Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Pomysł]S2 Balans
#11
Chyba balansowanie postaci nie dziala w ten sposob, ze kazdy napisze co mysli.

Trzeba test servera i wyznaczone osoby 3-4 ktore zrobia balans osoby ktore graja tu od lat inaczej balansu nie bedzie

swoja droga na ostatnim s1 byl prawie dobry balans gdyby nie cd na obracanie i buffnac niektore profki jak cell trunk czy c17 to niebyloby zle
Odpowiedz
#12
Cive, Wataga cellem mnie na combo zdejmował Szczęśliwy wbrew pozora cell byl calkiem mocny.

(14-02-2017, 19:15)Orgazm Mariji napisał(a): Hm wsumie to gralem shenronem tylko na s1 i mialem nedzny 200lvl ale dodam to od Siebie. Shenron przez to ze na 200lvl wali 2x last spella jest gownem a reszta harow ? wali 6x last spella Szczęśliwy i sie nie wypierdala z many wiec gg. Szczęśliwy Zalowalem ze nie zrobilem gohanka lub andro no ale co tam.

@up Invi Ciebie to chyba kazdy ubija na combo wiec na Ciebie nie trzeba wsumie patrzyc jak chodzi o balans

Swoja wypowiedz powinienes skonczyc na pierwszym zdaniu, bo drugie zdanie pokazuje juz Twoj ogrom wiedzy nt servera. Idz tam placz dalej Niezdecydowany
Odpowiedz
#13
Hm wsumie to gralem shenronem tylko na s1 i mialem nedzny 200lvl ale dodam to od Siebie. Shenron przez to ze na 200lvl wali 2x last spella jest gownem a reszta harow ? wali 6x last spella Szczęśliwy i sie nie wypierdala z many wiec gg. Szczęśliwy Zalowalem ze nie zrobilem gohanka lub andro no ale co tam.

@up Invi Ciebie to chyba kazdy ubija na combo wiec na Ciebie nie trzeba wsumie patrzyc jak chodzi o balans
Odpowiedz
#14
A jakby tak dac max lvl 2.5k
Odpowiedz
#15
Hmm Shrouded mial max skille lvl h a i tak gowno wielkie robil shenronem Szczęśliwy Wiec dobry balans Invi jesli wedlug Ciebie na S1 czy innych debili byl dobry balans to pozdrawiam Szczęśliwy

Jesli dodasz ze shrouded pvp nie mial Szczęśliwy To przypomnne jak wasza ekipke 1 vs 3 upierdalal na Funie Szczęśliwy Bo cos czuje ze zaraz bys napisal ze to noob Szczęśliwy.
Odpowiedz
#16
(15-02-2017, 02:06)Xifreki napisał(a): A jakby tak dac max lvl 2.5k

A potem na 2.5k goku bedziesz potrzebowal 6 typa a jak ja nim bede gral to bedzie potrzeba 10 = znowu bede jebal kazdego solo tak jak pawelkow 3 edycje temu.
Specjalnie jest ta barriera 2k i ze sie traci po 60 lvli za deske zeby goku niebyl op.
Nawet po tym nerfie na ttk na 2.5k lvlu byl by niedozajebania.
Odpowiedz
#17
A freezek na 2,5k lvlu z dmg by każdego zamykał.
Bariera jest dobra
[Obrazek: images?q=tbn:ANd9GcQpZQFTvGKx6kK-x3NMwgQ...hSP05AO8ug]
Odpowiedz
#18
Proponowal bym cos zrobic z tym Janemba mam 236 sf z Oblivion Arm i huja bije na 85 rage.
A 1480 trunks Sciska mojego Jabe 1850  na combo gdy mam wlaczone Usuale rage...
Czy to nie jest dziwne???
Odpowiedz
#19
(15-02-2017, 20:59)didus2 napisał(a): Proponowal bym cos zrobic z tym Janemba mam 236 sf z Oblivion Arm i huja bije na 85 rage.
A 1480 trunks Sciska mojego Jabe 1850  na combo gdy mam wlaczone Usuale rage...
Czy to nie jest dziwne???

No bo jaba dostal nerfa na lape 15% kilka edycji temu i ma lape podobna do freezera.
Mowilem ze vultur z tym nerfem zjebal jak chuj bo to byl jedyny atut janemby.
Odpowiedz
#20
jaki max hit didus?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu