Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Majin Buu [Poradnik]
#1
[Obrazek: oSZO.png]

Skoro jest exp x100 na beta serwie zrobiłem taki mały poradnik dla buubka.
Podoba się pomysł i chcielibyście zobaczyć to dla każdej profki?
Co byście zmienili jeżeli miał bym to zrobić dla każdej profesji?

[-] Polubienia: 5 Użytkowniów Lubi post demonsofdrago:
  • , MarioXx, Vetto, Vultur, yalesz
#2
Kozacki Serce jakby Ci się chciało chętnie zobaczyłbym też DMG z łapy np na tym 500 lvlu na takim samym skillu/bronie. (oczywiście jeżeli Ci się chce Szczęśliwy)
a tak to reszta kozack. przejrzyście, same ważne info Oczko
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
#3
(19-05-2018, 14:13)yalesz napisał(a): Kozacki Serce jakby Ci się chciało chętnie zobaczyłbym też DMG z łapy np na tym 500 lvlu na takim samym skillu/bronie. (oczywiście jeżeli Ci się chce Szczęśliwy)
a tak to reszta kozack. przejrzyście, same ważne info Oczko

Hmmm zobacze jak szybko mozna wyskilac Attack Speeda + Str. Moze dodam hity z lapy po 500 lvlu
#4
To takie bardziej informacje o Buu niż poradnik jakby nie patrzeć, ale jest git
#5
Edit: dodane hity z łapy. Walnąłem tma 650 razy z golden capsulka na 80+/- rage z mistic glover. Zaczynam robić to samo z Brolly.
#6
Z tego co pamiętam był "poradnik" odnośnie mele hitów.
Transy można znaleźć na DBP wiki, healing na własnej skórze zobaczyć, tak samo jak i HP ew. obliczyć.

Ale za chęć i starania daje plusa.
#7
Te wszystkie poradniki będą działać wraz z otwarciem, czy coś się zmieniało i były jakieś zmiany? hm
#8
Poproszę o taki poradnik dla wszystkich klas ! Duży uśmiech
#9
(21-06-2018, 12:45)donluczi napisał(a): Poproszę o taki poradnik dla wszystkich klas ! Duży uśmiech

Mam zrobiony dla Brolliego, Vegety i Goka niestety nie ma juz bety z wyjebanym expem to nie zrobie innych klas =/

(19-06-2018, 17:50)Mukacz napisał(a): Te wszystkie poradniki będą działać wraz z otwarciem, czy coś się zmieniało i były jakieś zmiany? hm

Nie wiem jakie Vultur ma plany na balans nie odpowiem ci na to
#10
A co to się stało, że jest teraz trans na 500?


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu