Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przemyslenia
#1
No wiec pare slow ode mnie na wstepie cieszy mnie fakt ze jednak zyjesz andrzej i fajnie ze cos robisz na servie :Uśmiech po drugie gra mi sie fajnie i sprowadzam znajomkow jak sie da zeby server utrzymac, i zdaje mi sie ze serv postoi dlugo ze wzgledu na dobry exp dla newbie ktory zacheci ich do dalszego zaglebiania sie w server co po jakims czasnie da nam wiecej stalych bywalcow takich jak my :Język odemnie nikt na serva nie narzeka i kazdemu nowemu sie podoba klimacik :Uśmiech


Co do balansu to jest git chuj ze sie ze mnie smieja ze gram freza przynajmniej fajnie wyglada nie to co te ogorki czy kwadrat goku xSzczęśliwy
Niewiem jak spc ale mysle ze goku zasluguje poprostu na 30 hp per lvl ale z tego co pamietam niea sie tego zmienic w trakcie edycji wiec trudno Uśmiech

no i przejdzmy do meritum WEZ KURWA ZWIEKSZ DROP JEBANEGO COOLER SOULA BO TYDZIEN GO DROPIE 24/7 I NIC!!!!!!!! tak wiem ze jest shadow ale chcialem choc raz na 7 lat dropnac 1 csa do chuja!!! albo sie przyznaj ze nas w chuja robiles i z coolera nic nie leci xSzczęśliwy bo na loocie x8 niedropnac csa przez 20k coolerow to jest potega  

albo selnij mi go za 1,5k pp Duży uśmiech 

To Tyle Uśmiech

AAaa i zapomnialby jak mozesz to dodaj mozliwosc logowania na pare charow z 1 acc bo tak to paragany sa useless
Odpowiedz
#2
@Dymek

ktos chce kupic CSa
Odpowiedz
#3
Ja na s2 chyba 2 edycje temu zrobilem shadowa na 2 postaciach+na poprzednim s1 zrobilem shadowa 1 postacia i ani razu nie zlocilem cooler soula ani jh
Odpowiedz
#4
Od bety proboje cs'a dropnąć Uśmiech
[Obrazek: 48394_31_07_10_8_40_55.png]
Odpowiedz
#5
Edycje temu tylko 2 osoby lotnely csa na s2
Odpowiedz
#6
Mi to jeszcze nigdy nie lotną Szczęśliwy

Odpowiedz
#7
ja na poprzednim s1 locilem tydzien m bala a spadl cs polecam zaczac m bala locic Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu