Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nowy Layout Płatności + Przelewy + Like System
#1
Witam,

Nowy Layout Płatności + Przelewy + Like System + Moja Matura

# Ostatnio na forum dodałem Like System, jest to świetny system ofc. skopiowany z fb, ale bardzo cieszy Oczko
Oczywiście liczę na setki lajków pod tym postem Oczko

# Na pytania o maturę: TAK ZDAŁEM, jeszcze nie jestem pewny jak matura z polaka pisemnego ale trzeba być dobrej myśli, wszystkie ustne na pewno są zaliczone Uśmiech

# Nowy Layout Płatności można go zobaczyć na naszym acc makerze lub screenie poniżej, przyjemniejsze dla oka i bardziej profesjonalne. Dodatkowo dodałem zakładkę przelewów na acc makerze, bo sporo osób o to prosiło a dopiero teraz mam na to czas. Nie którzy już nawet myśleli, że przelewy zostały wycofane Cwaniak

# Jakiś czas temu dodałem też wyświetlanie na postaci na acc makerze jakie zostały na niej paragony użyte, widać dopiero po użyciu jednego paragonu, aby nie było pustego miejsca.

http://sv1.priority-servers.pl/?subtopic=buypoints
http://sv2.priority-servers.pl/?subtopic=buypoints

[Obrazek: ovFx.png]
[-] Polubienia: 4 Użytkowniów Lubi post Vultur:
  • , , Gosia, Segir
Odpowiedz
#2
LUBIE TO!

gz matur chociaz w twoim przypadku bardziej bym sie przejmowal pisemna z angielskiego niz z polskiego Szczęśliwy (chyba, ze pisales niemiecki)
Odpowiedz
#3
(21-05-2016, 12:19)Cive napisał(a): LUBIE TO!

gz matur chociaz w twoim przypadku bardziej bym sie przejmowal pisemna z angielskiego niz z polskiego Szczęśliwy (chyba, ze pisales niemiecki)

Szczęśliwy widze ze nie tylko ja z tego smieszkowalem Duży uśmiech
Odpowiedz
#4
co z tego ze ustne zdane jak matmy nie zda Szczęśliwy
Odpowiedz
#5
(21-05-2016, 14:43)Rashelovsky napisał(a): co z tego ze ustne zdane jak matmy nie zda Szczęśliwy

matme zda ale jak komisja w CKE bedzie sie zastanawiala czy pisal z angielskiego czy z laciny mature Niezdecydowany
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • renji1994
Odpowiedz
#6
(21-05-2016, 14:28)Invisiblity napisał(a):
(21-05-2016, 12:19)Cive napisał(a): LUBIE TO!

gz matur chociaz w twoim przypadku bardziej bym sie przejmowal pisemna z angielskiego niz z polskiego Szczęśliwy (chyba, ze pisales niemiecki)

Szczęśliwy widze ze nie tylko ja z tego smieszkowalem Duży uśmiech

Pisemnej z anglika chyba tylko totalny debil może nie zdać, jak tam samo słuchanie i prawie większość zamknietę, powiem więcej zdawałem również rozszerzenie (tak dodatkowo) i tam nie jest potrzebna ilość % na zaliczenie, ale gydby było 30 % to też pewnie bym zaliczył Oczko 
(21-05-2016, 14:43)Rashelovsky napisał(a): co z tego ze ustne zdane jak matmy nie zda Szczęśliwy
Jak siedziałem i pisałem matmę to robiłem to z przyjemnością, odwrotnie do innych przedmiotów. Co jak co ale do tego akurat najwięcej się uczyłem przez całe technikum i myślę, że będzie spokojnie git, pisałem również rozszerzenie, ale tu jak wcześniej nie ma progu zaliczeniowego.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  •
Odpowiedz
#7
"Pisemnej z anglika chyba tylko totalny debil może nie zdać" ok ok SzczęśliwyD
Odpowiedz
#8
Mam pytanie czemu nie można zrobić płatność paysefcardem mam 5x paysefcard bo myslalem ze mozna kupywac i co i teraz na co ja mam to wydac wiec prosze czy można by bylo placic paysefcardem?
Odpowiedz
#9
(21-05-2016, 17:55)maji-n napisał(a): Mam pytanie czemu nie można zrobić płatność paysefcardem mam 5x paysefcard bo myslalem ze mozna kupywac i co i teraz na co ja mam to wydac wiec prosze czy można by bylo placic paysefcardem?

Odezwij się do mnie na priv, ile masz tych psc?
Odpowiedz
#10
Vulti...matury zdane a wiec teraz czekamy %%% Duży uśmiech 28.05.16 godz 20:00 start Język
W życiu nie ma GAME OVER, jest tylko NEXT LEVEL Oczko

  Zanim mnie zaatakujesz wciśnij Alt+F4 Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu