Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
PVP BALANCE V2
#11
To co, dzisiaj kopane? Uśmiech
Odpowiedz
#12
(27-07-2016, 13:25)Cive napisał(a):
(27-07-2016, 10:07)Gosia napisał(a): Andrzej Serce!! Problem mam taki, że w godzinach testów praktycznie nie mam jak testować wprowadzonych przez Ciebie zmian, bo w tym okresie ludzie po prostu graja w POke Go. 


Proponuję abyś zrobił jakąś lokacje z mobami - być może jest jakas szansa aby zrobic "BOTy" z profesji które są do wyboru i walczyć przeciwko nim, to taki pomysł, nie mam pojęcia czy jest wykonalny itd.

Czekam na mój s1 !!!! całuje gorąco cały team, bo robicie kawał dobrej roboty chłopaki Uśmiech

Bylby wykonalny jakby odpalil 16(chyba tyle jest profek) mc i na kazdej ustawil bota aczkolwiek pvp z tak ustawionym botem to zadne pvp

dlatego na dbp nie ma zadnego pvp
Odpowiedz
#13
Ja tam wczoraj pograłem 5h na testach i uważam że naprawde ciekawie to się prezentuje.. ale komentarz czy ewentualne uwagi odnośnie balansu zostawie dla siebie.
Odpowiedz
#14
brawo segir
Odpowiedz
#15
Anrzej kiedy start : <
Odpowiedz
#16
(31-07-2016, 19:02)biechu napisał(a): Anrzej kiedy start : <

Chłopie jeszcze balans nie jest zrobiony a czy Vultur na boku balansu robi jakiś update to ja nie wiem. Jeszcze sobie trochę poczekasz. Moim zdaniem powinien zrobić reset na S2 z nowym balansem i spellami zanim postawi znowu S1 z hardcore expem.
Odpowiedz
#17
taaa reset s2 z tym balansem co jest? zeby ludzie sie wypalili i nie grali na s1? madrze Cwaniak
Odpowiedz
#18
(31-07-2016, 19:19)biechu napisał(a): taaa reset s2 z tym balansem co jest? zeby ludzie sie wypalili i nie grali na s1? madrze Cwaniak

Jak nikt nie wchodzi na test serwer to jakoś trzeba przetestować nowe spelle, narzazie testowało je dobrze chyba 4-5 osób...
Odpowiedz
#19
Zapraszam teraz na testy Język
Odpowiedz
#20
Bo te testy sa tak zorganizowane, ze pozal sie boze przeciez jak sobie wbije np jutro o tej 19 to nikogo nie zastane i po chuju z takimi testami. Testy powinny wygladac tak, ze z kilku dniowym wyprzedzeniem jest zapowiedz np sroda 17-20 testy wbija np 20+ osob testuja wypowiadaja sie na forum admin wprowadza zmiany i robi 2 ture testow tak samo a nie, ze codziennie sa otwarte.
[-] Polubienia: 1 Użyktownik Lubi post Cive:
  • Gosia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
Menu