Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pare kumatych pomyslow dla S1
#1
Witam widze na forum gowno burze ktora powodouje pomysly bez przemyslenia aka graczy no-pvp. Jako ze ja i moi znajomy w sensie teamek wbijamy w 7-8 osob max 9. Chcialbym tylko dodac zanim napisze pomysly. Iz jesli jeden z nas dostanie bana za JEBANE PVP ZE WPADLISMY PO TYPA walimy exit i serverek traci na duzej ilosci graczy ( oczywiscie pomyslicie ze 7-9 osob to gowno znaczy ale miec team co chce wary na servie duzo zmienia). Oczywiscie podpinam zeby byl zakaz uzywania CL w grze i auto zanzo bodajze gdyz to psuje pvp.

Pomysly by uraratowac server:

1. Grav Room: Dlaczego zapytacie? Gdyz all pomysly i stary system na ostatniej edycji tylko usuwalo na biezaco graczy z serverka i niszczylo niektorym osoba psychike. Musieli robic filmiki i ssy na ludzi co im zabijaja moobki. Drugi argument powinien w zupelnosci wystarczac wedlug mnie zakladajac ze maxymalnie mamy 8h staminy dziennie i jak polowa servera walnie bota na noc na expa wykorzysta ja to rano juz jej nie ma prawda? Dalej po Sql zostaje mu jakos kolejne 8h na gre i co ma robic przeciez to tylko spowoduje ze bedzie xxx wiecej wpadow w ludzi ktozy sa po za terenem POLICE i PZ. Dodam to ze dzieki grav roomowi kazdy by mial wyjebke i stawial bota i bylo by miodzo. Jedyna propozycja co do grava proponuje  zwiekszyc koszt biegania zeby np. ten max ene byl mozliwy do wbicia na h lvl/. Alternatywa jest to zeby ustawic cos ala lvl barrier. Czyli na 200 lvl mozna wbic 100 ene, na 300 lvl mozna wbic 115, na 400 lvl mozna wbic 125ene i na 500 lvl mozna wbic 133  a jak juz ktos chce to na 600 mozna wbic 136.

2. Jako ze stamina bedzie proponowalbym nie banowac graczy ale no oczywiscie jak tam chcecie. Jesli nie zdajecie Sobie sprawy jak wygladaja edycje to bedzie tak przez pierwsze 3 tygodnie beda ganiac all w nocy za dnia i banowac, a pozniej po 3 tygodniach miesiacu nie bedzie tych banow tak czestych.

3. Chcecie serverek no-pvp odpalcie jakies no pvp world czy cos to pogracie Sobie bez pvp.

Dziekuje i zastanowcie sie czy te all gowno jebane punkty w regulaminie nie zasmiecaja tylko miejsca. W tych czasch nie mozna banowac za byle gowno. Main Bany powinny byc for CL i AUTO ZANZO, Blokanie respow noob harami, BUG abuse to chyba na tyle.


Maly dodadeczek nigdy na nikogo nie nagralem filmiku nie wazne jakby mnie wkurwial jak juz screen elfik za mnie zrobil ale w zyciu nie nagrywalem i nie bede nagrywac filmikow learza wiec nie wiem co do mnie sapiesz.
Odpowiedz
#2
brak grav = problemy, podwazanie autetycznosci dowodow, wiecej pracy administracji (sprawdzanie,banowanie)
grav = brak problemow, trzeba hajs wydac na cos innego niz satan arena,

Jak komus zalezy to moze nowymi charami wbijac 50 lvl w 5 minut i wam zabijac te commando/bombery. Mozecie sobie dochodzic ile checie jak bede zakladal konto i logowal sie z internetu na telefonie...
Edycje temu wyexpienie do 50 zajmowalo wiecej czasu, wiec nikomu sie nie chcialo robic noob charow. Teraz wbicie 50 to kwestia 5-10 minut. Wiecej czasu zajmie proces banicji i wasze lurowanie commando, niz osobie psujacej wam lure
Odpowiedz
#3
VULTUROWI SIE NIE BEDZIE CHCIALO POTWIERDZONE INFO Duży uśmiech
SR CAPS

CL I AUTO ZANZO BAN NA CONAJMNIEJ 4 DNI MOIM ZDANIEM TU SIE ZGODZE W 100% INVI PRZEMYSL TO Uśmiech
Odpowiedz
#4
Raz musze powiedziec ze napisales cos madrego. Watpie ze beda bany za bota predzej jak ostatnio deska na bad karmie, ale tu sie musi Vultur ustosunkowac co do wymiaru kar.
Jezeli Vult zgodzi sie zmienic grav rooma, to nie bede mial nic przeciwko wywaleniu pkt z biciem mobow, ktory suma sumarum jest tu odkad powstal regulamin, ale jak to ladnie Learza zauwazyl tu nie chodzi o regulamin, ale o to co niektorzy maja w glowie, a raczej czego nie maja.

Jezeli Vult nie zajmie stanowiska w sprawie gravu to podmienie aktualny punkt regulaminu na ten Cive'owy.

I zaznaczam ze nie chodzi w tym "biciu potworkow" o wszystkie moby tylko konkretnie Commando, Bombery i Tsuful Engineery tym razem juz z pominieciem Tsuful Soldierow bo tu tez bylo za duzo kombinowania.

Co do CLa jestem jak najbardziej za banowaniem tego [wydaje mi sie ze ostatnio Shrouded przedstawil dosc fajny filmik dlaczego Szczęśliwy]. Podobnie jak bylo wczesniej za auto zanzo.
Nie mam nic przeciwko Re i obracaniu skoro i tak jest ta sekunda.
Odpowiedz
#5
Invi to wedlug Ciebie wszystko bylo by ok jesli mialbym czekac 1min czy iles za tym az ujebie typa Szczęśliwy? No bez przesady polowe serva bys banowal jakby tak bylo Szczęśliwy
Odpowiedz
#6
(03-04-2017, 15:46)Orgazm Mariji napisał(a): Invi to wedlug Ciebie wszystko bylo by ok jesli mialbym czekac 1min czy iles za tym az ujebie typa Szczęśliwy? No bez przesady polowe serva bys banowal jakby tak bylo Szczęśliwy

przeczytaj jeszcze raz post Cive'a

"W przypadku nagrywania/sprawdzania gracza" zeby nie bylo sytuacji gdzie zaczynasz typa sprawdzac, sprawdzasz go 5 sekund wskakuje kolejna minuta i report na forum.
Nikt tu nie mowi o biciu innych
Odpowiedz
#7
Mam kumaty pomysl.

Vultur postaw ten jebany test serwer i napisz co zmieniles w postaciach i czy planujesz jakies zmiany a nie calymi dnami siedzisz na tsie z jakas ania czy tam asia i sie opierdalasz calymi dniami
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu