Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
cofka...
#1
Co to ma byc... kupil to do skilannia co weicej % daje z sms shopu za 70pp kolo 1 w nocy mnie coflo i ani nie mam tego itemu ani nie mam 70pp na stronie. help
Odpowiedz
#2
Regulamin polecam czytac, Nie odpowiadamy za crashe , cofki itd.
DO ZAMKNIECIA

@Edit
Wiadomo ze nie zwraca normalnych itemow ale udowodnij ze nie masz tego przedmiotu na postaci jesli mogles dac noobowi lub WHATEVER.
Co do pisania o HP za sagi radze stworzyc temat i spamowac jak juz raz napisales.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#3
00:56 Welcome on DBP world!

o godzinie 00:56 byla 15 min cofka z nieznanych przyczyn co do przedmiotow z sms shopu vultur pewnie zwroci co do reszty czyt "omg zlocilem magic plate armor i byla cofka" to nie zostana zwrocone-sam stracilem 60 cc. Dodatkowo jezeli komus cofnelo sagi i otrzymal 2x hp/ki za ta sama sage prosze o napisanie do Vultura w przeciwnym wypadku mzoe byc to uznane za bug abuse.
Odpowiedz
#4
z tego co wiem to dostali podwojnie lvl Chory
Odpowiedz
#5
(27-10-2016, 02:15)Zonku napisał(a): z tego co wiem to dostali podwojnie lvl Chory

wiem, ze 1 ekipie cofnelo 2 sagi aczkolwiek hp/ki maja tyle ile powinni to czy vultur jakos bedzie expa zabierac to juz nie moja sprawa napewno bedzie naprawiac ki/hp bo tak juz raz bylo.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu