Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne by Vultur :)
#21
Mogl bys dac backpack senzu troche ki capsulek zeby jabe dobrze przetestowac

I Bronie dac na+8 i eq na +6.
Odpowiedz
#22
(14-05-2017, 16:35)Adoxv20 napisał(a): Mogl bys dac backpack senzu troche ki capsulek zeby jabe dobrze przetestowac

I Bronie dac na+8 i eq na +6.

Wlasnie bronie na +8 i wrescie chcialbym zobaczyc dmg broni na +10 <<<
Odpowiedz
#23
Cell dalej nie grywalny moze jakis inny specjal? bo to jest tragedia
gohan nie do ujebania nawet jak to probowali na targetingu ale chyba bez rak tak czy siak nie do wyjebania
nw lapa gorsza niz bubek z tym obkrecaniem daleko nie zajdzie...
human heal zbyt slaby jak na postac z melee + bez rage jest gownem
shenron da rade grac dmg jakis ma + duzy ++ na omedze
jaba ujdzie
tuffle nawet nawet
bubek ujdzie
spc jak spc zawsze op
videlka dmg jak gohana z golden capsa jeszcze bardziej op niz gohan

zreszta wiadomo zawsze bedzie placz bo ktos ma lepsze skrypty lepsze eq itp itd
Odpowiedz
#24
Wedlug mnie w jabie tylko powinno byc cofniete ten nerf lapy co dostal te 15% bo to zniszczylo jabe wedlug mnie.
Bo niedosc ze placi rage za full heala i ciezko mu utrzymac ten rage. a praktycznie bez tego nieustoi 2 osob bo z gran aura sie leczy z infernalem do 28k tylko.
Iku to samo na dashu 1v1 sie nawet z ballowcem tego nieutrzyma i mnie ciekawi jak jaba ma kogos dogonic bez dasha.
+ wporownaniu do shenrona lapy to teraz jaba ma taka sama tylko ze shenron ma 100% crita buffa.
+ mozna by bylo zrobic ze 100 ki swordow sie zmienia w lepszy sword tak zeby nielatac z 10 bp ki swordow i capa tracic.

Mozna by bylo zrobic ze iku i gran aura sie niegryza czyli ze mozna uzyc iku bez exu na gran aure. bo tak to bedzie mozna iku wylaczyc jak sie kogos gania i nagle odpalic jak wiesz ze cie targetuja a nie ze musisz wyjsc z ekranu zeby odpalic iku jak do tego czasu mozesz juz pisac hi do yamy.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Adoxv20:
  • demonsofdrago
Odpowiedz
#25
(14-05-2017, 17:12)Adoxv20 napisał(a): Wedlug mnie w jabie tylko powinno byc cofniete ten nerf lapy co dostal te 15% bo to zniszczylo jabe wedlug mnie.
Bo niedosc ze placi rage za full heala i ciezko mu utrzymac ten rage. a praktycznie bez tego nieustoi 2 osob bo z gran aura sie leczy z infernalem do 28k tylko.
Iku to samo na dashu 1v1 sie nawet z ballowcem tego nieutrzyma i mnie ciekawi jak jaba ma kogos dogonic bez dasha.
+ wporownaniu do shenrona lapy to teraz jaba ma taka sama tylko ze shenron ma 100% crita buffa.
+ mozna by bylo zrobic ze 100 ki swordow sie zmienia w lepszy sword tak zeby nielatac z 10 bp ki swordow i capa tracic.

Mozna by bylo zrobic ze iku i gran aura sie niegryza czyli ze mozna uzyc iku bez exu na gran aure. bo tak to bedzie mozna iku wylaczyc jak sie kogos gania i nagle odpalic jak wiesz ze cie targetuja a nie ze musisz wyjsc z ekranu zeby odpalic iku jak do tego czasu mozesz juz pisac hi do yamy.

Ile razy były pisane tematy o jakieś demonic swordy lub coś w tym stylu. Nigdy nie było to wprowadzone i pewnie nie będzie przy tej edycji.
Odpowiedz
#26
Janemba bedzie op z waszymi zmianami Duży uśmiech
Odpowiedz
#27
Posta Aela skonczylem czytac po pierwszych 4 slowach Szczęśliwy
Odpowiedz
#28
Proponuje dodac te guild tagi tu opis by shrouded

"Jak chcesz by ten server byl dosc ciekawy to musisz wprowadzic guild tagi. Parcele co nie potrafia zaznaczac itp nie beda mogli ciebie wpisac do targetingu bo bedziesz mogl 1 komenda zmienic tag gildii na warze. Np masz [XSC] Shrouded Colour, !changeguildtag BTF i mas z[BTF] Shrouded Colour. Taki skrypt chyba nawet jest gdzies gotowy na internetach. Nie ma sensu grac tutaj lapa ani wgl na tym servie jak takie parcelki ( mycze) graja we 2 videlki, odpalaja targeting i nic nie musza robic oprocz uciekania. Dodatkowo combo leaderzy tez beda musieli chociaz zaznaczyc recznie a nie targeting im sam zaznacza. Jak dla mnie i tak w regulaminie za CLa powinien byc delete.
"
Odpowiedz
#29
A ja proponuje cofnąć pomysł z tym durnym max lvl. Nie każdy gra po to, żeby się bić, są neutralne, którzy chcą podbić topke. Poza tym, nie słyszałem, żeby na jakimkolwiek serwerze było ograniczenie lvla...
Odpowiedz
#30
(14-05-2017, 18:09)Tobby napisał(a): A ja proponuje cofnąć pomysł z tym durnym max lvl. Nie każdy gra po to, żeby się bić, są neutralne, którzy chcą podbić topke. Poza tym, nie słyszałem, żeby na jakimkolwiek serwerze było ograniczenie lvla...

Leauge of legends?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu