Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Buff Shenron
#11
E halo skad wy jakies info macie ze nie bedzie pvp 1 vs 1 napierdoliliscie sie ? taka zmiana pvp zmieni caly gameplay w chuj a tu ani testow ani nic najebani Szczęśliwy?
Odpowiedz
#12
ludzie odemnie maja pacca za freee na 18 dni Uśmiech

adox mowil ze grac nie bedziesz Duży uśmiech

na hard questach nie zabijesz nikogo solo tak zawsze bylo
Odpowiedz
#13
(02-04-2017, 00:15)Wodzunio napisał(a): ludzie odemnie maja pacca za freee na 18 dni Uśmiech

adox mowil ze grac nie bedziesz Duży uśmiech

na hard questach nie zabijesz nikogo solo tak zawsze bylo

Ja tu nie mowie o solo buubka,shenrona niema szans nawet w 10 wypierdolic na s1 jak mycza w 8 niemogli wyjebac jak gral andro ktory sie leczy po 27.5k na 1k lvlu ze stara kamka...

Grac niemam zamiaru to samo aelo chyba ze vultur ogarnie jakies lepsze zmiany bo te zmiany nic niezmieniaja dalej edycja padnie po miesiacu.

jedynie edycja z 999 lvl przebila funa a teraz to fun>s1.

Shenron to taki lepszy brolly wiecej hp>taka sama lapa i o w chuj wiekszy heal z infernalem to shenron ma heal na poziomie buubka. i troche wiekszy ki dmg ma+target.

A giki sie pytasz czm 5k? a bo temu ze na 2.1k lvlu w gohana freezer ktory z ee wali po 240k w tma bije po 13k. to myslisz ze ile sie bedzie bilo? freezer na 1k walnie 7.5k a nikt niema dmg jak on z last spella oprocz spcka ktorym sie nieoplaca grac skoro go buubek wypierdala w 0.5 sec. reszta profek po 5k bedzie bic buubkiem pewnie po 3.5k.
Odpowiedz
#14
jak ja hardy mialem to ty placzku niegrales Uśmiech a twojego spcka ojebalem za 100plnow wiec dziekoweczka za zarobrek Szczęśliwy
Odpowiedz
#15
jak Ty kolegow nie masz :<
to adox musial lamic bo on wbil mi hardy na frezie i vegecie Niezdecydowany so sad

adoxik smieja sie z Cb zrob cos Ty pro graczu Szczęśliwy
Odpowiedz
#16
W ogóle o jakim Wy tu pvp mówicie? Szczęśliwy

Nie możecie mówić, że ktoś kogoś pokonał tylko co najwyżej, że któryś ma lepsze skrypty Duży uśmiech
Odpowiedz
#17
to jest bull tego niezrozumiesz Szczęśliwyddd
Odpowiedz
#18
Troche beka ze niby tym vegeta lamil mimo ze ten vegeta na hardach padl raz na exicie na silce Szczęśliwy.
Odpowiedz
#19
no co ty adoxik przeciez bull wie lepiej Szczęśliwy
on ma kolegow na niego trza uwazac

https://www.youtube.com/watch?v=wYqh2FPX1WE
od 38.50 minuty masz moje chujowe pvp na vegecie :<
Odpowiedz
#20
Nie no exp wyglada calkiem spoko sprobowac mozna jak zobacze ze na bocie w nocke wbilem 5 lvl tak jak ostatnio na s1 to odrazu exit a jak jakies normalne poziomki sie dostanie to zostane Szczęśliwy
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu