Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwaga mega zaskakujacy pomysl
#21
Ja sie nie udzielam bo co start serva pisze posty ktore sa ignorowane Szczęśliwy Balansu nie ma i prawdopodobnie pare osob tylko wie co jest OP Duży uśmiech I co robic Niezdecydowany
Odpowiedz
#22
Balans wiedza tylko ja i aelo ale niegramy bo nikt niema zamiaru grac jesli vultur nieruszy dupy.
Odpowiedz
#23
jak zwykle tylko Ty i aelo SzczęśliwyDDDDDD

PS oddawaj moje itemy dziadu1!!!!1
Odpowiedz
#24
(30-03-2017, 21:44)Wodzunio napisał(a): jak zwykle tylko Ty i aelo SzczęśliwyDDDDDD

PS oddawaj moje itemy dziadu1!!!!1

No a nie? na te 15 charow co jest narazie tylko jedna osoba byla madra.
Odpowiedz
#25
(30-03-2017, 22:12)Adoxv20 napisał(a):
(30-03-2017, 21:44)Wodzunio napisał(a): jak zwykle tylko Ty i aelo SzczęśliwyDDDDDD

PS oddawaj moje itemy dziadu1!!!!1

No a nie? na te 15 charow co jest narazie tylko jedna osoba byla madra.

jak dla mnie w graniu na otsie czy to dbp czy to jakies wono czy inny szajs nie chodzi o to aby wybrac najsilniejsza postac lecz o to, zeby wybrac postac ktora bedziemy sie dobrze bawic.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Wodzunio
Odpowiedz
#26
cive lap lajka

btw nikt nie wiedzial ze bubu bedzie op
wszyscy plakali ze jest slaby i slaby byl do czasu konca edycji na ktorej dostal buffa i tylko Tobiew sie go chcialorobic wiec sie juz tak nie wywyzszaj :v

BUU>ANDROID C18 BO 17 MA TERA SWORDA TYLKO>NW>GOHAN
TAAAAAK TYLKO TY WIESZ CO JEST OP NO TAK ADOX :v
Odpowiedz
#27
(30-03-2017, 22:48)Wodzunio napisał(a): cive lap lajka

btw nikt nie wiedzial ze bubu bedzie op
wszyscy plakali ze jest slaby i slaby byl do czasu konca edycji na ktorej dostal buffa i tylko Tobiew sie go chcialorobic wiec sie juz tak nie wywyzszaj :v

BUU>ANDROID C18 BO 17 MA TERA SWORDA TYLKO>NW>GOHAN
TAAAAAK TYLKO TY WIESZ CO JEST OP NO TAK ADOX :v
Dokladniej jest tak ze gohan>buu>reszta ale dobra Uśmiech. android jest gownem jak ktos ma 133 defa.bo niema dmg z balla ani dmg ze spella to samo jego heal jest parodialny nawet nwm czy to buubka wyleczy z infernalem. a co mowic 2 osoby dawko 2k androidem chyba sie leczy po 42k Szczęśliwy.

I buubek jest tylko dobry bo jako jedyny ma podejscie do gohana. bo teraz niema zadnej profy ktora da rade ogarnietemu gohanowi 1v1 bo takiego marshala to sie nawet shenronem wyjebie.
Odpowiedz
#28
Adox baituje wszystkich do zagrania gohanem bo bedzie ich zabijal sekretna kontra : Shenronem
/s
Odpowiedz
#29
(30-03-2017, 23:17)Shrouded Colour napisał(a): Adox baituje wszystkich do zagrania gohanem bo bedzie ich zabijal sekretna kontra : Shenronem
/s

Pierw trzeba grac zeby zabijac jesli vultur sie nieogarnie to niezobaczy wyszej liczby od 100 osob. tym bardziej ze wszystkie teamy co graly na last edycji niemaja zamiaru wbijac na tej mowie tu o bangach co wygrali last edycje no i rewolcie + twoim chociaz nwm czy tam wbijacie czy nie narazie nie warto Język.
Odpowiedz
#30
Ale zapomniales o tym ze tutaj bubek nie ma tego bufa co wszedl na koncowce funa + gohan faktycznie jest best profa jak ma 20 agiliti i hardy bo nnie pada na lacka. :3 fun i sv1 sie rzadza swoimi prawami
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu