Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Special Techniques and others!
#21
vultur proponuje tego nie dodawac
Odpowiedz
#22
(20-06-2016, 11:46)Menisek napisał(a): vultur proponuje tego nie dodawac

a ja proponuje abyś nie zasmiecał tego otóż pięknego wykonania postu/dodatków dla naszych kiepskich klas/profesji Uśmiech
Odpowiedz
#23
DOSTĘPNE NA TEST SERWERZE!
Odpowiedz
#24
Techniques Repair na androida chyba nie dokonca dziala caly czas pokazuje you need 3000 ki i nic sie nie dzieje sprawdzam dalej może coś wychacze jak co edytuje .

Tak jak już mówiłem stun frezy/coolera mozna robic zenzoken innymi profami a obawiali sie ze nie bd mozna czyli wszystko jest dobrze #wyjasnione.
cell/tufle bd ogien progress tych postaci widoczny .
jedziemy dalej .
nw/spc technika bezuzyteczna[lub tylko na tych skilach nic nie robi].
jedziemy dalej .
goku/vegeta/brolly technika dobra do podtrzymania rage na 100 jest ok .
bubu technika dobra , aczykolwiek zmieniłbym Cooldown na 15 sekund .
shenron/jaba doskok dobry ale nie wiem czy zenzoken/auto zenzoken to samo czyli raczej tez uzytku za wielkiego z tego nie bd .
Gohan/trunks dosyc sympatyczny spell działa cakiem calkiem .
nie wiem poco ja tu sie rozpisuje jak i tak nikt nie bd tego czytał Duży uśmiech
Odpowiedz
#25
Nie mialem za bardzo z kim testowac bo online bylo tylko 2 afkow bez auto heala ale na mcku costam popatrzylem

Spc-ten jego skill jest strasznie slaby na tych skilach/lvl dodatkowo mozna go uzyc bez balla np z gloverami a tak chyba nie powinno byc

tuffle-bardzo fajny ten skill zdecydowanie poprawi ta profesje

reszty nie testowalem bo samemu to lipa

ale zauwazylem jeszcze 2 chyba bledy

"6% szansy na zatrucie targetu, w przypadku zatrucia następuję po Sobie co jedną sekundę 5 hitów z kolorem i efektem pod blast / "

tylko 2 hity sa zamiast 5


"6% szansy na wyssanie ki pointów targetu (tylko gracz). Działa to w ten sposób, że w przypadku wyssania następuję po Sobie co jedną sekundę 3 wyssania. "

i tu rowniez sa tylko 2 wyssania zamiast 3 i moim zdaniem te wyssania beda troche za mocne powinno byc lvl x 1.5 zamiast lvl x 2
Odpowiedz
#26
Cive niepowinno byc 1.5. Powinno byc wlasnie x2 przez to zeby saiyany niemogly wyrobic z mana niezapominaj ze to praktycznie na stakach bedzie dzialac lub na 1k lvlach z auto zanzo Zdezorientowany.

A wedlug mnie ten buff tuffle jest przesadzony niedosc ze ma 1 z najwiekszych ki dmg to z tym buffem bedzie jebal wiecej od freezera,spcka.
Odpowiedz
#27
(21-06-2016, 15:15)Eletric napisał(a): Cive niepowinno byc 1.5. Powinno byc wlasnie x2 przez to zeby saiyany niemogly wyrobic z mana niezapominaj ze to praktycznie na stakach bedzie dzialac lub na 1k lvlach z auto zanzo Zdezorientowany.

A wedlug mnie ten buff tuffle jest przesadzony niedosc ze ma 1 z najwiekszych ki dmg to z tym buffem bedzie jebal wiecej od freezera,spcka.

Tuffle / ten buff daje okolo 3k~~ dmg z meteo jestem ciekawy ile da na 600+rebtrans :Duży uśmiech testowany hit w tuffla .
Cell / 1,5-2k testowany hit w tuffla . [oczywiscie 15 power kazdy]
Zatrucie ballem dziala każda profesja .
Odpowiedz
#28
Czemu nikogo nigdy nie ma na tym teście ? Szczęśliwy
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#29
Bo jest wlaczony caly czas. Jakby byl wlaczany tylko np od 19 do 20 to napewno byliby ludzie
Odpowiedz
#30
Czemu mi Admin na Test Serwerze nie działa?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu