Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uwaga mega zaskakujacy pomysl
#11
(30-03-2017, 17:19)Wodzunio napisał(a): hahahah czemu usuwacie moje posty i zamykacie moje tematy? ciezko pogodzic sie z prawda? w takim razie poprosze o usuwanie postow tez tego parcela ktory mnie ciagle obraza jesli nie to wypierdalac z takimi moderatorami nie pozdrawiam.
Learza myslalem ze my kumple Zdziwko hah
no i odnosnie innego tematu shrouded jestes nikim wiec prosze nie wypowiadaj sie za wszystkich ty ujemny inteligentnie dzieciaczku.
"nikogo nie interesuje" chciales powiedziec Ciebie,poza tym cos adoxik wspominal ze juz sie splakales i nie bd gral wiec wypierdalaj z forum po co tu piszesz swe nic niewnoszace wypociny

Ja kasuje posty ktore nie wnosza noc wiecej poza "kurwa, chuj, pierdol sie etc"
Odpowiedz
#12
wiem ze brak mi kultury ale coz gdyby kazdy sie do tego stosowal to pewnie poszedlbym za reakcja tlumu poki co niewidac kultury u 99%
wiec nieusuwaj tylko moich postow.
a co do tego przyglupa showdeda, to skonczylem szkoda mi klawiatury na Ciebie plebie jedno strzalowy.
Odpowiedz
#13
Wodzu Wodzu kto to wgl wodzu? Nigdy nic nie pokazales na tym servie i raczej juz nie pokazesz.. jako ze za shordedem tez nie przepadam ale jednak znieszczyl Cie wiec sie juz nie wypowiadaj i idz sciagac te 500+ osob na server i gildie 15 osobowa Duży uśmiech
Odpowiedz
#14
(30-03-2017, 17:38)Ocbek napisał(a): Wodzu Wodzu kto to wgl wodzu? Nigdy nic nie pokazales na tym servie i raczej juz nie pokazesz.. jako ze za shordedem tez nie przepadam ale jednak znieszczyl Cie wiec sie juz nie wypowiadaj i idz sciagac te 500+ osob na server i gildie 15 osobowa Duży uśmiech

Czemu nie przepadasz za mna? Nawet nigdy nie zamienilismy zdania Niezdecydowany

@topic

No dobra niech Vultur robi co chce. Tylko ludzie, ktorzy grali edycje temu widza ze sie nie stara i to zniecheca ludzi do powrotu na server. Wydaje sie jakby znowu mial wszystko w nosie i nie zamierza interesowac sie serverem w przyszlosci.
Odpowiedz
#15
niektorych sie lubi tak poprostu innych nie, nie potrzeba mi do tego nawet gadka na tsie widze co piszesz na 4um i tyle a co do niszczenia mnie no coz nie wypowiem sie bo kazdy ma swoje zdanie a ja swoje zachowam dla sbie

OCBEK Ciebie tez niekojaze wgl a na tym otsie biernie sie udzielam od kad powstal Uśmiech
Odpowiedz
#16
(30-03-2017, 18:38)Wodzunio napisał(a): niektorych sie lubi tak poprostu innych nie, nie potrzeba mi do tego nawet gadka na tsie widze co piszesz na 4um i tyle a co do niszczenia mnie no coz nie wypowiem sie bo kazdy ma swoje zdanie a ja swoje zachowam dla sbie

OCBEK Ciebie tez niekojaze wgl a na tym otsie biernie sie udzielam od kad powstal Uśmiech

Nie chce być wredny, ale lepiej sięgnij za książki, a nie komputer... Cały czas przyjmujesz postawę dominująca, choć zachowania podobnego w sferze serwerowej doświadczyć nie można, zakładam, ze wykreowałeś swoja osobę po kontaktach ze swoimi obecnymi kolegami, którzy stosunek swojego ego do umiejętności maja nienaturalnie wielki. Zostań sobie tam gdzie obecnie grasz, bo przechwałki dotyczące wielkości teamu i grania na random orsh otsie skończyły się z czasami grania w tibie osiedlami. Chętnie dodałbym coś do tematu ale myślę, ze mówi on sam za siebie, nikt by się nie obraził włączając testy do czwartku.
Odpowiedz
#17
jestem jaki jestem proste SzczęśliwyDDD a Tobie chuj do tego... dla dbp staram sie zrobic duzo wiec utkaj buzie i nie mow mi gdzie moge grac a gdzie nie

"lepiej sięgnij za książki, a nie komputer..."
btw ksiazki czytam wlasnie koncze 50 twarzy greya Szczęśliwy

"zakładam, ze wykreowałeś swoja osobę po kontaktach ze swoimi obecnymi kolegami"
zakladac to sobie mozesz skarpetki do sandalow bo wiosna idzie...
a swoj charakter kreuje od kad sie urodzilem mojej rodzinie ani dziweczynie to nie przeszkadza wiec nierozumiem po co wgl ta dyskucja kazdy z moich internetowych znajomych mnie zna z imienia i nazwiska wiec wiedza ze zawsze pod wszystkim co pisze podpisuje sie w 100% no i znaja moje poczucie humoru jak i to ze szczegulnie lubie sie ponabijac z randomow na 4um Niezdecydowany tzn ze jestem zlym czlowiekiem? Szczęśliwy

"którzy stosunek swojego ego do umiejętności maja nienaturalnie wielki"
na sv2 grales? z mila checia rozjasnie Ci Twoje nienaturalne x kurwa de poglady kto tam rzadzil do konca servera Niezdecydowany

"Nie chce być wredny"
w takim razie polecam spierdalac w podskokach jak najdalej z tego forum bo nie wytrzymasz presji internetu Szczęśliwy

"Zostań sobie tam gdzie obecnie grasz, bo przechwałki dotyczące wielkości teamu i grania na random orsh otsie skończyły się z czasami grania w tibie osiedlami"
Nie ukladaj mi zycia, ok? MY MAJAC RODZINY CO NIEKTORZY DALEJ GRAMY W TIBIE I ?? Uśmiech nie wyklucza nas tez to z zycia normalnego ani troche w porownaniu do niektorych
co wiecej niewiem czy sam bede mial czas grac na dbp :<

GRATISOWO DODAM ZE NA TSIE TAK SAMO SIE NABIJAMY Z SIEBIE Z KOLEGAMI I NIKT NIE CHOWA URAZY BO KTO SIE CZUBI TEN SIE LUBI A ZE SA PRZEGRYWY KTORE BIORA TAKIE RZECZY DO SB TO NEI MOJA WINA

szczegulnie hihi wodzu analfabeta :v

INVI I TY PRZECIWKO MNIE BANDYTO HEHESZKY Szczęśliwy
Odpowiedz
#18
Zaskakujacy temat Duży uśmiech tak jak moje posty ktore znikaja w zaskakujacy sposob :C (INVI)
Odpowiedz
#19
(30-03-2017, 20:22)Bull Dupy napisał(a): Zaskakujacy temat Duży uśmiech tak jak moje posty ktore znikaja w zaskakujacy sposob :C (INVI)

Stronniczy Invi ComeBack Serce
Odpowiedz
#20
(30-03-2017, 20:22)Bull Dupy xD napisał(a): Zaskakujacy temat Duży uśmiech tak jak moje posty ktore znikaja w zaskakujacy sposob :C (INVI)

Ja Ciebie tez Serce
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Invisiblity:
  • MarioXx
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości
Menu