Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kilka pomysłów by ulepszyć grę
#11
1. Co do Systemu Bossow ja bym, zmienił go tak ze o danej godzinie respi się 1 boss z każdej kategorii zęby nie był każdy pokrzywdzony
2. zmniejszył cene senzu a także zmniejszył koszt płacenia ene i def roomu bo nie którzy nie maja czasu na grę zęby stać i skillac to woleli by pójść do ene/def rooma dobijać ten 133 def lub ene
3. pvp to nie zmieniałbym agi nic bo ponieważ zmniejszając abso patrzą ludzie na to zęby obić szybciej tanków których ciężko obić ale nie patrzą na to ze taki trunk/gohan papiery tez na tym ucierpią czyli będą gorszymi papierami niż są
4. co do zarabiania cc to bym proponował zwiększyć znowu cene mistic crystali z 11 cc do takiego 30cc lub polowe starej ceny czyli 45cc za mistic crystal bo mistic itemy to lecą jak krew z nosa a tak naprawdę u npc nie opłacalne sprzedawać lecz u ludzi a ludzie i tak już rzadko kupują takie coś bo większość trochę pogra i woli zdobyć samemu niż wydać hajs na itemki
5. no i także jak każdy mówi dodałbym tego npc który pojawia się tylko w weekend i można u niego sprzedawać magic belty,emerald belty,destructor armory,biotsuful maski,brolly legi i rożne te itemy które lotaja nam z mobów a nie da się ich sprzedać gdzie indziej zęby zarobić trochę
6. a także proponowałbym po zmniejszać trochę niektóre achivy takie jak habiute np bo robi się go 20h a w ostatnim update admin zmienił te które i tak dość szybko robiły wiec pozmieniałbym trochę te co się dłużej robi czyli habiute i wpłacenie kasy do balance gildi bo 30 credytek na 1 pkt to troszkę drogo zmniejszyłbym go do 5 credytek albo 3
Odpowiedz
#12
(28-09-2018, 17:06)Tren napisał(a): - Wprowadzic npc u którego można sprzedawać itemy które ciężko sprzedać mianowicie Kibito itemy, destro armory, rzeczy typu caterpillar destro gun  emerald belty itp.
- Ułatwic dla nowych graczy skillowanie naprzyklad attack speed do 150. Wiekszosc nowych graczy odstrasza skillowanie tygodniami aby bic sensownie z broni.
- Aby urozmaicic troche gre dodal bym PVP enfo naprzyklad od 18 do 23 nie ukrywam ze to by nieco ozywilo pvp.

Pozdrawiam Trenbolon~~
1.
[Obrazek: czyiRKy.jpg]
[Obrazek: LTMbfTp.jpg]
[Obrazek: eq84qrj.jpg]
2. Masz exit training
3. Enfo jest na 500+
[-] Polubienia: 5 Użytkowniów Lubi post Invisiblity:
  • dyam, Tren, Vetto, Vultur, yalesz
Odpowiedz
#13
Nick w Grze taki jak na forum. Jestem jednym z nowszych graczy, gram jakoś ponad tydzień i z punktu widzenia nowego gracza, skillowanie na prawdę trochę odstrasza, na początku czuć ten ogrom godzin które musisz spędzić bijąc w worek.
Co do Agility i Status pointow, można by było rozdzielić też Agility na 2 Skille: Energy i Defence.
Wydaje mi się że taka zmiana nieco by to zbalansowała, bo jeżeli ktoś by dawał więcej w jedno, to drugim byśmy mu mogli więcej klepnąć i vice versa. Można również by było zrobić Limit Status Pointow, np 100 oraz zrobić Limit Max 50 pkt w Agi, power, itp
Odpowiedz
#14
1. Ogarnąć nowe respy z nowymi potworami na hlvl, przydałoby się też coś nowego na okolice 400 lvl
2. Możliwość sprzedaży większej ilości itemów
3. Rebalans dropa z niektórych mobków, za ciężko zarabiać na hlvl mobkach
4. Zrobić coś ze statusami, albo dodać możliwość ustawienia paru stron, albo nie wiem.
5. Przemyślenie systemu bossów, wiecznie respiący się Wolf, bo 100 osób z niskim lvlem dało exit na trainach...
6. Powrót do połączonego Ki Force i Power
7. Jakieś nowe eventy, z czymś użytecznym jako nagroda? Może jakiś worek z losowym itemem ala Sala Skiny/HFy/Blaze Fire itp
8. Nie wiem ile teraz dają skille, ale jak się poświęci sporo czasu na wbicie ich wysoko to nie widać aż tak znaczącej różnicy (może jakiś rebalans, że wyższy skill będzie dawał odczuwalną różnicę, przy czym znerfić efektywność niskiego skilla)
Ten upierdliwy.
Odpowiedz
#15
tone itemy zostaly zmienione na nowe itemy i w najblizszym czasie pewnie bd mozna przetapiac je .|
co do pvp myśle ze Vultur chcial by pvp bylo teamowe a nie np: 1k goku/videl/frezer vs 5 typa i wygra szybkich zmian nie bd chyba ze redukcja agulity do 50pkt dmg w pvp z 35% do 50% jak już on otym myślal to znaczy ze next update bd ciekawy , bardziej stawiałbym na nowe sagi nowe questy takie jak "Freza Machine Destroy - nagroda frezer mask
znieść maks lvl 999 do 1,5k
Odpowiedz
#16
(29-09-2018, 00:25)this is sparta napisał(a): znieść maks lvl 999 do 1,5k

[Obrazek: 2hg38Wi.jpg]

Jak bedzie 10-15 999 lvli to moze porozmawiam o tym z Vulturem. Tu chodzi o to, aby gracz mogl wrocic do gry w kazdym jej momencie.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • yalesz
Odpowiedz
#17
Szkoda, ze wiekszosc tego co tu piszecie zostalo juz powiedziane przez nas ponad miesiac temu ale zostalo to olane bo garstka osob z topki widziala problem gdy my pisalismy, ze dmg w pvp to kpina ludzie na forum doslownie sie z nas smiali a tu prosze reszta wbila reb transy i nagle faktycznie pvp to kpina? A wyobrazcie sobie, ze wczesniej bylo wieksze redu w pvp (teraz jest bodajze 43 % a bylo 50) +nie bylo tych limitow pvp na agi. Wciaz prosby o naprawienie pvp byly olewane przez co caly nasz team odszedl w kolko tylko slyszelismy, ze nie mozemy w 7 zabic coolera bo przeciez cive i bang graja tankami i ma tak byc. To samo z zarobkiem-jeszcze jak nie bylo nikogo z reb transem bylo pisane, ze to powazny problem ale gracze ktorzy wtedy skilali/byli w tyle z lvlem nie widzieli w tym problemu. teraz ludzie wbili fuzki i nagle jest z tym problem bo senzu drogie bo z blaze nic nie leci bo nie da sie sprzedawac po rozsadnej cenie itemow z silniejszych mobkow. A gdyby nie bylo to ignorowane i zmienione miesiac temu to teraz moze na trade byloby zywiej. Bo czemu na trade nikt nic nie kupuje? Bo nikogo na to nie stac- na servie nie ma cc i nie musze grac, zeby o tym wiedziec. Przed odejsciem z dbp podsuwalem vulturowi wiele rozwiazan problemu z pieniedzmi na h lvlu lecz wszystko zostalo ignorowane bo przeciez tylko pare osob (topka) sie na to skarzyla wiec widocznie nie stanowilo to problemu. W kazdej grze na kazdym serverze to najlepsi gracze napedzaja gospodarke bo to ich stac aby kupywac itemy od innych przez co h lvle moga zaoferowac duzo pieniedzy mniejszym lvla za np monkey skiny jest tak wszedzie... tylko nie na dbp gdzie na mobach na 400 lvl zarabiamy 5 x wiecej niz na mobach na 600. Topka nie ma kasy-cierpia low lvle bo nie maja jak zarobic gdyz nikt nie kupi od nich przedmiotow. Nie widzialem na tej edycji aby ktos skupywal szmatki i co sie dziwic co ja mam powiedziec 50 lvlowi ktory chce mi sprzedac 10 szmatek, ze dam mu za nie 60 platynek sztuka? Bo nie stac mnie aby dac mu wiecej. Nie wiem czy cos zostanie z tym teraz zmienione czy nie ale prawda jest taka, ze to o czym tu glownie piszecie bylo zglaszane dawno temu lecz ludzie mysleli, ze zmiany ktore proponowalismy byly tylko i wylacznie pod nas a teraz nagle wszyscy ich chca. Wciaz smieszy mnie to, ze "zwiekszenie dmg w pvp jest w 10000% buffem tylko i wylacznie dla tankow i w zadnym wypadku nie powinno sie go zwiekszac bo tanki beda op op op a przeciez cive gra tankiem!" coz wychodzi na to, ze jednak wlasnie to nalezalo zrobic ponad miesiac temu...
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Cive:
  • Tren, yalesz
Odpowiedz
#18
@up zgadzam się i wgl, ale nie do szmatek x d bongo jakos skupowal po 6cc each golden/light green Chory a ze nikt szmatek nie skupuje, bo zostawiaja sobie na ostatnia chwile imo, a i tak wiekszosc samemu idzie zdropić oprócz kolorów na których w ogóle nie da sie expić/nic innego nie dropi jak np. yellow, light green, golden

a no i przy okazji: moznaby dodac jakis nowy sposób na pozyskiwanie szmatek? jakis itemek na cialo i jakas tam szansa ze bedzie szmatka? no nie wiem.. albo po prostu dodac te "rzadkie" (yellow, light green) do wiekszej ilosci mobków, bo strasznie mozolnie się je dropi (nawet nie mówie, żeby powiększyć drop szmat, bo reszte zbiera się całkiem ok np. red.. ona leci kurła ze wszystkiego i jest tego nadmiar zawsze Szczęśliwy)



@
jak dla Ciebie 6cc to smiech to ok ¯\_(ツ)_/¯ biorąc pod uwagę, że edycja ma już sporo, to po resie odejdzie część graczy więc po co ściągać nowych na resa, skoro i tak jest ryzyko że nie zostaną, a co teraz są, jest ryzyko że odejdą po resie pozdro x D
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#19
Tylko co to jest za cena 6cc za szmatkę, trochę śmiech. Poza tym tu nie chodzi o to, że sam sobie możesz wydropić, tylko o to że jak Ci się nie chce to możesz dać zarobić low lvlom, ale aktualnie ciężko bardzo o kasę, a Bongo sporo ppków sprzedał, bo raczej na Blaze kasy nie zarobił, a je też sporo bił po itemy na questa.
@Cive Widzisz nie jesteś sam, ja też pisałem o noobkach padających na Dende i wychodzących z serwera, o tym że achievementy dla noobków są zbyt czasochłonne itp i dopiero po przeszło miesiącu Vultur to nagle wprowadza, bo to zauważył. Troszkę ręce opadają, no ale trudno. Ja osobiście nie widzę szans na podniesienie serwera w aktualnej edycji. Nawet jak zmienione zostanie PvP itp to ludzie nagle nie wrócą. Ludzi trzeba zachęcić startem i ich trzymać za wszelką cenę, bo potem to już po ptakach.
Ten upierdliwy.
Odpowiedz
#20
(29-09-2018, 06:13)Cive napisał(a): Szkoda, ze wiekszosc tego co tu piszecie zostalo juz powiedziane przez nas ponad miesiac temu ale zostalo to olane bo garstka osob z topki widziala problem gdy my pisalismy, ze dmg w pvp to kpina ludzie na forum doslownie sie z nas smiali a tu prosze reszta wbila reb transy i nagle faktycznie pvp to kpina? A wyobrazcie sobie, ze wczesniej bylo wieksze redu w pvp (teraz jest bodajze 43 % a bylo 50) +nie bylo tych limitow pvp na agi. Wciaz prosby o naprawienie pvp byly olewane przez co caly nasz team odszedl w kolko tylko slyszelismy, ze nie mozemy w 7 zabic coolera bo przeciez cive i bang graja tankami i ma tak byc. To samo z zarobkiem-jeszcze jak nie bylo nikogo z reb transem bylo pisane, ze to powazny problem ale gracze ktorzy wtedy skilali/byli w tyle z lvlem nie widzieli w tym problemu. teraz ludzie wbili fuzki i nagle jest z tym problem bo senzu drogie bo z blaze nic nie leci bo nie da sie sprzedawac po rozsadnej cenie itemow z silniejszych mobkow. A gdyby nie bylo to ignorowane i zmienione miesiac temu to teraz moze na trade byloby zywiej. Bo czemu na trade nikt nic nie kupuje? Bo nikogo na to nie stac- na servie nie ma cc i nie musze grac, zeby o tym wiedziec. Przed odejsciem z dbp podsuwalem vulturowi wiele rozwiazan problemu z pieniedzmi na h lvlu lecz wszystko zostalo ignorowane bo przeciez tylko pare osob (topka) sie na to skarzyla wiec widocznie nie stanowilo to problemu. W kazdej grze na kazdym serverze to najlepsi gracze napedzaja gospodarke bo to ich stac aby kupywac itemy od innych przez co h lvle moga zaoferowac duzo pieniedzy mniejszym lvla za np monkey skiny jest tak wszedzie... tylko nie na dbp gdzie na mobach na 400 lvl zarabiamy 5 x wiecej niz na mobach na 600. Topka nie ma kasy-cierpia low lvle bo nie maja jak zarobic gdyz nikt nie kupi od nich przedmiotow. Nie widzialem na tej edycji aby ktos skupywal szmatki i co sie dziwic co ja mam powiedziec 50 lvlowi ktory chce mi sprzedac 10 szmatek, ze dam mu za nie 60 platynek sztuka? Bo nie stac mnie aby dac mu wiecej. Nie wiem czy cos zostanie z tym teraz zmienione czy nie ale prawda jest taka, ze to o czym tu glownie piszecie bylo zglaszane dawno temu lecz ludzie mysleli, ze zmiany ktore proponowalismy byly tylko i wylacznie pod nas a teraz nagle wszyscy ich chca. Wciaz smieszy mnie to, ze "zwiekszenie dmg w pvp jest w 10000% buffem tylko i wylacznie dla tankow i w zadnym wypadku nie powinno sie go zwiekszac bo tanki beda op op op a przeciez cive gra tankiem!" coz wychodzi na to, ze jednak wlasnie to nalezalo zrobic ponad miesiac temu...

Chyba kojarzę jednak inny powód Twojego odejścia Szczęśliwy, no ale można mówić, że to przez brak zmian Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu