Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hide and Seek
#1
Gwiazdka 
W zamierzchłych czasach, które pamięta niewielu, kiedy Dymek był GMem [tak jak teraz he he], organizował on zabawy w chowanego, z może nieco skromną nagrodą jaką był 1 dzień z-fightera, chodziło wtedy może nie tyle o samą nagrodę, a o zabawę.


To tyle w ramach "wspomnień" sprawa wygląda tak :
wczoraj podczas eventu miałem naprawdę wiele frajdy, dlatego pogadałem z mitologicznym, tudzież baśniowym stworzeniem jakim jest Vultur (ponoć można go spotkać podczas pełni księżyca na forum) i dostałem 30x 1 day z-scroll. Nie wiem ile osób jest zainteresowanych "wskrzeszeniem" Dymkowego eventu, dlatego piszę tego posta.



Wracając do meritum, chciałem zorganizować dla was 30 eventów z serii znajdź i wygraj (15 dni po 2 gry dziennie), pewnie większość z was wie na czym polega event, ale dla niewtajemniczonych wyjaśnię zasady na dole.



Eventy będą się odbywać przez kilka kolejnych dni w godzinach 19-21 (żeby było ciekawiej wypatrujcie informacji o starcie zabawy)



Zasady zabawy :


- musisz stać kratkę obok mnie (chyba, że przed rozpoczęciem napiszę, że jest inaczej)
- musisz napisać "czesc/cześć" spełniając powyższy warunek (hi/siema/elo/Szczęśliwy, itp nie będą uznawane!)
- gra odbywa się na ziemi/namek/hell/supreme kai planet/north kaio planet gdzie mają dostęp gracze bez PACC
- nie chowam się w miejscach za bramkami levelowymi
- dojścia do miejsca, w którym się znajduję mogą pilnować mocniejsze potworki typu Tyranosaur
- aby dostać się do niektórych miejsc może być wymagany np. Pick
- po znalezieniu mnie nagrodę wręczam osobiście w Depo West City


Dotychczasowi Zwycięzcy :
1. Kaager
2. Thalus
3. Thalus
4. Thalus
5. Kumpel
6. Doush
7.
8.
9.
10
11.
12.
13.
14.
15.
16.
17.
18.
19.
20.
21.
22.
23.
24.
25.
26.
27.
28.
29.
30.
[-] Polubienia: 2 Użytkowniów Lubi post Invisiblity:
  • Dymek, Gosia
Odpowiedz
#2
Vultur fakt jest basniowym stworzeniem ale mozna go zobaczyc na lewym respie biotsufuli pod skalka z tsuful soldierami.

Co do eventu to jak najbardziej spoko
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu