Ankieta: Jakie profesje najbardziej potrzebują zmian?(Wybierz 4)
Shenron
C17
C18
Namek SPC
Namek Warrior
Brolly
Tuffle
Cell
Freezer
Inna.
[Wyniki ankiety]
 
Uwaga: To jest publiczna ankieta, więc każdy może zobaczyć na co zagłosowano.
Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balans pvp-opinie i sugestie
#11
Pisałem rok temu ze brolliemu zostawić te 30 hp/lvl I po prostu dodać hp za reborn transa. Zabierzesz mu te 5hp/lvl to na 600 lvlu po rebie spanie mu hp o 3k. Zmienić wtedy hp za reba z 1k na 3k i problem z głowy. A jezli ktoś powie ze ma op dmg to może się w łeb pizgnać … Jakoś nikt na trunka nie narzeka a dmg z spella maja taki sam. Dmg z lapy brolly ma o drobinę więcej. Jedyna różnica pomiędzy Brolly a Trunkiem jest HP. Ale jak się znefri na na 30hp/lvl to nie będzie tak odstawać.
Odpowiedz
#12
Ja proponuje każdemu dac to samo i będzie git tylko inne wyglądu a reszta to samo Uśmiech
Odpowiedz
#13
(26-05-2018, 21:36)Adox244 napisał(a): Goku > Powiekszyc dmg z ttk i lapy minimalnie - odkad brollas dostal 35 hp/lvl goku jest niegrywalny

Vegeta > jest gorsza wersja goka i brollasa < tutaj mam pomysl zeby dac vegecie jako last spella jakiegos targeta oczywiscie zeby byl zbalansowany a dlaczego tak? bo niewazne co mu sie zrobi bedzie albo lepszy niz brollas albo gorszy od niego i goka i niech troche sie rozni od tych 2.

Brolly > szczerze niewidzialem go jako cos ope poprostu jest grywalny

Gohan > grywalny 0 zmian

Trunk > Szczerze jest grywalny

Tuffle > zrobic ze mind control daje ki abso 50% tego co iku daje i jest git

Cell > dac mu 15/15 abso i zabrac 5% dmg z destro i jest gitara

Cooler > dac mu 4k hp wiecej z transow i jest git

Freezer > odkad niema double kamki jest spoko wtedy byl best postacia.

Majin > zabrac mu te pierdolone 5% ki abso bo jest maszyna ktora w 1v3 moze bic spella majac na wszystko wyjebane

Shenron > Dac mu 10% melee abso

Janemba > oddac mu stara lape i zbuffowac troche iku zeby chociaz w tym 1v3 niemusial spamic hfow,caps na mane.

Human > szczerze oddac mu balla i niech bedzie ta kopia c18 bo z tym swordem jest gownem jakich malo.

Videl > zostawic jak jest

Spc > Jak bedzie edycja no cheat to raczej jest spoko.

Namek Warrior > przwyrocic starego nwka.

I do tego naprawa tej lapy ze jak ktos odchodzi od typa to pierwsze 3-4 hity nietrafiaja.
Pokazywalem tego buga wczesniej na funie nwm czy to naprawione juz.
Tyle moge dac od siebie.

goku imo jest ok vegeta jak gralem nim na jakiejstam edycji to gralo mi sie super aczkolwiek wiem, ze duzo osob narzekalo na niego wiec mozna mu ewentualnie podkrecic troszke dmg/hp w zadnym wypadku nie dawac mu targeta

brolly jest za twardy jak na jego dmg na edycji na ktorej rashel mial brollasa bylo to mocno widac tutaj bym mu zabral te 5 hp/lvl i dodal z 2 k hp za np reb transa

gohan- gralem nim na tym fun no cheat i uwazam, ze jak na postac ktora ma byc papierem to troche za trudno bylo mnie zabic byly nawet sytuacje, ze bilem sie GOHANEM 1 vs 4 na dende i troche im zeszlo mnie zabic.

trunk-zgadzam sie jest ok

tuffle- ja bym mu zwiekszyl dmg z meteo self bo ten czar jest bezuzyteczny do tego przydalyby sie jakies zmiany w jego specjalu.

cell- osobiscie uwazam, ze wystarczy mu zmienic sharp skina i bedzie ok aczkolwiek nie gralem nim i nie walczylem raczej z celami bo nikt nimi nie gral takze ciezko mi powiedziec

cooler- nigdy nie lubilem tej postaci na dbp aczkolwiek zwiekszenie hp brzmi rozsadnie

freezer- tyczy sie to tez coolera trzeba znerfic death beam 2.5 sec stuna to zdecydowanie za duzo na dbp

shenron- imo shenron jest dobra postacia jego najwiekszy - to przejebany early game niestety z jego last spellem nie da sie expic dodatkowo ma tragiczne problemy z mana moznaby cos z tym zrobic +lekko podkrecic lape i byloby ok

jaba- imo to jedna z najslabszych postaci na obecna chwile jego lapa jest tragiczna po tych zmianach dodatkowo ma maly zasieg spella i strasznie slaby heal imo zwiekszyc dmg z lapy mu trzeba

human- nie nie nie. Nie ma co sie cofac ja bym mu po prostu zwiekszyl dmg z lapy i heala i bylby grywalny aczkolwiek musialbym go potestowac troche bo nie gralem nim po zmianie

videl- nie no videlka jest troche za silna kulkowiec z duzym abso dobrym hp jest nie do zabicia wiec tutaj polecam nerfa hp lub dmg

spc- nie mam pomyslu na balans spcka

nw- imo nw powinien miec latwiejszy exp obszar kaku sie nie nadaje aby z tym expic do tego zwiekszyc mu troszke abso i byloby ok
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • maniek544
Odpowiedz
#14
https://board.dbp.prioritygame.pl/showth...p?tid=1228
Odpowiedz
#15
https://board.dbp.prioritygame.pl/showth...hp?tid=937
Odpowiedz
#16
videl nie jest to postacia bardzo dobra, jest zwykla srednia, ball ma przecietny nie za dobry nie za zly,, cos przydalo by sie zrobic z nim dac dmg ze spela delikatnie zwiekszyc dmg z bala i zabrac troche abso
human ostatnio to jest wielka kupa ze swordami pada od kazdego na combo calkiem do zmiany
Gram humanem i vidlem od pierwszej edycji DBP i tylko raz byl wmiare do grania ale zmieniliscie bo byl placz
Odpowiedz
#17
Co wy chcecie od c17 jak to dobra postać jest Podejrzany .....
Mało osób grało ? ich strata Cwaniak

C17 Był w stanie wybloczyć <wszystkie sagi> a nawet to nie klasa do blokowania ich ....

Te klasy trzeba zrobić :
SPC
Shenron
Cell
Cooler

To tyle na ten temat Duży uśmiech
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#18
@Waifu

Gralem na dbp jak bylo 25-33% dmg na spcku wiec Serce.
a i jeszcze na tej edycji jako pierwszy wbilem 999.

Sugerujac balans patrze nietylko na no cheat tylko na edycje jeszcze przed tym
Naprzyklad grajac Hellow jak pawelek gral na cellu to mialem wiekszy dmg niz on,wieksze hp niz on, i do tego lepsze abso niz on.
Jak Tank ma Spierdalac od Tanka to widac ze cos jest nie halo.

co do Spc niewazne co mu zrobisz to albo bedzie op albo bedzie gownem ta postac poprostu taka jest.

@Cive
Co do death beama to albo kazdej postaci dac podobne speciale o rownej sile jak ten death beam daje albo poprostu wyjebac calkowicie.
Bo sie kazdy zemna zgodzi ze te Speciale jak weszly bardziej daly wiekszy disbalans niz balans.

A co do shenrona to ja poprostu patrze na to tak - Postac jest chujowa early to ma byc zajebista Late jak to jest w lolu < tak wiem to jest tibia.
Tylko patrzcie na takiego Freezera > totalny shitster do tego 500 a na 500+ sie zmienia w bestie.
I to samo te 10% melee abso by dalo shenronowi duzo poprostu dalej by mial chujowa early ale by mial rewarding late game.

Co do cella na serio cellowi tylko brak ki abso dlaczego? bo jak byla jeszcze double kamka to I tuffle i Cell padali 100-0 od freezera/coolera. Czyli na tych 2 tankow teraz wystarcza 2 ki postacie i leca na buta wciagu 0.1 sec.
i nawet na tych 33% dmg czy tam 25% jedynie co by to zmienilo to zamiast 2 ki postaci to wystarcza 3 i tak spadna w sekundy.
Se nawet zobacz gram na dbp od 5 lat+ a ani razu na zadnej edycji mnie na cellu niebylo widac. Powod? Ki abso bo wiedzialem ze na warach tym niepostoje.
Przeciez na warach to cell pierwszy target bo spada szybciej niz taki gohan.
Odpowiedz
#19
Jabce zwrócić łapkę przynajmniej o te 5-10% więcej i trochę udoskonalić iko i będzie w porządku.
Odpowiedz
#20
Krótko, zwięźle i na temat - własne odczucia:

Goku > dmg z ttk i łapka up

Vegeta > dodać dmg z last spella 

Brolly > zabrać 5hp per lvl, dodać trochę w transach

Gohan > bez zmian

Trunk > zabrać dmg ze spella (ze względu na obszar, łapę ma ok)

Tuffle > zwiększyć obszar last spella, zrobić coś z mind controlem i specialem 

Cell > dodać abso na spell

Cooler > dodać trochę hp na last transie, zbuffować kulkę (teraz chyba najnizszy dmg)

Freezer > zabrać dmg z evil eenergy

Majin > zabrać abso na spell

Shenron > nie mam pojęcia, nie grałem

Janemba > dodać dmg z łapy, zmniejszyć zużycie many na iku

Human > zrobić kopię c18, było dobrze

Videl > bez zmian

Spc > nie mam pojęcia....

Namek Warrior > oddać kulkę, zostawić abso
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Tobby:
  • MarioXx, Vultur
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu