Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
TEST SERVER 2016
#31
(09-06-2016, 18:31)Rashelovsky napisał(a): Jak już robisz coś to zastanów się nad podzieleniem humanów np.
Chlop - swordy i więcej hp + czar nie target
Babcia - Ball mniej hp i zostawic edb

Nie wiem ile lat już się o to starasz ale mam nadzieje ze los sie do cb usmiechnie Duży uśmiech
Odpowiedz
#32
Co do humanow to videl moglaby miec 2% absorba wiecej(ki) oraz 1000 hp wiecej z transow i zamiast edb miec jakis inny spell (tez target) ktory mialby 30% szans na zmniejszenie dmg przeciwnika o 10% na 2,5 sekundy. Oczywiscie skill mialby mniejsze dmg od edb
Odpowiedz
#33
[Obrazek: deathmatch.png]

AKTUALIZACJA NR 3:
- Specjalny tryb death matchu na mapie wojen gildi,
- 15 sekund na przygotowanie: dodanie pkt w agi/pow oraz włączenie transów buff spelli
- Losowe miejsca w których się zrespimy
- Dodane HP: 3350 oraz KI: 2200 za SAGI!
Odpowiedz
#34
The War Arena Is Shit to slow on this lvl , Change it now plax ,
Odpowiedz
#35
Kiedy Testy Z Fusion Transfem Uśmiech?
Odpowiedz
#36
Daleko do niego.
Odpowiedz
#37
Albo ja mam zwidy albo test nie ma paca Szczęśliwy
Odpowiedz
#38
a że tak wjade sobie , czemu na low lvl każda profa ma szanse zabic sie wzajemnie a gdy osiągniemy hardy to nie ma takiej szansy lub chciałbym zobaczyć na teście 4 cześci [easy teraz] medium potem ,potem reb + medium , [reb+hard] wiem jest to problem bo chodzi o czas ale podobno masz go duzo teraz to moze to co ja daje na tace moze wezmiesz pod uwage i cos z tym zrobisz cos co na prawde da niesamowity progress Chory
Odpowiedz
#39
wbilem na chwile na tego testa i tak:
- brak pacca - to moze troche zepsuc wyniki testow, wiec prosze o dodanie pacca
- z dpsow - spc jest nie do ubicia dps vs dps Szczęśliwy
i to tyle Duży uśmiech

a i pytanie, jak wystartuje serwer, to bedzie z botami czy bez? bo spc bez bota jest do zabicia, z botem juz nie Duży uśmiech (jak bedzie dozwolony to juz wiem kim gram Język)
Odpowiedz
#40
DOSTĘPNE NA TEST SERWERZE nowe czary i hity!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu