Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Senzu na rooku
#1
Witam, moim pomysłem jest dodanie specjalnych fasolek dla rookstayerów na właśnie rooku.
W tej chwili jedyne jakie są dostępne to mini senzu, które działają do 100 poziomu co po jego wbiciu zdecydowanie utrudnia odkrycie wszystkich sekretów tego miejsca czy chociażby zwykły exp.

Proponuję aby fasolki te dostępne były u npc. za bramką 100 poziomu, nie kosztowały miliardów, ponieważ ich się zarobić na tej malutkiej mapie nie da, nie miały ograniczenia levelowego lecz działałyby słabiej niż zwykłe senzu dostępne dla naszego przedziału levelowego, np. odnawiałyby jedynie 20% hp oraz many.

Z poważaniem, All Might
Odpowiedz
#2
Jakie sekrety chcesz tam odkrywać? Skoro masz już ten 100+ to na 100% odkryłeś co się da, nie rozumiem tego rookslayerowania... boicie się wyjść na main? do ludzi?
Odpowiedz
#3
Nawet Vetto juz wylazl z rooka, a zrobil co sie dalo x D
ja rozumiem na funie wbic 1k na rooku bo nikt nie przeszakdza, ale tu useless
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post yalesz:
  • Vetto
Odpowiedz
#4
Dla jednych useless, dla innych zabawa ;>
Odpowiedz
#5
to rob kazda profe i wbijaj ten 100 lvl Szczęśliwy
Bedziesz mial challenge, ale senzu zostaw spokoju Duży uśmiech
Anioł 
Odpowiedz
#6
Co do senzu to faktycznie glupia sprawa aczkolwiek na tej edycji rook i tak jest prosciutki bo masz czary na nim ktorych kiedys nie bylo. Ludzie wbijali 100+ lvle bijac z lapy+ki blast ty masz czary a to bardzo duze uproszczenia. Osobiscie jestem za tym, zeby to tak zostawic.
Odpowiedz
#7
Tego rooka zjadłem już z 4-5 razy, nie ma nic więcej do odkrycia, czego ja nie odkryłem. Nie widzę żadnej podstawy, żeby zmieniać senzu.

+ bedac na rooku, dodajesz pkt w regenke, a reszta w powera (ew. ki), majac 10 rege to senzu nie jest Ci potrzebne. Oczko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu