Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
HP, Mana, Last Spell, Heal, S Kame & Special Technique [600 lvl Reborn]
#21
(09-10-2016, 13:04)Rashelovsky napisał(a): Nie każdy jest jebanym No handem i nie umie sobie znaleźć pracy.. I siedzi w domu i czeka az mamusia zarobi na obiadek i internecik.Część os chodzi do szkoły nie każdy ma ten jebany czas żeby patrzeć w monitor jak bot biega ... I słuchać tych alarmów

(20-01-2017, 15:37)Shrouded Colour napisał(a): Aa bo ja siedzialem pare godzin by miec na pewno best hit na black capsulach i nieco inne wnioski co do lapy Duży uśmiech

Nie było tam max asa bo Vultur myślał ze nikomu nie będzie się chcieć bić 170 bez asa na bronię. A co str, kb i sf, to chyba było 100. W końcu miał być serwer na lata... wiec nie wiem dla czego dal skille x7
Odpowiedz
#22
Fajnie ze ten test dmg byl pod balans s1 :> a dla przypomnienia nie dotyczny sv2 Duży uśmiech
Odpowiedz
#23
no napisał autor HP, Mana, Last Spell, Heal, S Kame & Special Technique z testów na S1. Poradnik by Alvariss.
Odpowiedz
#24
(21-01-2017, 15:38)Czosnek napisał(a): Fajnie ze ten test dmg byl pod balans s1 :> a dla przypomnienia nie dotyczny sv2 Duży uśmiech

Szczerze mówiąc to to nawet nie był balans pod s1... Mieliśmy po 123 ene i def + 30 pkt na dodanie powera i agility. Nie wiem czy Vultur miał plan zrobić skille x1 dla tego były takie małe skille. Duzo się nie mogę wypowiadać nad testami po rebie bo przejęli je Biechu i Segir (dla tego nw i humek maja testy zrobione z balla).
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu