Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zmiana rooka?
#1
Zrobiłem sobie noobchara, wjeżdzam na rooka na pełnej, a tu walka o wilki D:. Jako, że ogarniam to sobie odlurowalem wolfy i expilem, ale jak ktos z zewnatrz zalozy se chara, to przeciez zanim 8 wbije to wylaczy gre i usunie klient Duży uśmiech

Coś tam trzeba zmienić, bo odstrasza ludzi
Odpowiedz
#2
Ten exp odstrasza nowych. Jestem zwolennikiem wprowadzenia wysokiego (ok. 5x) expa do powiedzmy 100/150lvla bo jak już ktoś ten lvl wklepie to będzie mu szkoda wyłączyć DBPJęzyk
Odpowiedz
#3
Poleciały 2 dedy z pk Uśmiech Także to kolejna zachęta z mojej strony do nie stawiania charów do dropa na rooku.
Odpowiedz
#4
5. Jakakolwiek działalność na niekorzyść serwera (powodowanie crashy lub reklamowanie innych serwerów i tym podobne) - delete.

Czek dys aut
Odpowiedz
#5
Co by nie było, to kara za bota to notka, więc co wy odpierdalacie? Zdecydujcie sie troche i ustawcie regulamin, bo Vultur nagle sobie wymysla cos i teraz wychodzi jak wychodzi...

Na tym rooku bil tylko pare wolfow, a i tak na green wolfach sie expi
Odpowiedz
#6
No z tą deską i stratą bp to troszke kaszana, wyszedłem na zjeba przez to, a nie chciałem.
Odpowiedz
#7
rook odjebany zeby sobie trainery bić i ptrzeć na miasto śmieszne questy robione po chuj? po chuj ten rook cały skoro bocić nie można
Odpowiedz
#8
Na roku zawsze mozesz wyjsc dolem miasta i tam bic mobki dasz rade na 1 sam tak robilem Szczęśliwy a co do stage to do 50 lvl moglby byc wiekszy np x 0,5
Odpowiedz
#9
50lvl to robisz do 30 trawke pozniej daily i task na mechanoidy albo boss wolf i masz ponad 40 idziesz tr i masz 60 pozniej 2 taski jakies znowu i 75 idziesz 125 grav to nie wiem czy jest sens dawac to do 50lvl
Odpowiedz
#10
(04-11-2016, 18:13)Rashelovsky napisał(a): 50lvl to robisz do 30 trawke pozniej daily i task na mechanoidy albo boss wolf i masz ponad 40 idziesz tr i masz 60 pozniej 2 taski jakies znowu i 75 idziesz 125 grav to nie wiem czy jest sens dawac to do 50lvl

mysle, ze jest szybsze wbicie 8 lvla i potem 30-40 jak juz nowy gracz wbije ten 60 w time roomie to przyjemniej sie gra niz na tym 30. Ewentualnie do 100 mozna dac napewno nie dalej.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu