Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KLUCZE ROOKGARD
#11
Gdzie byl ostatni bo sklerozamotzno
Odpowiedz
#12
nad trainami
tigermany
saibmany
młyn
bandity
[Obrazek: iKg9T7R.gif]
Odpowiedz
#13
(30-03-2017, 20:18)yalesz napisał(a): 3 skeleton heady. btw po co ty tam idziesz? tam tylko aol i 20$ Szczęśliwy no i depo

pozwiedzac zobaczyc nacieszyc sie gra? Ja robilem na s1 solo annihilatora na rooku na 3 mckach i jako jedyny na servie mialem smart glovy i swordy i cieszylem sie z nich bardziej niz z ulti gloverow ktore tez mialem chyba jako jedyny(w kazdym razie napewno jako pierwszy)
Odpowiedz
#14
Main się znudził Duży uśmiech
Odpowiedz
#15
09:51 You have found a brolly necklace and 25x zeni bills.



jednak 25 Duży uśmiech
Odpowiedz
#16
(30-03-2017, 22:33)Cive napisał(a):
(30-03-2017, 20:18)yalesz napisał(a): 3 skeleton heady. btw po co ty tam idziesz? tam tylko aol i 20$ Szczęśliwy no i depo

pozwiedzac zobaczyc nacieszyc sie gra? Ja robilem na s1 solo annihilatora na rooku na 3 mckach i jako jedyny na servie mialem smart glovy i swordy i cieszylem sie z nich bardziej niz z ulti gloverow ktore tez mialem chyba jako jedyny(w kazdym razie napewno jako pierwszy)

Ja ci dam jako jedyny... Ulti gloverki miałeś ty, ja i rashel. A kto pierwszy zdobył to nie wiem. Wiem tylko ze miałem ostatni.
Odpowiedz
#17
(31-03-2017, 15:09)demonsofdrago napisał(a):
(30-03-2017, 22:33)Cive napisał(a):
(30-03-2017, 20:18)yalesz napisał(a): 3 skeleton heady. btw po co ty tam idziesz? tam tylko aol i 20$ Szczęśliwy no i depo

pozwiedzac zobaczyc nacieszyc sie gra? Ja robilem na s1 solo annihilatora na rooku na 3 mckach i jako jedyny na servie mialem smart glovy i swordy i cieszylem sie z nich bardziej niz z ulti gloverow ktore tez mialem chyba jako jedyny(w kazdym razie napewno jako pierwszy)

Ja ci dam jako jedyny... Ulti gloverki miałeś ty, ja i rashel. A kto pierwszy zdobył to nie wiem. Wiem tylko ze miałem ostatni.

dlatego napisalem "chyba" Szczęśliwy jako pierwszy mialem napewno ja a co sie dzialo po moim odejsciu to juz nie wiem
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu