Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buff Shenron
#1
Tylko zapytajnik czy bedzie buff? Jak pewne osoby widza postac gowno Szczęśliwy
Odpowiedz
#2
Raczej nie jak cos dostanie buffa to raczej c17 ewentualnie NW
Odpowiedz
#3
Jest dobry na 300 lvlach co ty chcesz sztyki
Odpowiedz
#4
Shenronowi wystarczy dac 10% melee abso i chuj jest gotowy do akcji.
Odpowiedz
#5
a niech strace gikiliki
czemu wbijasz na 4um skoro nie bedziesz gral??
btw jakbys zmienil zdanie to sie nie przymilaj znowu zeby pacca dostac Uśmiech

i jeszcze jedno pytanie
my wbijamy w 10osob
Czy bedzie jakis opor???
Odpowiedz
#6
SzczęśliwyD tak jak u norbona jak Ciebie kopalem po 2 dniach od startu Szczęśliwy? Szczęśliwy Tu pacca za free nie bedzie jakby byl bym kogos poprosil Język U norbona mnie ujebales to Cie ujebalem 3x. Wiec co Ty do mnie piszesz? nawet Cie nie zaczolem jeszcze wyzywac Szczęśliwy Nie wspomne co robiles na Funie to bylo smieszne Szczęśliwy

Czemu mowisz ze nie bede grac? Szczęśliwy Wbije ale niestety tym razem nie bede grac shenronem ktory smyra ludzi i jest gownem. Tylko op postacia no ale cuz tutaj to sie nie zmieni pare profek op a reszta syf

PS. Chyba nie zauwazyles ale Cocodiny nawet jak zaczeli was rekrutowac to i tak byli jebani az tak ze wyszli z serverka Niezdecydowany
Odpowiedz
#7
(01-04-2017, 22:56)Orgazm Mariji napisał(a): SzczęśliwyD tak jak u norbona jak Ciebie kopalem po 2 dniach od startu Szczęśliwy? Szczęśliwy Tu pacca za free nie bedzie jakby byl bym kogos poprosil Język U norbona mnie ujebales to Cie ujebalem 3x. Wiec co Ty do mnie piszesz? nawet Cie nie zaczolem jeszcze wyzywac Szczęśliwy Nie wspomne co robiles na Funie to bylo smieszne Szczęśliwy

Czemu mowisz ze nie bede grac? Szczęśliwy Wbije ale niestety tym razem nie bede grac shenronem ktory smyra ludzi i jest gownem. Tylko op postacia no ale cuz tutaj to sie nie zmieni pare profek op a reszta syf

PS. Chyba nie zauwazyles ale Cocodiny nawet jak zaczeli was rekrutowac to i tak byli jebani az tak ze wyszli z serverka Niezdecydowany

Ciekawi mnie to kiedy cocodiny niebyly jebane na funie byly jebane na s1 byly jebani tak samo wodzowie na funie byly jebani.
A ogolem co wy macie do tego shenrona z aelem go na funie sprawdzalismy z ulti glovami+8 to sie wydawal kozak dodajac ze jego str tam chujowo leci a na s1 teraz leci normalnie lecisz bp kolcow i pewnie masz 140 str.
Jedyny problem jaki mial to ze sie go wolno expilo co mialo teraz byc z balansowane az mnie korci zeby zrobic shenrona i was jebac jak buraki Niezdecydowany.

I tak kazdy wie ze jak ktos zrobi shenronem lub buubkiem hardy to gg bo sa nie do zajebania Szczęśliwy.
wogole na hardach teraz typa nwm jak tam sie ubija jak sie bije typa po 5k a super kamka co 7 sec Szczęśliwy.
Odpowiedz
#8
(01-04-2017, 23:00)Adoxv20 napisał(a):
(01-04-2017, 22:56)Orgazm Mariji napisał(a): SzczęśliwyD tak jak u norbona jak Ciebie kopalem po 2 dniach od startu Szczęśliwy? Szczęśliwy Tu pacca za free nie bedzie jakby byl bym kogos poprosil Język U norbona mnie ujebales to Cie ujebalem 3x. Wiec co Ty do mnie piszesz? nawet Cie nie zaczolem jeszcze wyzywac Szczęśliwy Nie wspomne co robiles na Funie to bylo smieszne Szczęśliwy

Czemu mowisz ze nie bede grac? Szczęśliwy Wbije ale niestety tym razem nie bede grac shenronem ktory smyra ludzi i jest gownem. Tylko op postacia no ale cuz tutaj to sie nie zmieni pare profek op a reszta syf

PS. Chyba nie zauwazyles ale Cocodiny nawet jak zaczeli was rekrutowac to i tak byli jebani az tak ze wyszli z serverka Niezdecydowany

Ciekawi mnie to kiedy cocodiny niebyly jebane na funie byly jebane na s1 byly jebani tak samo wodzowie na funie byly jebani.
A ogolem co wy macie do tego shenrona z aelem go na funie sprawdzalismy z ulti glovami+8 to sie wydawal kozak dodajac ze jego str tam chujowo leci a na s1 teraz leci normalnie lecisz bp kolcow i pewnie masz 140 str.
Jedyny problem jaki mial to ze sie go wolno expilo co mialo teraz byc z balansowane az mnie korci zeby zrobic shenrona i was jebac jak buraki Niezdecydowany.

I tak kazdy wie ze jak ktos zrobi shenronem lub buubkiem hardy to gg bo sa nie do zajebania Szczęśliwy.
wogole na hardach teraz typa nwm jak tam sie ubija jak sie bije typa po 5k a super kamka co 7 sec Szczęśliwy.

ja tez nie rozumiem placzu na shenrona gralem nim 2 edycje temu i powiem szczerze ze jedyny minus to mana bo z tym byla ostra masakra ale chyba zostalo to lekko poprawione wiec nie powinno byc tragicznie. Dodatem tez ze na ostatniej edycji jak nikt nie mial 130 defy i m belta to shrouded ladnie nas w 2 sekundy zabijal na omega blowie oczywiscie potem jak sie ludzie wyskialali to juz nie szlo zabijac sama lapa ale przeciez tak samo jest z gohanem najpierw zabija samym balem i 0 podjazdu do niego a jak juz sie wyskiluje i zdobedzie eq to jak sie chwilke pobije i trafi ladnie kamke to idzie zabic
Odpowiedz
#9
why 5k Szczęśliwy?
Odpowiedz
#10
ADOX TY CHORY POJEBIE ODDAJ MOJE ITEMY!!!!!!!!!!!!!!!!!
GIKILIKI NAWET NIE BEDE GADAL CO ODJEBALES NA NORBIEGO SMIESZNYM OTSIE SzczęśliwyDDD
CO DO FUNA TO SAM CHCIALES GRAC RAZEM POZNIEJ SIE SPLAKALISCIE ZE BILEM WASZEGO
to poszlismy do vicodinow na chwile i odrazu grac przestales Szczęśliwy wiec niewiem co ty kminisz ale mniejsza na s1 bedziesz jebany to wiem napewno Szczęśliwy

adox o to chodzi zeby niebylo pvp 1 vs 1 bo to bezsens Uśmiech
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu