Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mass Unban
#1
Kciuk w dół 
Witam, rozumiem, że dla wielu owa nazwa Tematu może kojarzyć się bardzo źle, ponieważ 'jebać boty srele morele', ale jednak przez zmianę zasady działania Spella:
'Power Down' myślę, że Mass Unban będzie najlepszym rozwiązaniem dla graczy, którzy wcześniej za taką głupotę jak 1gr w hocie dostali karę.


Nie wiem jak wcześniej wyglądała tu polityka zmiany regulaminu, lecz jak zmieniają się zasady to zazwyczaj na każdym innym serverze jak administracja ma mózg to jest Mass Unban jako druga szansa przez tę zmianę.

Odrazu mówię, że NIE, mój ziomek nie dostał żadnego bana za bocenie, nie chce go ratować, sraty taty.
Tak się po prostu postępuje i tak też to powinno być rozwiązane tutaj.

Mam nadzieję, że moja propozycja zostanie rozwiązana pomyślnie, pozdrawiam Anioł .
Odpowiedz
#2
Prawo nie dziala wstecz.

nara z tym placzem : ))

to niezly grosik w przycisku X DDD



TOOO niezły forumowy grajek.. mózg se połóż na hota... chociaż w sumie nie ma czego kłaść to bana byś nie dostał : /
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#3
A myślisz, że dlaczego zostało to zmienione? Vultur napisał, że właśnie kładzenie czegoś na hocie, nie odzywaj się jeśli jesteś tylko forumowym grajkiem.

@Up - nie mam bana jebany amebiarzu
Odpowiedz
#4
(13-07-2018, 22:34)Despe napisał(a): A myślisz, że dlaczego zostało to zmienione? Vultur napisał, że właśnie kładzenie czegoś na hocie, nie odzywaj się jeśli jesteś tylko forumowym grajkiem.

Regulamin nie był ruszany a kładzenie dalej czegoś na przycisk skutkuje banem, nie można wykonywać czynności nie obserwując postać.
Odpowiedz
#5
Jaki czas obowiązuje Bannerów do sprawdzenia gracza po wykonanej czynności przez owego gracza ? Cwaniak
Przekonanie Vultura do czegokolwiek jest jak dropnąć Magic Snow Balla z Ice Beasta !

Płacz
Odpowiedz
#6
(13-07-2018, 23:56)MarioXx napisał(a): Jaki czas obowiązuje Bannerów do sprawdzenia gracza po wykonanej czynności przez owego gracza ? Cwaniak

to zalezy co sprawdzamy ale przewaznie 30 sekund
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu