Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pomysł na konkurs
#1
Ostatnio, jak to było do przewidzenia spada ilość graczy. Starzy powoli odchodzą a nowych nie przybywa, więc (zwracam się do administracji lub do ewentualnego sponsora) może by tak zrobić konkurs na gameplaya naszego kochanego serwera, był taki X lat temu na starej becie i gracze podsyłali swoje reklamy DBP które zostały na youtube do dziś, ale od tego czasu było dużo zmian oraz z czasem te filmiki zakopały się w czeluściach internetu.
Zainteresowanych zapraszam do dyskusji.




znalazłem stary gameplay, z tego co pamiętam zajął jakieś miejsce w tym konkursie 
https://www.youtube.com/watch?v=2XO2tJOBZzU&t
Odpowiedz
#2
(15-12-2016, 17:47)Coolminujacy Pionty napisał(a): Ja bym proponował zwiększyć expa dla nobków, którzy nie potrafią się wyexpić..

Do 600lv przed rebem exp X3
Po rebie do 500lv exp X2
Od 500lv po reb exp taki jak teraz

Też dobre, ale reklama się przyda, przynajmniej na chwilę parę osób ograniczy bocenie 24/7 i pobawi się w nagrywanie, trochę zabawy i pomocy w ciągłym rozwoju serwera w jednym
Odpowiedz
#3
Gówno to da tak szczerze powiedziawszy, a powiększenie expa też podejrzewam nic nie da, bo expić będę głównie noob chary tych, którzy już grają.
Odpowiedz
#4
COOLMINUJACY SWIETNY POMYSL POPIERAM + REP !
Odpowiedz
#5
(15-12-2016, 17:58)Oskarek napisał(a):
(15-12-2016, 17:47)Coolminujacy Pionty napisał(a): Ja bym proponował zwiększyć expa dla nobków, którzy nie potrafią się wyexpić..

Do 600lv przed rebem exp X3
Po rebie do 500lv exp X2
Od 500lv po reb exp taki jak teraz

Też dobre, ale reklama się przyda, przynajmniej na chwilę parę osób ograniczy bocenie 24/7 i pobawi się w nagrywanie, trochę zabawy i pomocy w ciągłym rozwoju serwera w jednym

ja moge zawsze wpasc i was ponagrywac jak chcesz Niezdecydowany


co do konkursu to spoko przyda sie gameplay/trailer na nastepna edycje
Odpowiedz
#6
Ten filmik co wrzuciłeś Oskarek to filmik vultura SzczęśliwyDD
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#7
(15-12-2016, 17:41)Oskarek napisał(a): Ostatnio, jak to było do przewidzenia spada ilość graczy. Starzy powoli odchodzą a nowych nie przybywa, więc (zwracam się do administracji lub do ewentualnego sponsora) może by tak zrobić konkurs na gameplaya naszego kochanego serwera, był taki X lat temu na starej becie i gracze podsyłali swoje reklamy DBP które zostały na youtube do dziś, ale od tego czasu było dużo zmian oraz z czasem te filmiki zakopały się w czeluściach internetu.
Zainteresowanych zapraszam do dyskusji.




znalazłem stary gameplay, z tego co pamiętam zajął jakieś miejsce w tym konkursie 
https://www.youtube.com/watch?v=2XO2tJOBZzU&t

Ten filmik to jest mój filmik, to były jeszcze czasy w których sam brałem udziałach w konkursach, zamiast Sobie dać pacc czy coś Szczęśliwy
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  • Oskarek
Odpowiedz
#8
Vultiiiii ty się lepiej ogarnij bo ci lista graczy maleje Język postarał byś się... Uśmiech
W życiu nie ma GAME OVER, jest tylko NEXT LEVEL Oczko

  Zanim mnie zaatakujesz wciśnij Alt+F4 Język
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu