Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Taski
#1
Taski w dbp od zarania dziejow sa niezmieniane wygladaja one od zawsze tak samo mam pewna koncepcje 


taski obecne te od paragrasa jak i nagrode za nie (hp i achi) zostawic tak jak jest aby nie bylo komplikacji 


dodac taski u jakiegokolwiek innego npc moze to byc np goku/dende/north kaio 

taski te beda trudniejsze za ich zrobienie dostaniemy powiedzmy 800 hp i ki dodatkowo taski mozna bedzie powtarzac jak to by dzialalo?

Zalozmy, ze bierzemy taska na powiedzmy annihilatory i nagroda za taska jest np milion expa po zrobieniu taska mozemy wziac go ponownie ale nagroda bedzie juz tylko 500 k expa gdy bierzemy go jeszcze raz da nam ponownie tylko 500 k expa. Jednego taska (np na annihilatory) bedzie mozna zrobic tylko raz dziennie dodatkowo jezeli skonczy nam sie stamina to nie bedzie nam zalizcalo mobow do taska.


Moby i nagrody:


1 Tsufull civiliany

Do zabicia: 600 mobow

nagroda: 280 k expa oraz 3 cc




2 samurai task- ninje i shoguny

Do zabicia-800 mobow

nagroda: 450 k expa i 5 cc


3 pirate wolf task


Do zabicia- 600 mobow

nagroda- 400 k expa i 4 cc


4 guards task- wliczaja sie guardy i hetmanchy

Do zabicia-800 mobow

Nagroda- 400 k expa i 4 cc


5 winter soldier task

Do zabicia-600 mobow

Nagroda: 400 k expa i 4 cc



6 strong bandit task- wliczaja sie mafiozo huge bandity i bombery

Do zabicia-500 mobow

Nagroda- 600 k expa i 5 cc


7 ice warriors task

do zabicia- 400 mobow

nagroda- 800 k expa i 6 cc


8 destructor task

do zabicia- 600 mobow

nagroda- 1.2 miliona expa i 6 cc


9 saiyan elite task

do zabicia- 1000 mobow

nagroda- 2 miliony expa  i 5 cc


10 super elder namek task

do zabicia- 400 mobow

nagroda: 10 milionow expa i 15 cc


11 armored oozaru task

do zabicia-800 mobow

nagroda: 10 milionow expa i 15 cc


12 metalic task

do zabicia-1200 mobkow

nagroda- 20 milionow expa i 30 cc


13 biotsufull task

do zabicia-1200 mobkow

nagroda: 23 miliony expa i 35 cc



14 ultimate annihilator task


do zabicia-600 mobkow


nagroda-20 milinow expa i 30 cc


15 super destructor task


do zabicia- 500 mobkow

nagroda- 15 milinow expa i 25 cc


16 c13 task

do zabicia- 300 mobkow

nagroda- 40 milionow expa i 80 cc






Jak pewnie zauwazyliscie nie ma taskow na moby typu desery keany super saiyany blaze. Dlaczego? Exp tam jest bardzo dobry wiec byloby to przesadzone dodanie taski na moby na ktorych nieco mniej oplaca sie expic np ice warriory sprawi, ze nagle bedzie wiecej respow wartych uwagi co rozwiaze sprawe niewystarczajacej ilosci respow


jako, ze zalozylem, ze taski bedzie sie dalo powtarzac nie przesadzalem z nagroda oczywiscie liczby sa tylko +/- mozna wszystko zmienic ale uwazam, ze byloby to ciekawe moze nie expiloby sie caly dzien na 1 spocie tylko warto by bylo go zmienic aby zrobic 2 taski 1 dnia? Np na metale i na bio napewno byloby to duze urozmaicenie i powiew swiezosci dla naszego starego jak swiat systemu taskow.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Gosia
Odpowiedz
#2
czemu piszemy prawie to samo w tej samej chwili przypadek nie sadze :}
Polubiłbym ten post ale moby co już są w jakich kolwiek taskach nie mogą być dodane do standardowych tasków kiedyś vultur chyba o tym wspominał.
Odpowiedz
#3
(16-04-2017, 02:57)this is sparta napisał(a): czemu piszemy prawie to samo w tej samej chwili przypadek nie sadze :}
Polubiłbym ten post ale moby co już są w jakich kolwiek taskach nie mogą być dodane do standardowych tasków kiedyś vultur chyba o tym wspominał.

pisal o tym dawien dawno temu ale wydaje mi sie, ze rozwiazal ten problem robiac daily przynajmniej mam taka nadzieje. Np jest task na AO od vegeta kinga i w daily tez mozna miec AO
Odpowiedz
#4
(16-04-2017, 03:41)Cive napisał(a):
(16-04-2017, 02:57)this is sparta napisał(a): czemu piszemy prawie to samo w tej samej chwili przypadek nie sadze :}
Polubiłbym ten post ale moby co już są w jakich kolwiek taskach nie mogą być dodane do standardowych tasków kiedyś vultur chyba o tym wspominał.

pisal o tym dawien dawno temu ale wydaje mi sie, ze rozwiazal ten problem robiac daily przynajmniej mam taka nadzieje. Np jest task na AO od vegeta kinga i w daily tez mozna miec AO

Nadzieja podobno umiera ostatnia i wydaje mi się że masz racje naciskajmy go dalej a urodzą nam się nowe updejty na tej edycjiiiiiii!
Odpowiedz
#5
Lepsze juz by bylo dostawanie czegos takiego jak summon poimts np robisz w nieskonczonosc taski i za kazdego doatajesz od 50 do 200 task punktow i np najlepsze jakies nowe eq lub prawie najlepsze za np 10000 task pointow mozna kupic arma 10% abso na spelle lub arma 10% more dmg ze spelii lub cos w ten desen bo gra i tak sie konczy z jakims smiesznym destro armem lub magic, mystic

Widzialem to na innych otsach i robi robote expiac ciagle na taskowych mobach w 10 osob na najlepszy armor zbieralismy ok miesiaca czasu

Btw slyszalem ze nowy updejt bd dopiero po starcie nowej edycji Niezdecydowany
Odpowiedz
#6
(16-04-2017, 11:49)Wodzunio napisał(a): Lepsze juz by bylo dostawanie czegos takiego jak summon poimts np robisz w nieskonczonosc taski i za kazdego doatajesz od 50 do 200 task punktow i np najlepsze jakies nowe eq lub prawie najlepsze za np 10000 task pointow mozna kupic arma 10% abso na spelle lub arma 10% more dmg ze spelii lub cos w ten desen bo gra i tak sie konczy z jakims smiesznym destro armem lub magic, mystic

Widzialem to na innych otsach i robi robote expiac ciagle na taskowych mobach w 10 osob na najlepszy armor zbieralismy ok miesiaca czasu

Btw slyszalem ze nowy updejt bd dopiero po starcie nowej edycji Niezdecydowany

Postaciami z ki abso biegasz z magic armem. < co jest dobrym armorem
A postaciam z melee abso biegasz z m shirtem < ktory wedlug mnie jest sredniawy i za latwo zdobyc mozna by bylo dodac arma z +5% i jak mi powiesz ze te 2% chuja da to naprawde wiesz chuja o dbp i abso.
eq wiecej na dmg niema sensu robic bo to moze balans zjebac totalnie bo takim buubkiem se mozesz latac nawet z emerald beltem, powiecmy tym armem+magiem i na tych 600 lvlach bedziesz mial dmg jak freezer bedac bardziej tankowatym wiem co bylo jak mozna bylo dac 50 powera buubkiem to byl nie do ujebania.

Ale wedlug mnie takie taski na dbp by sie przydaly i jeszcze zeby mozna bylo brac scrolle+super crystale jakos tanio zeby w te 2 tyg sie mialo ze 50 super scrolli i tak na +10 balla potrzeba z 400 chyba ze ma sie szczescie takie jak lotniecie csa.

i jeszcze jedna kwestia tego zeby zrobic ze 20 agi=20 powera a nie z 20 agi = 11% abso a 20 powera =15% dmg powinno byc 15/15 albo 11/11 to juz decyzja do vultura ale to musi byc zmienione i jest gadane o tym od czasow no cheat.
Odpowiedz
#7
adox to sa tylko randomowe cyferki i nazwy dalem...
nagrody moga byc inne Uśmiech
ogolna ide jest fajna Cwaniak bo poza ciaglym expem mozesz napierdalac taski jeden za drugim i zbierac dodatkowy exp + te punkty
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu