Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kick przy server save
#1
joł,
od początku mam problem z tym, że czasem kicka mnie przy server save. Dokladnie jest tak: wczoraj od 12 do prawie północy żadnego kicka, potem jakoś po 1 w nocy to kick co 20min na każdym Server Save. Dzisiaj pełna losowość, kick, potem godzinka przerwy, kolejny kick, za 20min znowu kick itp. itd.

Wygląda to tak, że pojawia się na czerwono, że bedzie save, i dostaje jakby XLOGA, nie moge wejsc na postac bo jest napisane, ze jestem juz zalogowany na tym charze i musze czekac az padne 



Mam winde 10 i odpalam bota+tibie jako admin. Czy ktoś miał taki problem i go jakoś rozwiązał?
Odpowiedz
#2
Ja mam taka sprawe, ze w dzien jak jestem przy kompie to raczej wszystko ok a w nocy jeden char potrafi latac od 23 do 5 bez deada a drugi juz o 12 padnie na server save Niezdecydowany
Odpowiedz
#3
w cmd > ping -t, zobaczcie czy jak was wywala są jakieś skoki pingów.
Odpowiedz
#4
to dej ip dbp, pingi nie skacza same z siebie, bo w tym momencie gram w cs/lol albo robie inne gowna i tam jest wszystko ok, tylko tibie kicka
Odpowiedz
#5
ping priority-servers.pl -t
Odpowiedz
#6
Rozumiem, ze mam odpalic dbp odpalic to ping priority-servers.pl -t w cmd i sprawdzic czy po "debugu" postaci na server save jest skok pingu? Skad mam wiedziec ktory odczyt bedzie z godziny o ktorej postac zostala wylogowana? Przeciez jak zostawie kompa powiedzmy od 24 do 15 z wlaczonym cmd to tych odczytow beda tysiace
Odpowiedz
#7
ooo teraz doszedłem do ciekawego wniosku, po dedzie odpalilem czysto bota, zaladowalem, ale nie wlaczylem zadnych skryptow, 2h bez deda. moze jakis skrypt, albo ilosc mobow/ichspelle buguje czy cos
Odpowiedz
#8
Próbowałem wszystkiego, nie da się tak grać. No niestety, jak kiedyś ktoś będzie wiedział jak to naprawić to wrócę sobie pograć.
Odpowiedz
#9
Zrobiłem kolejny test, xp na wirtualnej maszynie, też wypierdolilo na server save.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu