Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ważne by Vultur :)
#31
(14-05-2017, 18:09)Tobby napisał(a): A ja proponuje cofnąć pomysł z tym durnym max lvl. Nie każdy gra po to, żeby się bić, są neutralne, którzy chcą podbić topke. Poza tym, nie słyszałem, żeby na jakimkolwiek serwerze było ograniczenie lvla...

Zeby pobic topke to trza pierw ja wyjebac na tym s2 nawet bys w top 20 niebyl jak by kazdy gral
Odpowiedz
#32
O matko porównywać lola do tibii...
Odpowiedz
#33
(14-05-2017, 18:28)Tobby napisał(a): O matko porównywać lola do tibii...

Nigdy nie grałem w lola ani jednej minuty, ale tam chyba też chodzi o pvp Szczęśliwy
Odpowiedz
#34
(14-05-2017, 18:28)Adoxv20 napisał(a):
(14-05-2017, 18:09)Tobby napisał(a): A ja proponuje cofnąć pomysł z tym durnym max lvl. Nie każdy gra po to, żeby się bić, są neutralne, którzy chcą podbić topke. Poza tym, nie słyszałem, żeby na jakimkolwiek serwerze było ograniczenie lvla...

Zeby pobic topke to trza pierw ja wyjebac na tym s2 nawet bys w top 20 niebyl jak by kazdy gral

No tak, bo Ty tutaj razem z kolegami jesteś najlepszy i co edycje nie pozwolisz, by ktokolwiek expił. Swoją droga, nie pisałem o tym, ze chce być w top20, tylko na temat Max lvla. Jak nie odnosisz się do tego, nie rob dodatkowego spamu Oczko

(14-05-2017, 18:30)Vultur napisał(a):
(14-05-2017, 18:28)Tobby napisał(a): O matko porównywać lola do tibii...

Nigdy nie grałem w lola ani jednej minuty, ale tam chyba też chodzi o pvp Szczęśliwy

No cóż, szkoda. Po prostu są tez ludzie, którzy czerpią satysfakcję z robienia questow, wbijania lvla, itd. To może edycja bez elfbota? Duży uśmiech
Odpowiedz
#35
(14-05-2017, 18:32)Tobby napisał(a):
(14-05-2017, 18:28)Adoxv20 napisał(a):
(14-05-2017, 18:09)Tobby napisał(a): A ja proponuje cofnąć pomysł z tym durnym max lvl. Nie każdy gra po to, żeby się bić, są neutralne, którzy chcą podbić topke. Poza tym, nie słyszałem, żeby na jakimkolwiek serwerze było ograniczenie lvla...

Zeby pobic topke to trza pierw ja wyjebac na tym s2 nawet bys w top 20 niebyl jak by kazdy gral

No tak, bo Ty tutaj razem z kolegami jesteś najlepszy i co edycje nie pozwolisz, by ktokolwiek expił. Swoją droga, nie pisałem o tym, ze chce być w top20, tylko na temat Max lvla. Jak nie odnosisz się do tego, nie rob dodatkowego spamu Oczko

(14-05-2017, 18:30)Vultur napisał(a):
(14-05-2017, 18:28)Tobby napisał(a): O matko porównywać lola do tibii...

Nigdy nie grałem w lola ani jednej minuty, ale tam chyba też chodzi o pvp Szczęśliwy

No cóż, szkoda. Po prostu są tez ludzie, którzy czerpią satysfakcję z robienia questow, wbijania lvla, itd. To może edycja bez elfbota? Duży uśmiech

Tak edycja bez elf bota, to też taka niespodzianka, kończę kilka zabezpieczeń Uśmiech
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Vultur:
  • Gosia
Odpowiedz
#36
I bardzo dobrze. Teraz nie potrzeba ograniczać staminy, bo dzieciątka zmęczą się po 15 minutach expa. Wszystko idzie w prawidłowym kierunku. W końcu naga przyda mi się do czegoś innego, niż real tibia. Oczko
Odpowiedz
#37
Cojaczytam Szczęśliwy
Odpowiedz
#38
ta edycja bez elfbota to by sie skaczylo jak no cheat tylko zamiast aela nw 1v5 to bedzie gohan lub c18 1v5.

Bo bez elfa to sie nieoplaca grac niczym innym niz ballowiec na dbp taka prawda.
Odpowiedz
#39
(14-05-2017, 19:35)Adoxv20 napisał(a): ta edycja bez elfbota to by sie skaczylo jak no cheat tylko zamiast aela nw 1v5 to bedzie gohan lub c18 1v5.

Bo bez elfa to sie nieoplaca grac niczym innym niz ballowiec na dbp taka prawda.

No zobaczymy czy skończy się tak jak mówisz, ja w to szczerze wątpię Uśmiech
Odpowiedz
#40
(14-05-2017, 19:40)Vultur napisał(a):
(14-05-2017, 19:35)Adoxv20 napisał(a): ta edycja bez elfbota to by sie skaczylo jak no cheat tylko zamiast aela nw 1v5 to bedzie gohan lub c18 1v5.

Bo bez elfa to sie nieoplaca grac niczym innym niz ballowiec na dbp taka prawda.

No zobaczymy czy skończy się tak jak mówisz, ja w to szczerze wątpię Uśmiech

"Słabo mi jak was słucham, hipokryzja - grałeś gohanem, że masz takie wnioski - wątpię?"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu