Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Balans postaci
#11
(16-06-2017, 12:07)Cive napisał(a): Hate- co do many to wbij 999 lvl jezeliby potraktowac shenrona jako tanka to ma calkiem spoko dmg.

Spoko dmg? Tylko majin ma mniejszy dmg z lasta, a z super kame shenron wali najmniej. Heal przeciętny, Videlka stoi więcej więc o jakim tanku i dmg tu mowa? Chcesz to ja Ci tego shenrona chętnie odsprzedam, ja nie mam zamiaru się dłużej nim męczyć. 
Argument na 999 będziesz mieć mane jest tak słaby, no ale dobra to ma sens wbić 999, żeby Twoja postać miała szanse wyrabiać z spellami. A nie czekaj na 999 omega blow i tak zabiera 40% many i trwa tylko 10s Duży uśmiech
Na serwie najmniej jest shenronow hmm ciekawe dlaczego - skoro jak na tanka ma spoko dmg  Niezdecydowany
Odpowiedz
#12
Poprawka, najmniej jest c17 Duży uśmiech
Odpowiedz
#13
(16-06-2017, 12:35)Hate napisał(a):
(16-06-2017, 12:07)Cive napisał(a): Hate- co do many to wbij 999 lvl jezeliby potraktowac shenrona jako tanka to ma calkiem spoko dmg.

Spoko dmg? Tylko majin ma mniejszy dmg z lasta, a z super kame shenron wali najmniej. Heal przeciętny, Videlka stoi więcej więc o jakim tanku i dmg tu mowa? Chcesz to ja Ci tego shenrona chętnie odsprzedam, ja nie mam zamiaru się dłużej nim męczyć. 
Argument na 999 będziesz mieć mane jest tak słaby, no ale dobra to ma sens wbić 999, żeby Twoja postać miała szanse wyrabiać z spellami. A nie czekaj na 999 omega blow i tak zabiera 40% many i trwa tylko 10s Duży uśmiech
Na serwie najmniej jest shenronow hmm ciekawe dlaczego - skoro jak na tanka ma spoko dmg  Niezdecydowany

Uwierz mi ja na 600 lvl po rebie tez nie wyrabialem z mana gohanem tak samo c18 tez ciezko wyrobic z mana mana przychodzi z lvlem i nie ma co jej dopisywac do minusow postaci.
Odpowiedz
#14
@Adox
na jakim lvlu Brolly bije 102-108k ?

@cive
+ hardy ? bo hp tyle nie mam z smokiem i db bp jbc.
Odpowiedz
#15
Dorpaz- http://board.dbp.prioritygame.pl/showthread.php?tid=964

tabelka robiona na test serverze na 999 lvlu gdy kazdy mial takie same eq i achi. Podejrzewam, ze jest to na 20 power +kaddish arm i magic turban.

@ ja tam mam nawet wiecej niz w tabelce chyba 39,5 k mialem ze smokiem+db bp na 999 lvlu
Odpowiedz
#16
(16-06-2017, 13:06)Cive napisał(a): Uwierz mi ja na 600 lvl po rebie tez nie wyrabialem z mana gohanem tak samo c18 tez ciezko wyrobic z mana mana przychodzi z lvlem i nie ma co jej dopisywac do minusow postaci.

C18? Gohan? Ich spelle są w kosztach 1500many, shenrona 3k. Lvl nic nie da skoro 1 skill zabiera % many. Nawet jeśli wykreślimy to z minusów, to wciąż się pytam gdzie ten shenron ma dmg? Najsłabsze super kame, 2 od końca najsłabszy last spell. Tankowaty też nie jest ma tylko 10% na ki i trochę więcej hp z przeciętnym healem. Większe proty mają dpsy które jeszcze walą z kulki Videl 15%, Cooler 10% i 10% o dmg już nie mówiąc. Teraz każdy robi Videl bo jest najlepsza.  Dziwicie się też czemu nikt nie gra c17 wystarczy odpowiedzieć na pytanie, co on ma czego nie ma Videl? I w drugą stronę co ma Videl czego nie ma C17?
Odpowiedz
#17
Cive, videl niema slabszej kulki niz gohan, videlka na golden capsie ma balla wporownaniu do saiyanow lapy.

Co do shenrona to hate ma racje ten shenron tez potrzebuje zmian. Poprostu jak patrzysz na inne postacie to sa poprostu lepsze to jest jak porownanie brollasa do goka i vegety, brollas jest we wszystkim lepszy.

To powinno byc tak
brolly = sama lapa jego spell powinien bic w chuj chujowo tak szczerze z all profesji on powinien ze spella bic najmniej cos kolo dmg buubka.
Goku = chujowa lapa i w chuj dmg z ttk < chujowa lape juz ma bo ma gorsza od cella wiec buff do ttk sie przyda.
Vegeta = hybryda lapy+spella. < jak sie znerfi brollasa i zbuffuje goka to nietrzeba nic w nim ruszac.

Nikt niema takiego info balansu jak ja aktualnie wiem jaka kazda profa odstaje,i jest chujowa.
a jak napisalem temat o balansie to mi vultur zamknal ciekawi mi czemu jeszcze ten temat niejest zamkniety mimo ze pisalem cala prawde i jeszcze sam chcialem zeby moja profa byla znerfiona moze to bylo przez moje agresywne podejscie chuj wie. ale wiemy ze balans na dbp jest chujowy od 2 edycji. nic z tej edycji s1 vultur do balansu niewzial jedynie nwka/coolera+humana i spc w pve, a w reszte wyjebane o ki abso cella walcze od 3-4 edycji? bo tank ktory leci na hita od freezera to nie tank Szczęśliwy.

Vultur jak chcesz to ci znowu napisze rozpiske kazdej postaci pokolei jakie zmiany potrzebuja Niezdecydowany.
Odpowiedz
#18
Co do shenrona sie zgodze, dawno sie nie smialem tak jak wtedy kiedy jakis typ stal shenrona po fuzce na samych senzu Szczęśliwy

Wyczyscilem temat ze zbednych postow, nastepnym razem do kazdego dorzuce warny
Odpowiedz
#19
(16-06-2017, 14:49)Invisiblity napisał(a): Co do shenrona sie zgodze, dawno sie nie smialem tak jak wtedy kiedy jakis typ stal shenrona po fuzce na samych senzu Szczęśliwy

Wyczyscilem temat ze zbednych postow, nastepnym razem do kazdego dorzuce warny

A kiedy ja bede mogl ciebie warnowac? ; /

Imo cell i tuffle bez jakiegokolwiek abso na ki sa po prostu slabi i nie spelniaja swojej roli cell w anime warda skora i ma najmniej melee absa z tankow+absorbowal androidow i ma 0% ki abso troche slabo. Co do shenrona gralem nim raz i jedynym problemem jaki mialem to mana ale mialem tam kolo 600 lvla wiec pozniej byloby lepiej.
Odpowiedz
#20
@Adox
jak zbuffuja lape brollyego to mozna znerfic spell.. wy wgl nie bierzecie pod uwage tego ze z lapy w pvp sie nie trafia z konca ekranu jak u kulkowcow.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu