Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Lista
#21
Wykupiłeś reklamy i dobrze zrobiłeś tylko zanim to uczyniłeś mogłeś wyłączyć server na miecha i testować do znudzenia różne aspekty rozgrywki. Aktualnie balans jest naprawdę marny. Nie wiem kto pisał jakiś czas temu w grze, że aktualnie profki są prawie takie same w pvp tylko wybierasz sobie outfit z jakim chcesz grać i czy bić z daleka czy jednak z bliska. Przypomnij sobie jak wyglądały testy, które przeprowadzałem z Alvarissem. Testowaliśmy wszystko po kolei od tabel po rozgrywkę i pvp jak się skończyło ? Wbił jakiś koleś do testów dawał jakieś chore pomysły typu daj cellowi kulkę, zmiany jednego andro na swordy a drugiego na ball spoko, tylko pytam dlaczego został zmieniony tylko rozkład absorba a nie dmg ze sworda, heal i ki dmg ? Moim zdaniem zamiast zmieniać cały czas mniejsze bądź większe problemy za które mam jakiś tam szacunek do Clina aka Cive (pozdrawiam i dzięki za bana na achi Duży uśmiech) powinieneś pozbierać je i poukładać to do "kupy". Wybrać 6-8 graczy do których masz pewność i zacząć z nimi testy od początku rozgrywki do max lvla. Nasze testy z Alvarissem zostały wykonane do 600 lvla, jednak stwierdziłeś, że będzie dobrze w dalszej rozgrywce i po rebie i teraz się zaczyna ten problem bo po zmianie dmg w ludzi o te jak dla Ciebie kilka % nie widać, aż tak znaczących różnic w dmg. Tak więc baw się dalej w fun będę dalej siedział na siłce jak napisał Alvariss, żeby nie spadła ci liczba osób na servie i gdy zaczniesz prace nad oficjalnym S1, mam nadzieję, że weźmiesz rady niektórych osób i spróbujesz je wprowadzić w życie.
Odpowiedz
#22
w jakimś stopniu to nie problem balansu ze ludzie siedzą na siłce, a np braku czasu, nudy (powiedzmy szczerze, jaki nobek zrobi ci hardy?). innym powodem moze byc brak czasu na gre, mooze toksyczni ludzie + bijący low lvle. innym powodem była mapa (sam spotkalem sie z takim gosciem który po wyjsciu na maina powiedzial ze to nie dla niego i dal loga).

nie zrzucajmy wszystkiego na balans : )
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#23
(04-07-2017, 21:35)yalesz napisał(a): w jakimś stopniu to nie problem balansu ze ludzie siedzą na siłce, a np braku czasu, nudy (powiedzmy szczerze, jaki nobek zrobi ci hardy?). innym powodem moze byc brak czasu na gre, mooze toksyczni ludzie + bijący low lvle. innym powodem była mapa (sam spotkalem sie z takim gosciem który po wyjsciu na maina powiedzial ze to nie dla niego i dal loga).

nie zrzucajmy wszystkiego na balans : )

wiadomo, ze gra sie nudzi dzieki reklamie nowi gracze zastepuja starych brakuje na servie jakis bonus pointow do farmienia za rozne rzeczy bo fajnie sie wychodzi na wary ale tak naprawde jak juz caly team wbije 999 lvl to nie ma o co sie bic ; /
Odpowiedz
#24
Dla mnie ten serwer już się dawno skonczyl. Zastanawia mnie tylko czy twórcą tutaj brakuje umiejętności czy kreatywnosci ale najprawdopodobniej jednego i drugiego. Juz smiac mi sie chce jak widze te kolejne super mega aktualizacje typu: Nowa saga (zmien wyglad-> dodaj hp i dmg->done) i otrzymamy kolejne absurdy pokroju robaka najpotezniejszego w grze. Identycznie z potworami i questami jedno wielkie kopiuj wklej z inna grafika
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu