Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
MC
#1
Siemanko.

Jak pewnie większość graczy zdążyła zauważyć 3/4 servera ma odpalone po 4+ mc, jeden main, drugi zarabia, trzeci looci ss'y, czwarty scrolle, piąty, szósty, siódmy upgrade itemki itpitp.


Co oznacza, że itemki pojawiają sie w masowych ilościach na serverze i dla przeciętnego gracza nie ma problemu, żeby wbić sobie eq na +6. Jest to server LOW RATE exp, loot itpitp. Więc chyba chodziło o to, żeby zdobywać poszczególne itemki, lepsze eq etc, w wolniejszym czasie.

W TAKIM TEMPIE TEN SERVER FAKTYCZNIE POSTOI MIESIĄC....

Do czego zmierzam - Moim pomysłem jest, aby mc nadal było legalne, ale tylko na DWA clienty online! Zdecydowanie spowolni to grę (która od początku jak mniemam wychodziła z inicjatywą gry RPG) i server WYDAJE MI SIĘ postoi przynajmniej dwa razy dłużej Uśmiech.


Czekam na opinie Oczko

@Learza
Jesli zalozeniem Vultura było ściąganie tutaj osob, poprzez tworzenie "sztucznych online" to spoko, tematu nie ma Oczko
Odpowiedz
#2
Nie, na ulepszenie itemka na +10 masz az 2% szansy wymaga to rare itemka brolly talisman i jak sie nie uda spada do+0 a ty narzekasz, ze za latwo wbic eq? Szczęśliwy

15:00 [Achievement] You earned the Blacksmith achievement! You get 2 status points, now you have 2 status points.

moj najlepszy item jest +5
Odpowiedz
#3
Problem w tym ze jak tylko to by sie stalo ONLINE zmienilo by sie z 150 na 50 i malo kto by tu wbijal , a tak patrzac na liste osob online ktos zawsze zawita.
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#4
@Cive polecam czytanie ze zrozumieniem - EQ +6 przy tulu mc nie jest trudno wbic, o +10 nikt nie mowi, na to jeszcze za wczesnie, ale przy takim tempie, tez dlugo to nie potrwa Oczko
Odpowiedz
#5
Jestem za jak najbardziej. Zbyt szybko się zbiera wszystko itp stawia się kilka charow na wszystko i się ma a tak nie można było by robić kilka rzeczy na raz Oczko
Odpowiedz
#6
moze i dobry pomysl ale napewno nie zostanie wprowadzony na ta edycje bo juz sie konczy Duży uśmiech
Odpowiedz
#7
Mc tutaj zniszczy tę edycję szybciej niż obecne raty expa oraz niedostosowanie ich do questów i tak dalej.
Mc tutaj wpływa na balans rynku, praktycznie nikt nic nie sprzedaje nikt nic nie kupuje, bo osoby wolą sobie postawić po 2-3 postacie na tym co potrzebują, wydropić przez jeden dzień.
Nie wspominam też o tym iż itemy dropiom tutaj jak pojebane na tej edycji..., w 2 dni 9 big bone, kolega 3x ot...
Gdzie kiedyś dropiło się na wyższych ratach ot parę dni i sprawiało to frajdę gdy się to zdobyło, jt było wyzwaniem drobnym oraz inne questy, a nie jak teraz jest questem aby go odklepać.
Nie wspominam o m beltach i brolly bootsach..., które również dropią jak jebnięte, oraz o tych itemach pp, kolcach co są po-klonowane Oczko
Rozumiem więcej kont online, więcej ludzie wydadzą na pacca..., więcej zarobisz Vultur, ale serwer szybciej upadnie..., więcej ludzi się zniechęci.
Gdyby było max 1-2 postacie coś by to pomogło, również z botem... jest przesada.
Mógłbyś postawić serwer gdzie ludzie mogą skillowac na bocie np. na siłowni lub ene/deff bombery itp.
Gdzie w między czasie drugą postacią sobie biegają sami ręcznie na expie lub pvp... gdzie to dawało by większą frajdę jak patrzenie się w ekran i oglądanie bota, wiem nikt mi nie karze go używać i tak dalej, ale bez niego zostaje się w tyle.
Za złapanie na expie czy podczas dropienia itemów boom ban na 2-3 dni, gdy więcej delete czy coś.
Sztuczny online mym zdaniem jest zły..., ktoś wchodzi na serwer patrzy oo 200 osób super pięknie..., z czego gra 40 osób ludzie to obserwują i mówią ech szkoda grać na serwerze gdzie 95% to boty i wychodzą, zostają głównie ludzie którzy kiedyś grali i mają sentyment do tej gry i Twojego serwera.
Radzę się dobrze zastanowić nad tym szybciej, czas Ci ucieka, Ha co ważniejsze ludzie Ci uciekają jak widzisz również.

Pozdrawiam Clark Kent.


Ps. Zjebałeś mi Humana zabierając mu balla Zdezorientowany jest teraz w sumie gorszy od NW i nic nie robi dmg nie zadaje, heal mierny, hp mierne, swordy... hah niby 3.5% dmg dodałeś oraz 2.5% melle gdzie jest to śmieszne, a nic nie zmienia.
Ten prawdziwy.
Superman ale cicho aby nikt nie wiedział.
21:05 CN Cive [452]: Weź sobie kup normalny domek w west za 400 cc, a nie za milion na jakimś wypizdowie Szczęśliwy
15:50 Admin Vultur: chory jakiś jesteś?
Call me a vigilante if you want. Truth is, I’m just a SOLDIER.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Widmos:
  • Gosia
Odpowiedz
#8
(13-11-2016, 17:54)Widmos napisał(a): Mc tutaj zniszczy tę edycję szybciej niż obecne raty expa oraz niedostosowanie ich do questów i tak dalej.
Mc tutaj wpływa na balans rynku, praktycznie nikt nic nie sprzedaje nikt nic nie kupuje, bo osoby wolą sobie postawić po 2-3 postacie na tym co potrzebują, wydropić przez jeden dzień.
Nie wspominam też o tym iż itemy dropiom tutaj jak pojebane na tej edycji..., w 2 dni 9 big bone, kolega 3x ot...
Gdzie kiedyś dropiło się na wyższych ratach ot parę dni i sprawiało to frajdę gdy się to zdobyło, jt było wyzwaniem drobnym oraz inne questy, a nie jak teraz jest questem aby go odklepać.
Nie wspominam o m beltach i brolly bootsach..., które również dropią jak jebnięte, oraz o tych itemach pp, kolcach co są po-klonowane Oczko
Rozumiem więcej kont online, więcej ludzie wydadzą na pacca..., więcej zarobisz Vultur, ale serwer szybciej upadnie..., więcej ludzi się zniechęci.
Gdyby było max 1-2 postacie coś by to pomogło, również z botem... jest przesada.
Mógłbyś postawić serwer gdzie ludzie mogą skillowac na bocie np. na siłowni lub ene/deff bombery itp.
Gdzie w między czasie drugą postacią sobie biegają sami ręcznie na expie lub pvp... gdzie to dawało by większą frajdę jak patrzenie się w ekran i oglądanie bota, wiem nikt mi nie karze go używać i tak dalej, ale bez niego zostaje się w tyle.
Za złapanie na expie czy podczas dropienia itemów boom ban na 2-3 dni, gdy więcej delete czy coś.
Sztuczny online mym zdaniem jest zły..., ktoś wchodzi na serwer patrzy oo 200 osób super pięknie..., z czego gra 40 osób ludzie to obserwują i mówią ech szkoda grać na serwerze gdzie 95% to boty i wychodzą, zostają głównie ludzie którzy kiedyś grali i mają sentyment do tej gry i Twojego serwera.
Radzę się dobrze zastanowić nad tym szybciej, czas Ci ucieka, Ha co ważniejsze ludzie Ci uciekają jak widzisz również.

Pozdrawiam Clark Kent.


Ps. Zjebałeś mi Humana zabierając mu balla Zdezorientowany jest teraz w sumie gorszy od NW i nic nie robi dmg nie zadaje, heal mierny, hp mierne, swordy... hah niby 3.5% dmg dodałeś oraz 2.5% melle gdzie jest to śmieszne, a nic nie zmienia.

ja siedze 6 dzien na super saiyanach i dalej nie mam belta a ty mi mowisz, ze leci jak pojebane Szczęśliwy


Co do mc to pomysl sam w sobie nie jest az tak zly ale wprowadzanie tego teraz byloby jakims zartem, ludzie juz polocili ssy na maga i 15 bp itemkow do enchantu na 5 mckach i nagle maja byc tylko 2 dozwolone? Unfair totalnie.
Odpowiedz
#9
Widmos wymienił właściwie każde negatywne następstwo pozwolenia na taką ilość mc.
Aktywny rynek daje dużo do atrakcyjności serwera, kiedy wiemy że coś co zdobyliśmy posiada jakąś wartość.
Też jestem trochę zaskoczony takim podejściem do bota/mc przy serwerze low rate. Low rate powinno niejako odnosić się do wielu rzeczy, czyli również niezbyt prędkiego zdobywania wszystkiego. Tutaj i tak większość za nas robi bot, a w dodatku w masowej ilośći.
Ale niestety na jakiekolwiek zmiany jest obecnie za późno, może następnym razem jakiś powrót z trochę lepszym pomysłem, bo póki co tutaj można odnieść wrażenie, że serwer się trochę wypala przez takie masowe bocenie, no ale jak będzie to zobaczymy.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Hager:
  • Gosia, Widmos
Odpowiedz
#10
(13-11-2016, 18:02)Cive napisał(a):
(13-11-2016, 17:54)Widmos napisał(a): Mc tutaj zniszczy tę edycję szybciej niż obecne raty expa oraz niedostosowanie ich do questów i tak dalej.
Mc tutaj wpływa na balans rynku, praktycznie nikt nic nie sprzedaje nikt nic nie kupuje, bo osoby wolą sobie postawić po 2-3 postacie na tym co potrzebują, wydropić przez jeden dzień.
Nie wspominam też o tym iż itemy dropiom tutaj jak pojebane na tej edycji..., w 2 dni 9 big bone, kolega 3x ot...
Gdzie kiedyś dropiło się na wyższych ratach ot parę dni i sprawiało to frajdę gdy się to zdobyło, jt było wyzwaniem drobnym oraz inne questy, a nie jak teraz jest questem aby go odklepać.
Nie wspominam o m beltach i brolly bootsach..., które również dropią jak jebnięte, oraz o tych itemach pp, kolcach co są po-klonowane Oczko
Rozumiem więcej kont online, więcej ludzie wydadzą na pacca..., więcej zarobisz Vultur, ale serwer szybciej upadnie..., więcej ludzi się zniechęci.
Gdyby było max 1-2 postacie coś by to pomogło, również z botem... jest przesada.
Mógłbyś postawić serwer gdzie ludzie mogą skillowac na bocie np. na siłowni lub ene/deff bombery itp.
Gdzie w między czasie drugą postacią sobie biegają sami ręcznie na expie lub pvp... gdzie to dawało by większą frajdę jak patrzenie się w ekran i oglądanie bota, wiem nikt mi nie karze go używać i tak dalej, ale bez niego zostaje się w tyle.
Za złapanie na expie czy podczas dropienia itemów boom ban na 2-3 dni, gdy więcej delete czy coś.
Sztuczny online mym zdaniem jest zły..., ktoś wchodzi na serwer patrzy oo 200 osób super pięknie..., z czego gra 40 osób ludzie to obserwują i mówią ech szkoda grać na serwerze gdzie 95% to boty i wychodzą, zostają głównie ludzie którzy kiedyś grali i mają sentyment do tej gry i Twojego serwera.
Radzę się dobrze zastanowić nad tym szybciej, czas Ci ucieka, Ha co ważniejsze ludzie Ci uciekają jak widzisz również.

Pozdrawiam Clark Kent.


Ps. Zjebałeś mi Humana zabierając mu balla Zdezorientowany jest teraz w sumie gorszy od NW i nic nie robi dmg nie zadaje, heal mierny, hp mierne, swordy... hah niby 3.5% dmg dodałeś oraz 2.5% melle gdzie jest to śmieszne, a nic nie zmienia.

ja siedze 6 dzien na super saiyanach i dalej nie mam belta a ty mi mowisz, ze leci jak pojebane Szczęśliwy


Co do mc to pomysl sam w sobie nie jest az tak zly ale wprowadzanie tego teraz byloby jakims zartem, ludzie juz polocili ssy na maga i 15 bp itemkow do enchantu na 5 mckach i nagle maja byc tylko 2 dozwolone? Unfair totalnie.

Dlaczego niesprawiedliwe? Ktoś ci bronił postawić sobie 10mc? Nie, więc mogłeś równie dobrze takie coś zrobić. Jeżeli ktoś by się dorobił na przykład na sprzedaży alkoholu fortuny i nagle alkohol ktoś chce go zdelegalizować, bo coś tam(to jest przykład jbc). Jak dla ciebie dobrym tłumaczeniem przeciw tej delegalizacji jest to, że są ludzie, co się dorobili na tym i to byłoby niesprawiedliwe w stosunku do tych, którym się nie chciało? Głupi argument synku Niezdecydowany.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu