na dbp bedzie moim ostatnim dniem tutaj.

bede grac raditzem jak janemba.
No bo wkoncu jaba to fajna profa bije chujowo z lapy ze spella i jeszcze jest mniejszym tankiem niz spc czego wiecej od profy bys chcial? Niezdecydowany.

tak? adox bajkopisarz nr1 Oczko

bajkopisarz? porownaj se jabe do buubka
Jaba 25 hp/lvl/buubek 30,dmg ze spella jest roznica 7-8k? z czego nendo ma zasieg taki ze w pvp tego bez jego speciala nietrafisz chyba ze w melee postac. lape praktycznie maja juz taka sama. do tego buubek ma lepsze absorby/heal bo iku w pvp nawet sie uzywac nieda, przeciwko balowcom takim jaba jedynie mozesz dac exit a pamietaj swoje slowa tank>ballowiec, saiyan>tank bo narazie to wyglada tak ze kazdy>jaba>cell
dalej nieczaje tego iku ze od 1 osoby traci po 5k many ze spella.
To samo cell porownasz go do kazdego innego tanka to ci wyjdzie na to ze cell jest gorszy we wszystkim.
Na last edycji 2k freezerem, 1.9k jabe jeblem na hita i to mam na mysli na hita 0.1 sec double kamka+ee i spadl na hita bot sie nawet nieuleczyl. takim tankiem jest jaba. i ten jaba mial full eq i sam pisal ze mam eq od ciebie bo to niemozliwe. teraz niema double kamki dobra ale masz kamke co 1 sec czyli bez usuale rage jaba nawet freezera niewyleczy Szczęśliwy. a te usuale rage powinno sluszyc do teamowek a nie kurwa do 1v1. a 1v3 to nawet typek tego niezdazy uzyc bo 2 androidy lub freezery go wyjebia w 0.1 sec. zawsze na warach jaba byl moj pierwszy target bo lecial w sekundy.

Jedyny powod dlaczego niegram na tej edycji jest dlatego ze freezer>all nawet na hardach. i tym wiekszy limit levelowy tym freezer sie staje silniejszy bo ma najlepsze przyrosty na dbp,najwiekszy dmg+30 hp/lvl i do tego jeszcze stun.
I po freezie sa c18,gohan niczym innym sie nieoplaca grac. bym powiedzial ze cooler ale to cos bez hardow leci na hita. nwm jak na hardach.
Na twoim miejscu ja to bym planowal zmiane balansu bo kiedy porownasz dmg balla do glova to ci wyjdzie max 8k dmg. tak szczerze ballowiec powinien bic z lapy po 25k w tma a saiyan okolo 42-43k. narazie jest 44k ballowiec i z 52k saiyan. 8k dmg za zasieg to kazdy wezmie taki trejd.

+ to co mialem piszac na mysli ze jaba to gorszy tank niz spc to w pvp. bo tank = tank w pve/pvp nietylko w pve.
wez se 5 pro playerow do testow chociaz na tej edycji chyba sam rashel ci zostal. i se to potestuj. bo co edycje mowisz ze balans jest okej a co edycje kazdy ci pierdoli ze balans jest chujowy bo jest chujowy.
Poprostu porownoj se profy te slabe wez podnies do poziomu tej lepszej. tylko zeby kazdy mial swoje mocne strony.
Taki brollas ma lepsza lape,spell+takie same hp jak vegeta,goku.
Vegeta powinien byc hybryda lapy+spella
Goku + slaba lapa i w chuj duzy ki dmg.
Brolly sama lapa,i chuj dmg ze spella.

Max lvl teraz masz wiec z balansem mozesz sie bawic. a zeby bylo jak najmniej placzu to mozesz dodac paragony na str,sf,kb.
bo to jest najwiekszy + max lvla ze mozesz robic zmiany bo zrobienie new chara i nadgonienie topki to dziecinada.
+ jak bys niepatrzyl liczba graczy ci spada co dzien.

@Tobby
nieporownoj mnie do marshalla bo ten to juz od 5 edycji mowi ze mnie przekopie a co edycje placze ze mam eq z sms shopu Szczęśliwy.
niestety na tej edycji na s1 niemialem eq z sms shopu i mnie nikt nieprzekopal.
nieliczac rashela 600 brolly vs 450 andro z 112 defem Szczęśliwy.
+ rambo i marshall to byly te samy osoby bo hisoka sprzedal mu tego gohana.
Odpowiedz
#18
Tak adox spada liczba graczy, ze po 10 osob na spopka chodzi... Chory
Spadła mocno liczba starych graczy, ale nowych przybywa cały czas bo są wykupywane reklamy.
Odpowiedz
#19
(04-07-2017, 14:50)Vultur napisał(a): Tak adox spada liczba graczy, ze po 10 osob na spopka chodzi... Chory
Spadła mocno liczba starych graczy, ale nowych przybywa cały czas bo są wykupywane reklamy.

Nie pierdol bo jest 130 graczy online z tego 75-80% afk na trainach. Pare tygodni temu jak jeszcze grałem to tyle było po resecie serwera. Taka prawda ze nikomu nie chce się gonić vidla i gohana w pvp i spamic gran aure. Ja grałem freezerem to jeszcze stun był na te zjebane profki ale i tak pvp było nudne w chuj.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post demonsofdrago:
  • yalesz
Odpowiedz
#20
(04-07-2017, 17:58)demonsofdrago napisał(a):
(04-07-2017, 14:50)Vultur napisał(a): Tak adox spada liczba graczy, ze po 10 osob na spopka chodzi... Chory
Spadła mocno liczba starych graczy, ale nowych przybywa cały czas bo są wykupywane reklamy.

Nie pierdol bo jest 130 graczy online z tego 75-80% afk na trainach. Pare tygodni temu jak jeszcze grałem to tyle było po resecie serwera. Taka prawda ze nikomu nie chce się gonić vidla i gohana w pvp i spamic gran aure. Ja grałem freezerem to jeszcze stun był na te zjebane profki ale i tak pvp było nudne w chuj.

Imo gohan ma za duzy zasieg na ohk bo ma jak cooler na sn, kiedys chyba tak nie bylo i dlatego moze sobie uciekac za ekran i bic jednoczesnie gohan wgl powinien bic mniej ze skila i mniejszy zasieg a wiecej bic z lapy aby sie troche odrozniac

Co do jaby to zgadzam sie z adoxem-jest za slaby widzialem co bylo jak sie z mankiem bilem mial 0 szans ani razu reda nie zlapalem a on caly czas musial wybiegac za ekran, zeby nie pasc ja bym wywalil jabie te usuale rage i dal wiekszy dmg ze spella i lapy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu