Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Monster Event
#11
(01-05-2016, 10:04)Briko napisał(a): Następnym razem przygotuję dokładną listę mobków i ich ilości, które summonować, bo teraz te anni i machiny trochę Fail, no ale nie wiedzialem Język . Pisać propozycję mobków mi napiszcie w tym temacie to może coś się ogarnie na przyszły weekend.

eventador
gogety
duza ilosc brollych coolerow i janemb
jakies super saiyany c13 kaddishe blaze metale
bossy
i love you

no i byly jeszcze te mobki z ktorych suprise bagi lecialy ale nie pamietam jak sie zwaly

@down niee nie chodzilo mi o gogety kiedys pamietam pare edycji temu jeszcze na no cheat vultur czy dymek sumonowali jakies moby smieszne z ktorych lecialy suprise bagi
Odpowiedz
#12
Cive to wlasnie z goget lecialy suprise bagi + eventador to napewno jeden i musi on byc sam na koniec eventu

Duza ilosc coolerow itd, no to max 200 zeby nieprzesadzic zeby ktos se full shadowa na evencie zrobic

no i w chuj ilosc c13,super saiyanow,kaddishow i nawet defect c13,super saiyan godow Szczęśliwy i powinno byc gitez
Odpowiedz
#13
duza ilosc brollych coolerow i janemb
jakies super saiyany c13 kaddishe blaze metale
bossy
Odpowiedz
#14
Tych Brolly , Cooler , Janemba nie moglem stworzyc, wiec sie tak dokladnie nie nazywaja. Musza miec cos w nazwie. A reszta byla i to duzo tego bylo Język
Odpowiedz
#15
(01-05-2016, 14:07)Briko napisał(a): Tych Brolly , Cooler , Janemba nie moglem stworzyc, wiec sie tak dokladnie nie nazywaja. Musza miec cos w nazwie. A reszta byla i to duzo tego bylo Język

maja maja ilestam spacji po slowie cooler chyba ; p 

sa jeszcze jakies halloween i swiateczne moby ale tak bez okazji chyba nie wypada ; p
Odpowiedz
#16
bede mogl tworzyc je tylko wtedy gdy bede mial ich pelna nazwe niestety . O Coolerach , Brolly i Jenamba akurat w trakcie eventu ludzie mi pisali , ale nie moglem tego stworzyc.
Odpowiedz
#17
http://screenshooter.net/101966918/gssuroj

Up masz screen z targetingu przed nazwa mooba pare spacji chyba. ( nie wiem czy to pomoze )
Odpowiedz
#18
Popytam o te moby Vultura , on na pewno wie.
Odpowiedz
#19
Cooler1
Brolly1
Janemba1

Proszzzz
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu