Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przed startem
#11
(25-03-2017, 17:54)Invisiblity napisał(a): Cif Ty chuju, nie bedzie stronniczego Inviego bo nikt ode mnie nie bedzie gral Duży uśmiech
Mimo wszystko za nagranie nagrania ciagle nie bede banowal Niezdecydowany

omg jaki stronniczy demote prisss
Odpowiedz
#12
Najwieksza rzecz wymagajaca poprawki to STUN:
czas trwania 3s -> 1.5 s
damage 100% obecnego ->40% obecnego

Sam stun na 1.5 sec daje wystarczajaco duzo a ten dmg byl przesadzony. Walac stuna nie traciles praktycznie dmg bo robil on 80% dmgu twojego spellu. Taki efekt powinien miec swoja zla strone. Stunujesz = nie damagujesz. 3 sekundy oznaczaly wyrok i jedyne co mogles robic to patrzec jak umierasz. Ogolnie duzo psul pvp ten spell Niezdecydowany .

Rozpisywac sie na kulki vs melee nie bede. Po prostu zagram se kulka i mam wyjebane. Bedzie mi latwiej upgradowac bron, super kama co 7 sekund oznacza ze prawdopodobnie nikt mnie nie zlapie no i w dodatku nie bede strasznie odstawal w dmg od prof melee.
Odpowiedz
#13
(25-03-2017, 19:03)Shrouded Colour napisał(a): Najwieksza rzecz wymagajaca poprawki to STUN:
czas trwania 3s -> 1.5 s
damage 100% obecnego ->40% obecnego

Sam stun na 1.5 sec daje wystarczajaco duzo a ten dmg byl przesadzony. Walac stuna nie traciles praktycznie dmg bo robil on 80% dmgu twojego spellu. Taki efekt powinien miec swoja zla strone. Stunujesz = nie damagujesz. 3 sekundy oznaczaly wyrok i jedyne co mogles robic to patrzec jak umierasz. Ogolnie duzo psul pvp ten spell Niezdecydowany .

Rozpisywac sie na kulki vs melee nie bede. Po prostu zagram se kulka i mam wyjebane. Bedzie mi latwiej upgradowac bron, super kama co 7 sekund oznacza ze prawdopodobnie nikt mnie nie zlapie no i w dodatku nie bede strasznie odstawal w dmg od prof melee.

Dlatego auto zanzo+auto obracanie powinno byc dozwolone bez tego melee postacie niemaja podejscia + jeszcze ten bug z lapa a zaraz nagram o co mi dokladnie chodzi Język.
Odpowiedz
#14
(25-03-2017, 19:03)Shrouded Colour napisał(a): Najwieksza rzecz wymagajaca poprawki to STUN:
czas trwania 3s -> 1.5 s
damage 100% obecnego ->40% obecnego

Sam stun na 1.5 sec daje wystarczajaco duzo a ten dmg byl przesadzony. Walac stuna nie traciles praktycznie dmg bo robil on 80% dmgu twojego spellu. Taki efekt powinien miec swoja zla strone. Stunujesz = nie damagujesz. 3 sekundy oznaczaly wyrok i jedyne co mogles robic to patrzec jak umierasz. Ogolnie duzo psul pvp ten spell Niezdecydowany .

Rozpisywac sie na kulki vs melee nie bede. Po prostu zagram se kulka i mam wyjebane. Bedzie mi latwiej upgradowac bron, super kama co 7 sekund oznacza ze prawdopodobnie nikt mnie nie zlapie no i w dodatku nie bede strasznie odstawal w dmg od prof melee.

zapomnialem o stunie wspomniec dzieki za przypomnienie

Oczywiscie tak jak napisales stun jest zbyt OP jak na server typu DBP 1 opcja jest zostawic te 2,5 sec(bo chyba tyle trwa stun) ale zabrac 90% dmg druga opcja jest skrocenie stuna do 1.75 sec i zostawienie dmg dodatkowo gdy ktos nas zestunuje nie mozemy byc zestunowani drugi raz w ciagu 8 sekund od konca pierwszego stuna-jak wychodzisz od dende a tam 5 coolerow to mozesz alt+f4 dac i kupywac karma boxa nawet jak wyzyjesz 1 stuna to odrazu leci drugi i stoisz w miejscu rok.

Dla podkreslenia nie jest to "placz" w strone vicodinowych coolerow bo sam gralem freezerem ze stunem .
Odpowiedz
#15
https://youtu.be/hNUmVP6yeU8

O tego buga mi chodzi ze jak sie odejdzie od typa i podejdzie to pierwsze hity robia 0 dmg dlatego w ballowcow postacie z gloverami robia jednego wielkiego chuja za przeproszeniem ten filmik jest na trunku z 201 sf ulti sword+7 i +8 w gohana co ma jedynie melee abso z m belta no i hardow ale hardy akurat tu nic niemaja bo sprawdzalem to tez bez.

Troche quality jest chujowe ale widac co trzeba widziec Szczęśliwy.

To samo mial kiedys cooler tylko bardziej to bylo zbugowane.

u postaci z melee abso to w chuj bardziej widac a teraz to ma kazda profa bo w takiego buubka tym trunkiem max 1.7k mi weszlo tak biegajac.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu