Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwaga mega zaskakujacy pomysl
#1
No zrobic ten test server... Nie ma na co zwlekac i nie ma z tym duzo roboty. Stawienie test servera nie ma zadnych wad, ale same zalety. Nie widze powodu by go nie zrobic. Szczegolnie, ze balans s1 jest/byl w gorszym stanie niz s2. No moze na 800-900 lvl bedzie inaczej, ale warto sprawdzic jak bedzie a nie spekulowac.
Odpowiedz
#2
balans s1 testowany i sprawdzany...
jakies 3-4 miechy temu i jest okej
wiec sory ale nie ma takiej potrzeby
Odpowiedz
#3
Chyba ci sie dni pomylily. Prima aprillis jest za 2 dni.
Odpowiedz
#4
Zeby zart byl smieszny musisz pierw troche uruchomic mozg a Tb to nie wychodzi poki co wiec lepiej sie nie osmieszaj.
Btw w sensie ze jest balans to to Cie smieszy tak? bo tak precyzujesz wypowiedzi ze niewiem z czego takie 0 intelektualne ma beke
Gadalem z vulturem dlatego napisalem ze nie bedzie test servera Uśmiech
Odpowiedz
#5
Roznica miedzy nami jest taka, ze ja moge sie odniesc do faktow gdy bede podwazal twoje umiejetnosci intelektualne/umiejetnosci gry w gre. Ty conajwyzej mozesz sobie pisac bajki i marne prowokacje.

Zagadka roku. Kim jest osoba B

Ja: Stunuj go
B: NIE WCHODZI NIE WCHODZI
B: NIE WCHODZI NIE WCHODZI
B: NIE WCHODZI NIE WCHODZI
B: NIE WCHODZI NIE WCHODZI
B: NIE WCHODZI NIE WCHODZI
mijaja 3 sekundy
B: NIE WCHODZI NIE WCHODZI

Biedne grajki debepe sredniej klasy maja problem z wylaczeniem auto spelli albo uzywaniem spelli recznie i stuny nie chca wejsc Niezdecydowany

I cos takiego bedzie ci pisac o balansie.


@Topic
Wlasnie po to jest test server by pokazac, ze opinia wodzopodobnych parceli jest bezuzyteczna. Moga gadac ile chca ale na tescie by bylo jasne, ze nie ma podjazdju 1v1 i jego opinia jest gowno warta bo 
a) nie potrafi grac
b) nie potrafi wykorzystac postaci na maxa
Odpowiedz
#6
Test jak Test Zawsze SPOKO .
Odpowiedz
#7
(30-03-2017, 14:53)Shrouded Colour napisał(a): Roznica miedzy nami jest taka, ze ja moge sie odniesc do faktow gdy bede podwazal twoje umiejetnosci intelektualne/umiejetnosci gry w gre. Ty conajwyzej mozesz sobie pisac bajki i marne prowokacje.

Zagadka roku. Kim jest osoba B

Ja: Stunuj go
B: NIE WCHODZI NIE WCHODZI
B: NIE WCHODZI NIE WCHODZI
B: NIE WCHODZI NIE WCHODZI
B: NIE WCHODZI NIE WCHODZI
B: NIE WCHODZI NIE WCHODZI
mijaja 3 sekundy
B: NIE WCHODZI NIE WCHODZI

Biedne grajki debepe sredniej klasy maja problem z wylaczeniem auto spelli albo uzywaniem spelli recznie i stuny nie chca wejsc Niezdecydowany

I cos takiego bedzie ci pisac o balansie.


@Topic
Wlasnie po to jest test server by pokazac, ze opinia wodzopodobnych parceli jest bezuzyteczna. Moga gadac ile chca ale na tescie by bylo jasne, ze nie ma podjazdju 1v1 i jego opinia jest gowno warta bo 
a) nie potrafi grac
b) nie potrafi wykorzystac postaci na maxa

Jak wodzu na 1750 lvlu uzywal auto buku w pvp to co ty chcesz Szczęśliwy.
+ teraz sa moze max 3 profesje ktorymi sie oplaca grac z czego zaden melee niejest w tej liscie.
Odpowiedz
#8
Kiedyś jak był ten Bug z balami to melee coś tam znaczyły a od kiedy naprawił vult to to balowce biją jak pojeby Do tego dać stuna 2/1.5s i melee Kamka 2s rangę 5s i cacy
Odpowiedz
#9
Ja na te test servery i tak nigdy nie wchodze jak dla mnie albo jest za duzy rozpierdziel i nic nie potestuje albo tak jak ostatnio wbijam jest 1 player online ktory jest afk+tm i tyle z mojego testowania ale jak dla mnie-czemu nie wkoncu nic to nie zepsuje a moze jakies ciekawostki wyjda


osobiscie uwazam, ze balans nie byl tragiczny z wyjatkiem 2 profek (c17 i nw) i lekko przesadzonego stuna
Odpowiedz
#10
hahahah czemu usuwacie moje posty i zamykacie moje tematy? ciezko pogodzic sie z prawda? w takim razie poprosze o usuwanie postow tez tego parcela ktory mnie ciagle obraza jesli nie to wypierdalac z takimi moderatorami nie pozdrawiam.
Learza myslalem ze my kumple Zdziwko hah
no i odnosnie innego tematu shrouded jestes nikim wiec prosze nie wypowiadaj sie za wszystkich ty ujemny inteligentnie dzieciaczku.
"nikogo nie interesuje" chciales powiedziec Ciebie,poza tym cos adoxik wspominal ze juz sie splakales i nie bd gral wiec wypierdalaj z forum po co tu piszesz swe nic niewnoszace wypociny
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu