Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Postacie/sagi
#11
nie nw napierdala rekawicami tylko .. ale to nie przeszkadza
Odpowiedz
#12
(10-10-2016, 20:14)gikiliki napisał(a): a to namek furie ma strzelac z balla no nie Szczęśliwy? to nw tez to ma?

To jest zwykły target spell o ile mi się dobrze wydaje panie .
Odpowiedz
#13
kk Ty Szczęśliwy i porownywalny do choby Szczęśliwy? I 2 osobne casty?
Odpowiedz
#14
(10-10-2016, 20:19)gikiliki napisał(a): kk Ty Szczęśliwy i porownywalny do choby Szczęśliwy? I 2 osobne casty?

oczywiście panie ale niestety nie combo spell panie.
Odpowiedz
#15
(10-10-2016, 20:14)gikiliki napisał(a): a to namek furie ma strzelac z balla no nie Szczęśliwy? to nw tez to ma?

Co do Namek Furie to możecie pisać do Biecha ze zjebał sprawę... Namek Furie miało walić z balla i dmg miał zależeć od Ki Blastingu gracza. Teraz w tym problem ze system był zrobiony na 400lvl na mniejszym ki blastkingu. Kiedy przyszedł czas testow po rebie no niestety ale Biechu z ekipa zaczęli testować. Musze przyznać ze na większym Ki Blastingu Namek Furie zabierał po 60-70% HP i postacie padały na Namek Furie + Choba. To zamiast zmniejszyć dmg z Ki Blaskingu zęby spell nie był OP to wyjebali cały system i teraz walisz 5 razy Ki Blasta który ma walić +/- dmg Choby. Szczerze nie wiem czy to wali co sek czy nie ale wali bardzo powoli. Moim zdaniem spell jest całkowicie nie do użytku w PvP. Walisz po prostu Ki Blasta za 1.5/2k co jakaś sekundę, nic wielkiego.
Odpowiedz
#16
Dziekujcie mi, poniewaz sprawilem ze spc/nw nie beda zabijaly postacie w 2-3 sec Duży uśmiech
Odpowiedz
#17
spc zawsze bedzie koxem i tak. Cryy is free
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu