Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEST SERVER 2016
#11
(06-06-2016, 20:15)Eletric napisał(a):
(06-06-2016, 20:07)Rashelovsky napisał(a): ja bym proponował dodać misje na dostępy do danych miejsc na np vegeta zrobić coś jak gate na yalahar żeby było co robić a nie nuda w chuj jak zawsze ;]

Na vegete to akurat nie bo pacc to jest ta brama Szczęśliwy, ale na immege i na giant czemu nie Uśmiech.

na giant masz bramke 10x wooden hammer, screw, itp
Odpowiedz
#12
Proponuję dodać trochę skał na giant w których będą bramki lub jakieś inne opcje do przechodzenia.
Po użyciu kapsuły przeniesie ona nas do miasta gdzie będzie npc który będzie odpowiedzialny za bramy na poszczególne expowiska.
aby dostać się na jakieś musimy wykonać misje która nam to umożliwi np. Npc prosi o creature itemy oraz itemy które możemy gdzieś spodkać które są smieciami i nie potrzebne do niczego dodatkowo na Vegecie nowe respy z DM, METALE,BIO co vicodin robił tam proponował bym zrobić coś aby uzyskać dostęp to już dobra wyobraźnia Vultura zadziała ; }
dodatkowo tasks system możliwość powtarzania oraz achiv i hp za np 30p. oraz dodać wiecej tasków
Odpowiedz
#13
(06-06-2016, 20:40)demonsofdrago napisał(a):
(06-06-2016, 20:15)Eletric napisał(a):
(06-06-2016, 20:07)Rashelovsky napisał(a): ja bym proponował dodać misje na dostępy do danych miejsc na np vegeta zrobić coś jak gate na yalahar żeby było co robić a nie nuda w chuj jak zawsze ;]

Na vegete to akurat nie bo pacc to jest ta brama Szczęśliwy, ale na immege i na giant czemu nie Uśmiech.

na giant masz bramke 10x wooden hammer, screw, itp

jak to tylko do sagi, wejsc mozesz bez niczego.
Odpowiedz
#14
Rashel od minimum roku widze mnostwo Twoich pomysl dobrych Szczęśliwy A gdzie sa teraz Szczęśliwy Wiec if you know what I mean
Odpowiedz
#15
Jeśli będą kary za bota każdego typu i admin który to będzie sprawdzał regularnie (ban 3 dni, 10 dni, delete)
plus wyjebiesz upowanie itemów oraz zmniejszysz ich bazowy atak to z chęcią potestuje i zagram na nowej edycji.

Zanim zaczniecie strzępić ryje to się zastanówcie ile sensu ma granie full botem + bronią która ogranicza pvp do 1-3sek, elo.
Odpowiedz
#16
Ważne, że w końcu coś się dzieje, sporo na to czekałem Duży uśmiech
Odpowiedz
#17
Ciekawy jestem tych zmian Duży uśmiech Moze sam sie skusze Duży uśmiech
Odpowiedz
#18
(08-06-2016, 14:27)Briko napisał(a): Ciekawy jestem tych zmian Duży uśmiech Moze sam sie skusze Duży uśmiech

jak bd co robic po 12dniach gry to wbijemy Duży uśmiech
Odpowiedz
#19
Pierwsza aktualizacja: 03:02 09.06.2016
Odpowiedz
#20
Druga aktualizacja: 06:21 09.06.2016
Ahh, kolejna nocka przy DBP Duży uśmiech

Kategoria "I" Cechy

- 400 poziom, 60 rage, 15 status pointsów
- Easy Questy [+750hp/ki]
- Skille: 130 AS, 100 Ki lvl, 130 TP, 90 sf/kb/str, 112 ENE/DEF
- EQ: Tenshin Set, Cyborg Mask, Majin Belt, Shory,Saiyanki,Ene Ball

Konta:
1. dps/dps
2. support/support
3. tank/tank
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu