Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy system skillowania Energy/Defense OFFLINE
#1
[Obrazek: 477e.png]

Nowy system trenowania Energy/Defense OFFLINE
1. Skillować można od 100 lvla oraz 100 lvla skilla, który idziemy skillować. Zakres jednego skillowania jest zależny od skilla i wynosi od 20 do 250 cc za jedno skillowanie.
2. Energy skillujemy u doctora briefsa i doctora gero. Natomiast defense na vegecie na vegetach guardianach.
3. Każdego skill ma osobny czas, który wynosi 4h dziennie max, po których teleportuje nas do king yammy i po 24 możemy ponownie skillować. Nie wolno wychodzić jak się zacznie skillowaę, bo wtedy nie możemy wrócić.
4. Klikając na drzwi gdzie ktoś skilluje mamy informacje za ile minut skończy (obecnie jest błąd, który pokazuje - minuty. ale chyba poprawnie)
5. Skillowanie na potworkach do skillowania energy/defa jest bardziej opłacalne niz skillowanie offline. Polecam tez pamiętać o odświeżonej technice power down.
6. Przypominam o opcjonalnym skillowaniu na potworach commando/bomber/tsuful engineer oraz ninjach (proszę nie uzywać wspomagaczy typu tasker)
7. W przypadku crasha lub global save, kratki w tych roomach są oznaczone jako no logout, oznacza to ze nas wywali do king yammy.
8. Trenowanie w tych roomach jest korzystne bo praktycznie nie zadają dmg, wiec można trenować offline.
#2
6. Przypominam o opcjonalnym skillowaniu na potworach commando/bomber/tsuful engineer oraz ninjach (prosze nie uzywac wspomagaczy typu tasker)

Bombery to jedyne, które z tego skilluja Ene ale nie ma nikogo kto bez trzymania regneration lub włożenia tam 2gr bo 1 bije po 200+, a zmaxowany regeneration daje nam ledwo 500, więc chuja z skillowania ene.
#3
To Ty chyba nigdy nie byłeś na tsuful enginerach Szczęśliwy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Raav:
  •
#4
ta ja wchodze na arene na vegecie na tsuful enginery i padam na hita bo nie mam zasiegu w targecie aoe Szczęśliwy juz 2 proby nieudane Niezdecydowany
#5
Chujowo ze mozna wbijac dopiero od 100 skilla
#6
(14-07-2018, 19:18)Platon napisał(a): Chujowo ze mozna wbijac dopiero od 100 skilla

Jakbys nie mial tych wymagan to pewnie roomy bylyby zasrane noob charami Język
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • MarioXx


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu