Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HP, Mana, Last Spell, Heal, S Kame & Special Technique [600 lvl Reborn]
#6
(21-07-2016, 22:07)Vultur napisał(a):
(21-07-2016, 22:00)Eletric napisał(a): Wedlug mnie trunks powinien miec 30 hp/lvl ale to moja opinia Szczęśliwy.

+ cooler to powinien dostac normalnego balla z ktorego mozna bic wtedy sn mu zmieniac nietrzeba. Gralem prawie kazda profa chyba oprocz cellem bo wogole niejest warty grania narazie i cooler byl moja najgorsza podejsc nim na lape to poprostu sie nieda od goka dostac 12k z lapy na 22k hp to jest smiech na sali.


changelogów nie czytałeś cooler ma +50 czy tam 100% dmg z balla nie pamiętam na fuzji

ja czytalem to bylo 50% na 1 rzut oka 50 % to w chuj duzo ale w przypadku coolera to wciaz nie to. Ball bym mu juz zostawil ale do sn troche przypakowal.





Adox ja nie gralem jaba i nw ale tak samo jak ty mam zle wspomnienia z coolerem to zdecydowanie najgorsza postac jaka gralem jedyne co mi sie w niej podobalo to zasieg sn to byla chyba ta edycja na ktorej stracilem tutora za zmutowanie kogostam to byla edycja na ktorej gralem najkrocej wlasnie przez postac ktora wybralem stwierdzilem, ze nie nadaje sie do grania a 2 nie chcialo mi sie robic Szczęśliwy
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: HP, Mana, Last Spell, Heal, S Kame & Special Technique [600 lvl Reborn] - przez Cive - 21-07-2016, 22:11

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu