Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Wersja 1] Poradnik dla Newbie
#1
Żarówka 
Wersja 1 Poradnik dla newbie 


W roli wstępu jako że cośtam zdarzy mi się ostatnio grać, chodź w większości leniwie stawiam bota (taką edycje sobie wybraliście)
postanowiłem skrobnąć na szybko poradnik dla nowych bo w grze monotonnie przewijają się cały czas te same pytania

Poradnik jest pisany na podstawie moich doświadczeń z profesjami, ewentualne korekty, nowości będę wprowadzał
co jakiś czas. Jeśli uważasz że poradnik Ci się przydał podziękuj, jeśli myślisz że któryś z minionych punktów
nie sprawdza się w grze lub mógłby wyglądać lepiej - napisz do mnie wiadomość, przeczytam i ocenie.

Exp [Edycje lowrate]:
1-8 Użyj 2-3x sztangę, znajduje się na północny wschód od temple i idż na północ od miasta
spokojnie wbijesz tam 8 lvl na wolfach i green wolfach.

8-15 Po pojawieniu się w świecie Dragon Ball, u swojego nauczyciela, jeśli jesteś
blisko kapsuł i aktywowałeś darmowe premium (relognij) idź do pobliskiej kapsuły i udaj się do dende
u którego napisz hi -> hell -> yes naduś prawym na drzwi będzie tam teleport który przeniesie
Cie na "drogę węża" na końcu której będzie kolejny po wejściu w niego pojawisz się u north kaio
u którego też możesz nauczyć się techniki "kaioken" w okół kaio jest trawka biegając po niej
możesz uzyskać poziom 30. Ale żeby było sprawniej - na 15 wróć do dende który przekierował
Cię wcześniej do hell'a i napisz Hi -> Learn Bukujutsu. Następnie wróć do north kaio i biegaj do 30.

30-40 Zrób taski znajdziesz je na kapsułach u npc "Paragas" piszesz Hi -> 1 (1..2..3..) -> yes
aż do 14. Pierw idziesz na Pandoriany są one między Paragasem a Dende, następnie Mechanoidy (obok west oraz
pierwsza ścieżka na vegecie w lewo, lub po prostu zapytaj graczy, ktoś Cię zaprowadzi) Jeśli po tych taskach będzie
brakowało ci lvla, zabij kilka mobów lub ukończ taska na Monkeye. Po 1-wszym i 2-gim tasku idź do dende, poziom niżej
znajdziesz npc "Karin" - kupisz u niego senzu pisząc Hi -> buy 100 senzu beans -> yes lub Hi -> Trade.

40-60 Time Room, znajdziesz go na północny zachód w Dende Palace (w górę od npc "Dende") tam
biegasz do 60 i umierasz z nudów

60-75 Większość Profek ma już 1 transa więc wpisz "transform", następnie udaj się na Vegete, na północny-wschód
od kapsuł znajdziesz bramke z pokojem wejdź, zabij potwory, dostaniesz "Teacher Card" po naciśnięciu na niego ppm + lpm
pojawisz się u swojego nauczyciela (musisz być w protection zone) Napisz tam Hi -> Teach, na default wyświetli Ci się lista spelli których możesz się
nauczyć są one zależne od Lvla i Train Points które możesz sprawdzić naciskając ctrl + S (wiem że nie wiedziałeś spoko)
po nauczeniu się czarów udajesz się na jakieś expowisko, w zależności od profki i twojego setu:
mało hp - mechanoidy, tsuful civilian, saiyan rebeliant, monkey, winter soldier
dużo hp - saiyan warrior, goner, cyborg, death machine

75-125 Jeśli na poprzednich lvlach konsekwentnie robiłeś taski powinieneś mieć oszczędzone troche cc
idziesz do gravity room (wschód od west city które powinieneś już znać) naciskasz na drzwi lvlowe
a do npc piszesz Hi -> Set 3 -> Yes lub od 1-5 Zależy jak wolisz i ile masz kasy. Na wbicie tych 50 lvli
powinieneś przepalić około 35 - 80cc. Jak bieda to food i czar "power up" Uśmiech

125-200 Exp exp exp, kasa, exp exp exp. Kupujesz dużo senzu i siedzisz na saiyan warrioraach, gonerach, death
machine lub szukasz jakiegoś buga który zdenerwuje vultura i da ci pare lvli [Kappa]

200+ Zaczynasz przybierać na masie, więc możesz zaintersować się bossami (dodatkowe lvle i bonus o czym
poczytasz na accmakerze w zakładce Guidebooks (tutorials) gdzie dowiesz się też wiele innych interesujących
rzeczy. Poza tym dalej expisz na mobach wymienionych wyżej i szukasz nowych lepszych expowiskich (immega, vegeta)

250-400 Zacznij od wbicia trochę Energy i Defence (masz do dyspozycji gravity room, Ene roomy na vegecie (północny wschód
od kapsuł) lub bombery i commando które są najbardziej opłacalne (po prostu leczysz się kiedy Cie biją. Następnie
spróbuj expowisk które dotychczas zwiedziłeś, poszukaj nowych jak: Oozaru, Armored Oozaru, Kean Warrior, Annihilator,
Hyper Annihilator lub Immega Planet (pytaj graczy)

Skille: 
AS - Warto wbić 131+ do expa, lub nie wbijać w ogóle i po prostu expić czarami
Ene/Deff - do 200 lvla nie potrzebujesz, 200+ wbij chociaż 110/110
Achievments - Bardzo pożyteczne kiedy potrzebujesz dodatkowego dmg lub obrony (poczytaj dbp wiki)


____________________________________________________________________________________________________________
opracowane przez nayebek 8.11.2016
Odpowiedz
#2
Prawie tak dobre jak moje pociski po Bystrzaku Szczęśliwy
Popraw tylko Karim na Karin i gitgut
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • Najebutsu
Odpowiedz
#3
(08-11-2016, 13:13)Invisiblity napisał(a): Prawie tak dobre jak moje pociski po Bystrzaku Szczęśliwy
Popraw tylko Karim na Karin i gitgut

tak z 20 sek sie gapiłem w ten błąd z 10 minut temu i w końcu zostawiłem Karim
za dużo gothica Duży uśmiech
Odpowiedz
#4
Fajny Poradnik Dla New Graczy Uśmiech)
Odpowiedz
#5
fajny poradnik tylko fajnie by było gdybyś ssy dodał co gdzie jest Uśmiech
Odpowiedz
#6
dzieki, zaraz zaczynam gre Duży uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu