Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Pomysł] Human
#1
Witam chciałbym Wam przedstawić małą propozycję zmian co do Humana, ponieważ jest bardzo słabą profesją w chwili obecnej, po rebie się to również nie zmieni... i dlatego wychodzę do Was z owym tematem.
Human wyróżniał się tym iż zawsze miał najwięcej abso i był w miarę dobrym dpsem gdy posiadał balla, niestety to się zmieniło.
Chciałbym aby z jego 10% abso zwiększyć tak jak Videl posiada do 15% i zwiększyć mu lekko melee abso z 2.5% do 5%<<-+>>7,5%
Także miło by było gdybyś dodał mu odrobinę dmg ze swordów ponieważ tego Twojego 2.5%-3% które niby mu dałeś wgl. nie jest odczuwalne.


Więc tak zacznijmy od jego najlepszego spella:

Dostępny dopiero od 210 lvla... gdzie i tak nam many nie starcza oraz nie wyrabiamy z nim, niby mamy sokidan..., który ma mierne dmg ale za to pobiera mało many i z tym spellem lub z Taiyoken musimy się przemęczyć do lasta i -+ 350-400 lvla aby zacząć używać EDB.
Jako jedyna postać ma best spell na tym dopiero na tym lvlu.
Dodatkowo dmg który jest zadawany przez owy spell jest bardzo ale to bardzo słaby na 450 lvlu bije z niego  27k<<-+>>29k gdzie inne profesje praktycznie przekraczają już dawno dmg ponad 30k<<-+>>31k
Fakt mam tylko 1 w power ale to dużo nie zmienia przy innych profesjach... gdzie w podobnej sytuacji biją więcej ode mnie. 
Dodam jeszcze iż HUMAN w chwili obecnej jest postacią która walczy w ręcz... mieczami, gdzie jego spell jest na target... który ma 3 kratki range... co jest głupotą dawać postaci melee spell range...
Techniques for Level 210
Eletric death ball - Ki : 1950
Propozycję zmiany dla Eletric death ball zwiększyć range do 6-7 kratek plus dodać mu jakiś paraliż=stun oraz lekko podnieść dmg o jakieś 2-3k lub coś w tym stylu ponieważ niby Human to ma być support..., taaaa jest supportem ale chyba tylko w chwili obecnej jako mięso armatnie...

Przejdźmy do kolejnej kwestii Spell Repair...
Leczy nas na samym początku za połowę życia następnie za 10% hp przez 7 sekund raz na 30 sekund.
Ok wszystko pieknie ten spell trwa zbyt krótko i lekka propozycja zmiany.
Propozycję zmiany tego spella..., zwiększyć mu heal do jakoś 15-20% obecnego hp na sekundę przez 15 sekund na 30 sekund, dodatkowo mógł by on niwelować w tym czasie negatywne efekty paraliżu, slowa itp.

Zawsze można dodać mu spell dla typowego supportu który paraliżuje przeciwnika z jakimś tam % wejścia lub dodać spell który obniża przeciwnika możliwości defensywne i ofensywne.

Jak kiedyś Human był bardzo grywalną postacią, w miarę dało się nim expic oraz czerpać przyjemność z gry gdzie w chwili obecnej jest to naprawdę patologiczna sytuacja.

Dlaczego gram Humanem ponieważ zawsze nim grałem i uwielbiam tę postać.

Zapraszam Was do dyskusji, a także do Waszych propozycji zmian owej postaci.

Proszę o nie wysyłania tematu do śmietnika i również o kulturalne i elokwentne wypowiedzi i trzymanie się tematu.
Ten prawdziwy.
Superman ale cicho aby nikt nie wiedział.
21:05 CN Cive [452]: Weź sobie kup normalny domek w west za 400 cc, a nie za milion na jakimś wypizdowie Szczęśliwy
15:50 Admin Vultur: chory jakiś jesteś?
Call me a vigilante if you want. Truth is, I’m just a SOLDIER.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Widmos:
  • blachufds
Odpowiedz
#2
Przyznam ci racje Human bez Balla To shit juz nie wspomnie o NW gdzie jego lapa jest jak bys walil Trunkiem z taba hahahah
Daje + bo pomysl jest bardzo dobry !
I DO VULTORA !! (POMYSL JESZCZE NAD NW !!)
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post blachufds:
  • Widmos
Odpowiedz
#3
jak duzo nie zmienia jak full power da Ci z 6-7k dmg.. ja 500 jaba na full power bije 33k wiec ty bedziesz tyle samo bil a nawet i wiecej na 450 lvl z full power Duży uśmiech
Odpowiedz
#4
4 humanów w top 100 już powinno dać do myślenia (z czego jeden od 16 dni offline), sytuacja jak z nw.
Ogólnie ten human (c17) to jakieś nieporozumienie chyba, spell targetowy jak postać bije z swordów.
Ani to dużo hp nie ma, ani jakoś specjalnie mocnych hitów z łapy/ki.

Moja opinia jest taka że c17 to takie gówno w złotym papierku (ten papierek to te wzmocnione hity z łapy i repair)
Odpowiedz
#5
To co napisal OCBek + to ze masz target... ja mam zasieg 2 sqm z nendo. Human ma swoje plusy i minusy. Moze ewentualnie ten abso mu podciagnac ale nie DMG....
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#6
Przecież spelle na target zawsze biły najmniej, a najwięcej te na wave, bo najtrudniej trafić rzekomo, więc nie wiem dlaczego płaczesz o mniejszy dmg. Jeżeli chcesz ulepszać jedną postać to to nie ma sensu, gdyż zmiany, które ty tutaj dajesz mają zrobić z niego top1 chara, cały balans trzeba od nowa robić, skoro jedna postać jest słaba. Polepszysz jedną, zaraz kolejne będzie trzeba i tak błędne koło powstanie.
Odpowiedz
#7
Tak jak pisałem to są tylko pomysły, są elastyczne wszystko można zmieniać, by human był bardziej grywalny.
Nie mówię tutaj aby je wszystkie wprowadzić bo to by była przesada... Cwaniak nie chcę uber Humana tylko takiego którym da sie lekko pograć.
Ten prawdziwy.
Superman ale cicho aby nikt nie wiedział.
21:05 CN Cive [452]: Weź sobie kup normalny domek w west za 400 cc, a nie za milion na jakimś wypizdowie Szczęśliwy
15:50 Admin Vultur: chory jakiś jesteś?
Call me a vigilante if you want. Truth is, I’m just a SOLDIER.
Odpowiedz
#8
Ja bym mu zwiekszyl heal i tyle
Odpowiedz
#9
Imo zwiekszenie heala znacznie + danie tego 5% melee zamiast smiesznych 2.5%
pisalem to przy okazji testow juz, kiedys C18=C17 teraz 3/4 postaci, jak nie lepiej > C17
Odpowiedz
#10
Cytat:Widnos napisał(a):

Więc tak zacznijmy od jego najlepszego spella:

Dostępny dopiero od 210 lvla... gdzie i tak nam many nie starcza oraz nie wyrabiamy z nim, niby mamy sokidan..., który ma mierne dmg ale za to pobiera mało many i z tym spellem lub z Taiyoken musimy się przemęczyć do lasta i -+ 350-400 lvla aby zacząć używać EDB.
Jako jedyna postać ma best spell na tym dopiero na tym lvlu.
Dodatkowo dmg który jest zadawany przez owy spell jest bardzo ale to bardzo słaby na 450 lvlu bije z niego  27k<<-+>>29k gdzie inne profesje praktycznie przekraczają już dawno dmg ponad 30k<<-+>>31k
Fakt mam tylko 1 w power ale to dużo nie zmienia przy innych profesjach... gdzie w podobnej sytuacji biją więcej ode mnie. 
Dodam jeszcze iż HUMAN w chwili obecnej jest postacią która walczy w ręcz... mieczami, gdzie jego spell jest na target... który ma 3 kratki range... co jest głupotą dawać postaci melee spell range...
Techniques for Level 210
Eletric death ball - Ki : 1950
Propozycję zmiany dla Eletric death ball zwiększyć range do 6-7 kratek plus dodać mu jakiś paraliż=stun oraz lekko podnieść dmg o jakieś 2-3k lub coś w tym stylu ponieważ niby Human to ma być support..., taaaa jest supportem ale chyba tylko w chwili obecnej jako mięso armatnie...
Sorry ale Bulllshit detector zmusił mnie do wypowiedzi,
EDB na 210 to lipa ale..... Sokidan robi dobrą robotę i koszt many to tylko 780MP!!! na 210 sokidan bije ~8k 780MP, EDB ~10-11k 1960MP
Bzdura totalna ze EDB można używać dopiero na laście Duży uśmiech  na 210 masz tyle many że użyjesz go śmiało 4-5 razy! EDB bije może i mało ale jest to spell na target!
Zamiast się cieszyć że masz spell na target to narzekasz? wolał byś Wave + exhaust za obracanie? Język

Pograj Namkiem Warriorem, albo Goku Duży uśmiech  (wbijesz ten 30 na Ryuken i WTF nie mam many żeby go użyć, wbijesz 90 na Furie OMFG! 1500 many instant trans tracisz, to samo na lvlu 130 i Ten Times Kamehameha brak many!!) Pograj tymi dwoma klasami to się dowiesz co to znaczy useless class i z ochotą wrócisz do swojego C-17

Co do tych w top 1000 000 C-17, kończy się pacc = kończy gra Duży uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post hexadecimal:
  •
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu