Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Special Techniques and others!
#11
podoba mi sie ale SPC TO GOWNO Serce

Spc powinien dostać 5%~~ szansy na odnowienie calej many Duży uśmiech
Odpowiedz
#12
Technika podobnie jak działała na freezerze, jednak teraz ma ją teraz też cooler. Uwaga! Technika daje stuna na 3 sekundy, nie można wtedy się ruszyć w ogóle, nie działa na potwory z oczywistych powodów. Cooldown: 30 sekund. (Target)

//Komentarz: Technika jeszcze bardziej poprawia te profesje, dlatego też dostała nerfa na swój dmg

W obecnych sytuacjach jak freezer sam potrafi zabic combem w 1sec. kamka ee kamka 3 sec w team PVP będa Zbyt OP.
1sec stuna to az 1000 ms... w pvp wystarczyło jednorazowe podbicie pinga z 40 do 300 aby sie wyjebać a ty dajesz az 3s stun.

Cała reszta bardzo ciekawa ale 3sec stun to nawet przy zmniejszeniu Dmg w pvp o 50% to przesada bo każdy w tedy 2vs1 na tym stunie zabije.
Propozycje:
Zmniejszyć DMG w pvp 50%. stun na 2 sec + jedna osoba nie może być stunowana częściej niż 1 min. przez co będzie trzeba zmieniac targety z stunowaniem lub być lamusem i czekać aż co drugi stun zadziała.
najważniejsza sprawa Możliwość ukrywania nicku. żeby Targeting nie działał w Elfie Uśmiech wystarczy że zmiany nicku będą darmowe i dostępne raz na 30 min.(lub) Po ppm w siebie można do nicku dodać przed nick randomowe 3 litery.
Np.
afg Segir
klikam i mam
acd Segir
Po 5 min jak poustawiali targeta robie ppm i mam gew Segir.
W tej sytuacji pozbędziemy się tego że ktoś będzie z Góry czekał z odpalonym Elfem na cały team. A jedynie będzie mógł korzystać z AT Uśmiech
To macie naważniejsze urozmaicenie do PVP które jest potrzebne aby pozbyć się problemu z osobami które bijąc się używają Targetingu z góry na cały team.
Odpowiedz
#13
tego sie nie spodziewalem Duży uśmiech, wkoncu jakas odskocznia od monotonnego ciaglego wbijania tego samego Duży uśmiech <zmotywowany do gry> leci wielki plusik nic tylko czekac na start Uśmiech
Odpowiedz
#14
szczerze mowiac jest to zajebiste ale po co to ja nwm Uśmiech
Odpowiedz
#15
(16-06-2016, 20:58)this is sparta napisał(a): podoba mi sie ale SPC TO GOWNO Serce

Spc powinien dostać 5%~~ szansy na odnowienie calej many Duży uśmiech

W sumie dobry pomysł
I love my gang
Wherever I go, my homies come too
I love my squad
We up in this thing, like what that shit do
Odpowiedz
#16
Zawsze coś do przodu Duży uśmiech
Odpowiedz
#17
Jak przeczytalem freezera to juz mi sie czytac odechcialo 3 sec stun dla postaci ktora one shotuje 90% profesji na 1k lvl pozdrawiam telesa co mojego freezera 1k androidem niemogl wystac co mowic inna profa
< Segir wie o czym mowie >. gg wp. zmniejszenie dmg o 50% moze by pomoglo ale i tak 1-2 sec stun max powinien byc+ wedlug mnie cooler poprostu mogl by miec parala jak super kamka w sn a nie jakis tam stun.
Odpowiedz
#18
Panowie co wy tak placzecie o tego freezera przeciez to wszystko bedzie poddane testa i wtedy sie okaze jak to wyglada w praktyce. Wielki+ za to zdecydowanie rozrywka bedzie ciekawsza i co do tych skilii to proponuje, zeby byly one dostepne po zrobieniu questa(na starym forum w temacie z ktorego brales moje pomysly jest chyba opis questa Szczęśliwy).

Co do samych skili to zmienilbym spcka a mianowicie dal mu cos co odnawia 100% many i przez 3 sekundy zmniejsza uzycie many o 90% cd 60 sekund. No i moze coolera bo juz ma parala, bedzie mial stuna parala a i tak z kulki nie zabije nikogo a na lape do wiekszosci postaci nie podejdzie bo mu sie to nie oplaci. Proponuje dac mu cos typu 90% melee abso na 3 sekundy.
Odpowiedz
#19
Jak namki były robione na siłę to dorzucę swój malutki pomysł
Przecież Namki w DB mieli możliwość rozciągania rąk dla tego
namkowi dać np. Stuna (może opleść przeciwnika swoją ręką) tak jak
to było w DB Super jak oplótł Frosta i przytrzymać go te 3sec jak u freezera ten stun
Lub
Dać dla Namka przyciągnięcie przeciwnika do siebie jak to robił w jednej z kinowych wersji

Dla freezera zabrać tego stuna i dać jakiś boost do siły albo czarów (to pomysł na szybko Szczęśliwy)

Ode mnie takie pomysły może trochę skomplikowane ale w pvp przydatne Uśmiech
Odpowiedz
#20
Te wszystkie czary są już napisane, więc zobaczymy jak to wyjdzie w grze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu